Eurojackpot -akým spôsobom sa vypláca výhra?

ollynka
15. máj 2019

Samozrejme že som nevyhrala,..😀 mňa by len zaujímalo, akým spôsobom vyplácajú odmeny,...to že prídem
s výherným žrebom tam kde som ho kúpila a čo potom? Nikde som sa o odovzdaní spôsobu výhry nikde nedočítala. Čo im musím dať, svoje meno adresu?? č.občianskeho? číslo účtu?? nie je to samovražda ?? Občas podáme, ale vždy myslím na to, že ak vyhráme, či je to vôbec výhra,....

lubik87
15. máj 2019

@ollynka na zreboch mas.napisane do akej výšky ti výhru vypláca pošta a od akej sumy už ideš.do tiposu...prečo by to mala byť samovražda 🤔 čo si.myslis že.teta úradníčka čo bude spracovávať tvoje údaje ťa večer príde okradnúť keď budeš.peniaze zasivat do matraca ?😃skôr je to o Tom že po výhre.sa zmení alebo.prejavy charakter a nikto cudzí im.ku skaze nechýba 😎

ollynka
autor
15. máj 2019

@lubik87 ked žiješ v malom meste, tak povie, nejaka pani xy vyhrala, nepoznáš,..haaa haa poznám a máš to,...neverila by som ani tým paniam za prepáškami keby som vyhrala závratnú sumu,...určite nie,...bála by som sa vlámania, únosu v rodine,..preto ma to zaujíma že ako je to vymyslené. To čo píšeš som si prečítala aj ja. Ak má niekto charakter, peniaze ho nepokazia.Skôr ten charakter nikdy nemal.

drobcek53
15. máj 2019

neviem ako vyplácajú.. ale tiež niekedy premýšľam, či by to nebola skôr samovražda. vyhrať čo i len najnižší jackpot (10 000 000€), nie to ešte napr. 90 000 000€... zabíja sa aj pre nižšie sumy.. a síce teta úradníčka by k nám asi nenaklusala.. ale verím, že sa nájdu hyeny, ktoré sa vedia dostať k akýmkoľvek informáciám a nebránia sa akýmkomkoľvek spôsobom dostať k takýmto veľkým peniazom... túžim vyhrať.. bolo by to skvelé, úplne WAU pocit.. ale zároveň prítomnosť takéhoto rizika ma desí.

markaterka
15. máj 2019

@ollynka keď vyhráš väčšiu sumu, tak s výherným tipom ideš priamo do Tiposu, určite s číslom účtu a asi aj občianskym. Tak si to predstavujem ja, že to asi takto funguje.
Jedine čo sa mi nepáči keď niekto vyhrá, tak že zverejnia, z akého okresu človek vyhral a kde podal tip.

ollynka
autor
15. máj 2019

@drobcek53 úplne súhlasím

ollynka
autor
15. máj 2019

@markaterka pokiaľ si z malého okresu, tak to o chvíľu vedia všetci. Nie je to dobre vymyslené ak je to takto. Ten kto to zapisuje by zrejme nemal o tom hovoriť,ale ak to bude väčšia suma bude bľabotať,.neverím že nie,...možno už len zo závisti

janka54321
15. máj 2019

Ide sa priamo do Tiposu do Blavy s tiketom, obcianskym preukazom a s cislom uctu...tam su tiez dalsie bezpecnostne opatrenia, aby bol vyherca chraneny

drobcek53
15. máj 2019

@ollynka presne.. charakter sa peniazmi nemení, jedine sa môže naplno prejaviť to čo už v človeku aj tak bolo.. 🙂 ono je podľa mňa v podstate aj tak jedno, že ako to funguje. k informácii kto vyhral sa aj tak dostane minimálne jeden človek (hoc aj z iného okresu). a ak by to už vedela čo i len tá jedna osoba, aspoň ja by som nedokázala pokojne spávať. sú to príliš veľké peniaze na to aby nezaujímali tie "hyeny". zvlášť ak výherca je vlastne obyčajný človek, ktorý v tom nevie chodiť. ja viem, že takéto veľké sumy určite má viac ľudí, ale poväčšinou sú to ľudia, ktorí ich nezískali čestne, a teda je podľa mojej logiky pre tie "hyeny" jednoduchšie snažiť sa vymámiť peniaze od takéhoto obyčajného výhercu ako od niekoho kto získal takúto sumu nekalým spôsobom.. jednoducho je to lepšia obeť. možno som len bojko (alebo pozerám priveľa filmov :D ), ale žiaľ takto to vnímam.

korunka1
15. máj 2019

Jáaaaaj, ja by chcela mať tieto problémy 😁🤣
GDPR nepustííí ...

alexa1983
15. máj 2019

@ollynka to neukecas uz ze si nevyhrala 😂😂😂😂

fokuska
15. máj 2019

@ollynka A co s tym ma mat maly okres? Ak vyhras taku vysoku sumu, tak neriesis nic so svojou postou ani s nikym z okresu. Ides do centraly tiposu do BA a ako bolo spomenute su tam bezpecnostne opatrenia.
Nikto z tvojho okresu sa nedozvie, ze si vyhrala.

kittykat22
15. máj 2019

@lubik87 "čo si.myslis že.teta úradníčka čo bude spracovávať tvoje údaje ťa večer príde okradnúť keď budeš.peniaze zasivat do matraca ?" pre mňa jedna z najvtipnejších hlášok na koníkovi ever

hannusa
15. máj 2019

Vyhra do tuším cca1000 sa dajú vyplatiť v zbernach ak majú nato hotovosť vysie vyhri vyplácajú v Ba v tipose kde ti zaručujú anonymitu (nie ako v amerických filmoch kde sa fotia so sekmi ) ale tak povecme si úprimne veľká výhra sa asi nedá zatajiť ... Už len že ti to príde na účet a tvoja banka to hneď vie aj aj jej zamestnanci tak na zoznam podozrivých čo ťa budú chcieť olupit pridaj aj ich ...

fokuska
15. máj 2019

A ak sa nemylim, tak mega vyhry nevyplatia naraz. Najprv nejaku cast a zvysok v "splatkach" postupne.

judar
15. máj 2019

Neni to len že ideš niekam...ak človek už dačo troška poriadneho vyhra čaka ho pekny aj kolobeh s povinnosťami...zdanenie atd atd

hannusa
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
korunka1
15. máj 2019

@judar pokiaľ viem, tak vyhry zo športky, loto a pod hier su uz zdanene

lubik87
15. máj 2019

@ollynka ale ty si nebudeš výhru preberať v malom meste ale v tipose a tam su už na také zvyknutý . Tiež podpisujú papier , že nesmú vynášať čo sa dialo v práci. No a.uz keď si pôjdeš.dat overiť los alebo tiket do dedinskej pošty tak to je už iná vec tak sa to rozchyri..ale neboj sa.nas sused o pár domov dalej vyhral niekoľko rokov.dozadu cez 300.000€ a teda okrem ich rodiny.im blacat pred dom.nechodil nikto iný 🙂

vesijka
15. máj 2019

Podajte si cez internet...

janka54321
16. máj 2019

@judar takéto výhry nepodliehajú zdanovaniu

moonlight1210
16. máj 2019

@ollynka ked uz raz vyhras vyssiu sumu, nezabudni si overit, ci ti ju vyplatia zdanenu a odviest z nej zdravotne poistenie. Lebo statni uradnici ti zaklopu na dvere ako prvi i s pokutou este pred miestnou mafiou. 🙂
A keby u vas niekoho pre tie peniaze nebodaj naozaj klepli, nezabudni za neho podat danove priznanie do 3 mesiacov, nie az v marci dalsieho roka.
To su take vychytavky zakona, ktore na ludi cakaju pekne za rohom skor, ako nejaki spekulanti, co ta chcu obrat. 😁

@janka54321 podliehaju, ale dan by mal po spravnosti odviest vydajca financnej vyhry.

brezza
16. máj 2019

@moonlight1210 nepodlieha to dani

ollynka
autor
16. máj 2019

@korunka1 aj mne sa zdá, že sa nezdaňujú.,

ollynka
autor
16. máj 2019

@alexa1983 🙂 bodaj by si mala pravdu,..ľahšie by sa žilo a to ja luxus nepotrebujem.

ollynka
autor
16. máj 2019

@korunka1 😒 ja mám skôr pocit že GDPR si každá spoločnosť vysvetluje po svojom, ..

fokuska
16. máj 2019

@ollynka Jake ty mas problemy a vsetko vies "urcite"... urcite niekto vykeca pripadnu vyhru, kazda spolocnost si GDPR vysvetluje po svojom, ten, kto "zapisuje" vyhru bude urcite blabotat... tak prestan podavat tickety, ked je to taky problem :D

alexa1983
16. máj 2019

@ollynka ja hovorim muzovi mojmu kazdy piatok, ze mame stastie v laske a nie v hre, ze ci sa iba dokym vyhrame nerozvedieme😂😂😂 nepreslo mi to 😂😂😂😂

alexa1983
16. máj 2019

@ollynka no stacilo by byt bez hypoteky 👍🏽

0silvia0
16. máj 2019

ľahká pomoc pred týmito imaginárnymi obavami je jednoducho netipovať a nekupovať žreby😎

lesoto
22. dec 2023

Výhry prevyšujúce sumu 5000,-Eur sa vyplácaju v Tipose na bankový účet určený hráčom, pokiaľ viem, tiež by som chcela vyhrať tak to sem tam skúšam, ale zatiaľ len malé sumy sa mi vrátili naspäť, keby som vyhrala vysokú sumu za ktorú sa dá kúpiť byt v hlavnom meste tak by som investovala do nehnuteľnosti a konečne by som mala vlastné bývanie