Eurona - skúsenosti

28. aug 2020

naozaj ta eurona funguje? Pocuvam na nu same chvaly ale tak nvm ci sa oplati ... a hlavne na vo su tie "hesla pre hosta" ... ze ptm ked zadate urcite cisla tak niekto sa stane vasim poradcom ci co ... nechapem

evita68
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
damtiporiti
28. aug 2020

@evita68 garantuješ? A keď fungovať nebude tak čo, vraciate peniaze? To určite.

evita68
28. aug 2020

@damtiporiti o čo ti teraz ide?

autor
28. aug 2020

@damtiporiti veď to že mne to príde ako ten kat predaj 😒
@evita68 napíš sem a mne stačí odpovedať na tie 2 otázky 😀

evita68
28. aug 2020

No takto 🙂 používam a pracujem s Euronou 3 roky.. garantujem preto, lebo som nemala nespokojného zákazníka, naopak, záujem rastie.. ak nemáš seriózny záujem, tak kašli na to 🙂

autor
28. aug 2020

@evita68 aha takže zasa len katalogový predaj. 😒😒

lauxx3
28. aug 2020

Je to katalógový predaj, ale z mojej skúsenosti ti poviem ze už v ničom inom neperiem iba v eurone. Vyskúšala som viac produktov, nie všetko mi sadlo samozrejme ale môžem ti povedať, že odporúčam 🙂 nájdi si niekoho vo svojom okolí kto s tým pracuje a pýtaj si vzorky 🙂

evita68
28. aug 2020

Zasa len? Je v tom niečo zlé? Kúpiš snáď tieto výrobky v obchode? Aký by to mal byť podľa teba teda predaj, keď nie katalógový?

autor
28. aug 2020

@evita68 myslela som že sa dá normálne aj ale pozeram že je to podobne ako avon napr ...
@lauxx3 hlavne ma zaujalo to na rúry a sporaky. Napr na plesen atď je SAVO top ale nasa rura je zazracne furt zasvinena 🤣🤣🤣

autor
28. aug 2020

Oh a jasne ked zadam niekoho kod tak ja mam toho nic ale dotycna ma dalsieho akoby "pod sebou"

evita68
28. aug 2020

áno, je to tak všade.. aj v Avone, aj Oriflame.. klasika 🙂 výhodou ale je, že to môžeš urobiť aj ty... 🙂 a výhodou je aj to, že máš poradcu, čo v napr. v tejto Eurone potrebuje viacmenej každý v začiatkoch, pretože tieto prípravky nepoznáš.. a áno, tiež som začala prípravkom na trúby, pretože som mala naň dobré recenzie a poviem ti, nič lepšie nepoznám.. ja ťa k sebe nelákam, aby ti bolo jasné.. 🙂 zadala si otázku, tak som ti odpovedala 🙂 a za ďalšie, máš z toho niečo hlavne ty, lebo ty nakupuješ so zľavou oproti katalogovým cenám.. tak pre vysvetlenie 🙂 dúfam, že mi to zase admin nezmaže.. lebo prvú odpoveď mi zmazali, aj keď som ja nič neponúkala 🙂

lauxx3
29. aug 2020

Mamka si chváli presne to na rúry. Ja som ešte neskúšala 😀 ja zas ti poviem úprimne že na WC nepoznám nič lepšie ako biely domestos. Ale! WC Čistič z eurony je top na špáry. Nevravím ze savo nevybieli špáry ale neznášam pach sava a neviem si predstaviť robiť s nim bez rukavíc kdezto eurona v pohode. Vyskúšaj sama uvidíš. Keď si z Prešova tak ti dám zľavu ja objednávam 2 krát za rok🤷‍♀️🤣 a môžem ti dat ovonat avivaze mam vzorky.

1aduliatko1
29. aug 2020

Vyuzivam nonstop uz len euronu ☺

taskataska
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
evita68
29. aug 2020

@taskataska 😅😅😅 schuti som sa zasmiala.. veď si kupuj z DMky no 😅

taskataska
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
evita68
29. aug 2020

Pre ostatných - samozrejme, že zloženie je na kazdom výrobku .. za ekologické výrobky bola dokonca firma ocenená na Pražskom hrade.. ☺️

evita68
29. aug 2020

@taskataska prečítaj si.. určite nie z toho, čo fixinela.. 😊

taskataska
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
autor
29. aug 2020

Presne o tom hovorim ze zazracne funguje na vsetko v kazdom pripade asi skusim toto na ruru a na plesen a napr špáry ostanem pri SAVO 😀😀😀

evita68
29. aug 2020

@taskataska 😅 fakt sa smejem na tebe.. a naozaj sa mi nechce s tebou doťahovať .. mne stačí, že eurona fakt funguje, nikdy nebol nikto nespokojný, ruky nemám popraskané ako kedysi, keď upratujem a teší ma ako dôkaz kvality to, že ju výrobcovia cisticiek odporúčajú používať . Takze tak.. a ak sa ti zdá drahá, čo určite nie je, tak nakup stroje, zamestnaj desiatky ľudí a vyrabaj lacnejšie, budeme mať aj my Slováci výrobcu, nie len Češi 😊 peknú sobotu prajem 😊

taskataska
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
adriatica28
2. okt 2020

@taskataska prepáč ale nedalo mi to...ak chces kľudne mi pošli niečo čo nevieš vyčistiť alebo vyprať a ja ti to Euronou vycistim alebo operiem... samozrejme báz nejakých ďalších oblbovakov a záväzkov
Tiež som tomu neverila kým som si to nevyskúšala na vlastné oči a vlastný nos..

andrea_prestastna
2. okt 2020

Ja odporucam dlhe roky naozaj velky rozdiel

adriatica28
2. okt 2020

@andrea_prestastna ja ju používam 4 roky a fakt neviem ako som bez nej mohla byť..

andrea_prestastna
2. okt 2020

@adriatica28 ja to zas tak vazne neberiem ale je to fajn vec sice urcite vyrobky aj tak po vyskusani kupujem inde a lacnejsie a tiez su bio, treba sa naucit pouzivat spravne pracku a nie do nej liat a liat to je cele o tom

sonia.
2. okt 2020

@adriatica28 @andrea_prestastna co sa vam najviac osvedcilo z eurony? Ja som zatial skusila len avivaz. Kludne aj do IP dajte link na konkretne vyrobky, aby tu nebola reklama... Mozno skusim v buducnosti aj ja a najradsej mam uz overene veci 🙂. Dakujem.

adriatica28
2. okt 2020

@sonia. Za mňa najväčší wow efekt bol čistič na trúby a grily, lebo som nemusela nič drhnuť a trúba je ako nová, čistič kúpeľní lebo máme presklený sprchac a tie zaschnute kvapky ma neskutočne vytáčali a samozrejme macher agent ten dokáže aj nemožné so škvrnami, zajdenym grantiovym drezom, termoskami zcernanymi a je toho veľa..ak budeš chcieť pošlem ti aj fotky lebo mňa nesmierne fascinovalo čo všetko to dokáže tak som si to fotila no a to že to nesmrdí a nemám rozdrazdene ruky a mám všetky nechty to som fakt nechápala..ak budeš chcieť vedieť viac kľudne mi napis a poradím ti..😉

adriatica28
2. okt 2020

@andrea_prestastna ja hej je nás doma 7 k tomu veľký dom, tak si nevieš predstaviť čo mi to ušetrí času, peňazí a hlavne driny, nehovoriac o tom že to krásne vonia a nedráždi mi to ruky ani nos... takže pre mňa keď som to skúsila to bolo niečo úžasné..

evita68
2. okt 2020

@sonia. Na začiatok určite Agent, tým vycistis hrnce, odtoky, škvrny na oblečení.. kúpeľňový čistič, univerzál, čistič na trúby. Prostriedky na pranie krásne perú, vydržia dlho , lebo stačí máličko a prádlo vonia.. wc čistič.. a S.O.S. spray je zázrak z hľadiska zdravia.. kľudne piš otázky 😊