Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Eurorest - skúsenosti

agnese
26. jan 2015

Ahojte žienky,
táto diskusia sa týka spoločnosti eurorest - chodia od nich maily s dotazníkmi, s tým, že keď ich vyplníte pošlú vám domov 4 turistické poukazy na 3 dni zadarmo pre 2 osoby niekam do hotelov, kde si samy vyberiete. Jediná podmienka je, že pri prijatí na pošte musíte zaplatiť poplatok 12 € (tak nejak sa mi zdá, že som to čítala v pravidlách). Tak by ma zaujímalo, či s tým máte niektoré skúsenosti alebo či je to len ďalšie oblbovanie ľudí ?

prasiatko30
26. jan 2015

Neviem neviem -mna tak presviedcala moja mama a dokonca mi aj doniesla nejake poukazy na pobyty v nejakych hoteloch kde si mala akoze vyhodnejsiu cenu - ked som si prezrela ponuku tak tam bolo prilis vela zadrhelov a nakoniec ked som si sama hladala hotel v tom meste ako na tom poukaze tak som nasla aj lepsie hotely aj lepsie situovane aj za lepsiu cenu a nemusela som sa serkat s nejkaymi poukazmi ktore mali 500 podmienok na to aby si si mohla tu ponuku uplatnit. K takymto ponukam ktore nevies ani presne co ti ponukaju a ty dopredu zaplatis tomu by som neverila - lahko sa ti moze stat ze ti ponuknu pobyty v hoteli za taku istu cenu ako co by si si nasla bezne na nete a bohvie este v akom hoteli. Ja mam z takychto skrytych superponuk zly pocit

monicm
26. jan 2015

@agnese presne ako písala @prasiatko30 . ak niekde niečo dávajú zadarmo,vy však neviete čo presne,ale najskôr za to musíte zaplatiť,bude v tom chyták a podfuk

samo_blaho
26. jan 2015

Aby si to "zadarmo" nemusela potom dlho splácať. Na toto by som nereagoval.

agnese
autor
26. jan 2015

@samo_blaho nikde som nenapísala, že na to idem reagovať, aj preto som založila túto diskusiu, aby som sa presvedčila o tom, že je to podfuk

agnese
autor
26. jan 2015

@meluela vďaka, prečítam 🙂

Tu začni písať odpoveď...

Odošli