Neviem sa rozhodnúť... Concord Camino Mobility set alebo Hartan Race GTR - pre 2,5mes. na dedinu?

Zodpovedané
29. júl 2020

Ahoj Eli,

dakujem za predchadzajuci nazor a radu...

Chcem este vediet tvoj nazor na mojich dvoch favoritov na dedinu pre 2,5mesacne dieta...3kombinacia Concord Camino Mobility set alebo Hartan Race GTR tiez 3kombinacia...

Dakujem silno

Ahoj,

kvalitatívne - odolnosti hoc i pre ďalšie dieťatko je asi väčší Hartan v tomto prípade lepší. Ovládaním a celkovou praktickosťou však dobre využiješ aj ten Camino.

Hartan Racer GT

Ja by som vybrala asi stále ten, lebo Hartany dizajnovo až tak nepreferujem. Ani mi nevyhovuje ich fakt dosť vysoká váha a nie najpriestrannejšie sedadlo. Ale je to dobrý model a jednoznačne aj s väčšou vaničkou. Ak by to bola tvoja priorita - ja by som ale predsa skôr šla do Concordu, z dlhodobejšieho hľadiska sa mi zdá vhodnejší.

Concord Camino

Prajem to najpohodlnejšie kočíkovanie,
Eli