Eurovízia. Čo na ňu hovoríte?

lenny22
27. feb 2009

Aké sú Vaše názory na Eurovíziu? kto je Váš favorit? 🙂

emjee
26. máj 2010

tak si tipnime, ze kto zajtra postupi:, na vyber je:
litva
armensko
izrael
dansko
svajciarsko
svedsko
azerbajdzan
ukrajina
holandsko
rumunsko
slovinsko
irsko
bulharsko
cyprus
chorvatsko
georgia (to je co po slovensky?)
turecko

ja bez vypocutia si pesniciek tipujem: turecko, chorvatsko, bulharsko, slovinsko, rumunsko, ukrajina, azerbajdzan, svedsko, dansko, armensko

emjee
26. máj 2010

btw. z tych pesniciek z nasho semifinale mi uz na prve pocutie bolo vela pesniciek strasne povedomych, napr. ta grecka som myslela, ze angazovali rickyho martina s jeho un dos tres maria 😀 teda aspon ten zaciatok je taky

erikasadek
26. máj 2010

emjee kazachstan.. 😉

no ja typujem na azerbajdzan, je to hviezda i ked mna neako nezaujala; a paci s ami izrael..
inak co robia toeto krajiny v euro???? 😀

adrioska
26. máj 2010

Emjee...Georgia je Gruzinsko...

linette
27. máj 2010

ja nechapem to preco staty ktore euroviziu zakladali postupuju automaticky 😠 to vobec neni spravodlive ..
tiez suhlasim s emjee, jedno finale a hotovo.. ja by som este zaviedla aby mohli hlasovat staty za seba .. 😝
tu plasite s tym greckom ja som si ich pozrela ak su to tito ktori postupuju .. mne sa celkom lubia 😖 😒

https://www.youtube.com/watch?v=_F-v8OPJ7lU


ked je vsetko o politike ja sa neprekvapim ak to vyhra grecko .. 😒

bellada
27. máj 2010

tak som predsa len dobre pocula, aj mne ta grecka pesnicka strasne pripominala Rickyho Martina 😖
inak ja tiez nechapem co tam niektore krajiny hladaju, ved to uz ani nie je europa nie? Azerbajdzan, Kazachstan, Armensko, Gruzinsko, Izrael a aj Turecko su Azia.

emjee
27. máj 2010

@linette hlasovat za seba? 😀 tak to sa mozeme rovno zbalit, ved nas ubohych 5 milionov predsa nemoze prehlasovat nejake rusko, ...

ciatko
27. máj 2010

tiez som bola sklamana z nepostupenia Kristiny, bola som presvedcena, ze tentoraz to vyjde, lebo konkurencia bola slabucka. 3-4 pesnicky, co za nieco stali. tak neviem, ci sme taki neobjektivni, ze sa nam zdala nasa pesnicka fajn oproti druhym...ja si neviem predstavit to hlasovanie zo solidarity za susedny stat, nikdy by som tak nehlasovala. ak si spominate, minuly rok za Cesko saskovali Gipsy CZ, strasne nieco, nehrozi, aby som za to hlasovala len z toho dovodu, ze sme susedia...

dnes vypadnu: Cyprus, Irsko, Svajciarsko, Litva, mozno Dani...

ja som si uz nasla favorita - je to Spanielsko, sice pesnicka trosku nemoderna a infantilna, ale taka eurovizna, velmi sa mi paci, budem im drzat palce. ale nepocula som vsetkych, mozno este niekto prekvapi...
k celkovemu vitazstvu ma najblizie Armensko - Apricot stone, su velmi favorizovani

linette
27. máj 2010

emjee ja viem, ze rusi by hlasovali za seba viacej to je jasne, ale tak by sme mali aspon nejake hlasy .. a napokon nie sme jedina malinka krajina v eurovizii a kebyze moze kazdy hlasovat za seba tak tie velke krajiny by sli na seba a nie na tie dalsie mensie .. ja v tom vidim nejaku tu malinku sancu .. 😉

linette
27. máj 2010

tie vychodne krajiny fakt neviem co tu hladaju 😕 zeby ich na vychode nechceli? .. 😀
napisme do eurovizii nase nazory 😀 😀
jak kristina nepostupila sa z toho normalne vsade rozprava .. urcite boli prekvapene aj ostatne narody a teraz pekne vidiet, ze tam nejde o spev ale o nieco ine .. akoze rusko by som fakt nenechala postupit ..

emjee
27. máj 2010

@linette ak ma pamat neklame tak sa bodovalo vzdy tak, ze 1, 2, 3, 4, ... 8, 10 a 12 - cize jedna krajina dava svoj hlas az desiatim inym - to je podla mna najvacsi problem, keby mali dajmetomu len 3 hlasy, tak ich daju podla pesnicky a nie podla susedskych vztahov

emjee
27. máj 2010

tak 6 postupujucich som trafila 😀 turecko, ukrajina, azerbajdzan, rumunsko, armensko a dansko
a postupuju este irsko, izreal, cyprus a gruzinsko
posudit kvalitu pesniciek neviem, nepozerala som 😀 a finale neuvidim tiez 😀

bellada
27. máj 2010

tak toto bola uplne ina skupina, ovela lepsi interpreti, pacilo sa mi viacero pesniciek, fakt dobre 😉 mrzi ma len ze nepostupila Svedka, ju by som dala namiesto cyprusu alebo izraela 😝

ciatko
28. máj 2010

aj mne sa pacila tato skupina viac, bolo sa na co pozerat.
ta Svedka nepostupila? no toto..a aka favortika...
mne sa Izrael pacil, akurat fesimu nevysli tie vysky, zavyjal ku koncu riadne...ale pesnicka pekna

linette
28. máj 2010

nam vcera stv neslo, bola nejaka porucha.. nikto v cinziaku nemal .. 😠 takze som to nevidela..
neviete baby kde sa to da cele pozret cez net?

bellada
28. máj 2010

@linette - mne telka nejde uz 3 dni 😠 ja som to pozerala cez net STV online, skus sa pozriet ci to nemaju v archive 😉
som zvedava ako to cele dopadne v sobotu, absolutne si netrufam tipnut kto vyhra

alica007
28. máj 2010

Mne sa pacilo to dansko. A Norsko uz nepostupilo?

bellada
28. máj 2010

@alica007, norsko postupilo automaticky, ako minulorocny vitaz 😉

adrioska
29. máj 2010

Ahojte, pozerate? 🙂 Co myslite, kto vyhra?

nela30
29. máj 2010

mne sa celkom pacil ten belgican a safura, a ten ovo - ten je smiesny

diddi
29. máj 2010

mne sa zatial greci pacili

erikasadek
29. máj 2010

allez france..........................; 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

adrioska
29. máj 2010

mne tiez aj greci aj francuzi, ale pacia sa mi aj ini

erikasadek
29. máj 2010

pre mna francuzi ; a rumuni... 😉 a dani.. 🙂

erikasadek
29. máj 2010

a moldava......................... 🙂

erikasadek
29. máj 2010

NAJLEPsia pesnicka bola posledna teraz skoda ze nesutazili 😀

adrioska
29. máj 2010

z tych narocnejsich pesniciek sa mi pacila Ukrajina 🙂

adrioska
29. máj 2010

ked vyhra Nemka, aj vtedy budem spokojna... 🙂

bellada
30. máj 2010

mne sa Nemka az tak nepacila, je to dost jednoducha pesnicka s chytlavym refrenom aj melodiou a take vzdy vyhravaju, tak sa nie je co cudovat 😎