Existuje u nás škola sexu?

comedywoman
2. feb 2018

Navstivili by ste take nieco? Nejaky kurz, zameraný na zdokonaľovanie sa v sexe a rozvyjanie sexuality? Existuje vobec nieco take na, slovensku? Iba tak ma to zaujima....

katharines
3. feb 2018

@comedywoman ak by to tak bolo, ako pises, ze dobry sex=sebavedomie, tak prostitutky by boli najstastnejsie a najsebavedomejsie zeny pod slnkom, avsak tak to nie je. Preto to neplati ani v manzelstve, kde je dolezita vzajomna ucta a respekt. To ostatne sa potom rozvinie prirodzene.

comedywoman
autor
3. feb 2018

@katharines ocividne bud necitas co pisem alebo nerozumieš. Prostitútky su najzufalejsia sorta ludi, ocividne o tom potuchy nemas, a za druhe ja som nepovedala, ze, sex = sebavedomie. A veru tazke je vysvetlit celu myslienku a ideu tak aby si z toho kazdy nevytiahol to co chce a nepochopil tak ako chce. Ale fakt sa mi nechce opakovat. Pochop su zeny neskusene, alebo si neveria, maju strachy komplexu, necítia sa byt príťažlivé, sex im v manželstve nefunguje a, stratil iskru a xxxxxx ďalších príkladov... Kedy zeny potrebuju poradit motivovať ci naucit sa nieco nove... Mam na mysli cely komplex od prveho kroku a to nehanbit sa za svoje nahé telo az po ovladanie techniky konkretne... A zacat chapat co je to sexepíl, rec tela hlas, pohlad, výzor, masáže, čakry a sexuálne energie... Sa vonkoncom nebavime len o sexe a o prostitutkach tak to prosim nevytrhavajte z kontextu.

comedywoman
autor
3. feb 2018

@katharines ale ako hovorim su ľudia prirodzene si myslia ze toto je tema v ktorej niet co ucit sa

nelinka2009
3. feb 2018

@comedywoman aco podlomi muzske kolena...?? Inak som otvorena vsetkemu az to budes zakladat daj mi vediet.

nelinka2009
3. feb 2018

@comedywoman nepovedala by som, ze su prostitutky na tom az tak zle... Ocividne o tom malo vies, ak si myslis, ze sa zenska sexualita sklada z toho, co si tu popisala... Mimochodom to si radsej tu skolu sexu otvor pte muzov... Pretoze to ci ma zena sebavefomue a ci je spokijna sama so sebou zavisi hlavne od jej partnera, teda ak nejakeho ma... To co ty popisujes je skor skola pre nezadane ' ako ulovit chlapa'to uz vydate zeny ovladaju... 🙂

comedywoman
autor
3. feb 2018

@nelinka2009 tak kamarade, ak sa, zenske, sebavedomie zakladá na tom co si mysli jej partner tak to je fakt velmi zle, bude sfuknuta, ako sviečka. To je len fakt náhrada toho co ma mat v sebe ocakava, ze v nej vytvori partner wtf? Pozri to je fakt na dlhe objasnovanie berem tvoj nazor tak ako si ho napísala, a nemam chut ti tvoje teorie vyvracat. Kto pochopil ten pochopil kto nie no Budiš. A ked si myslis, ze prostitútky niesu na tom zle tak uz len to hovori o tom ze si mimo temu... Lebo spala, si uz niekedy s otrasnym slyzkym chlapom za peniaze??? A nie 1 ale 100 takými ci myslis, ze im ružičky a romantické večere davaju??? Prostitútky niesu nymfomanky ktore si užívajú super orgie a bohatnu na tom... Sorry fakt ty o koze ja o voze. A ked vydáte zeny su na tom tak fantasticky v sfére sexu tak samozrejme iba muzi su prasatá co nevedia udrzat svoje pudy a chodia na ľavo napriek tomu ze doma maju alfasamicu lepšej na, svete niet... Ale ako hovorim su zeny ktore si myslia, ze v tom ako maju spat s muzom im nikto kecať nebude oni vedia najlepsie. Fakt je malo takych vztahov kde je sex po 10 rokoch manzelstva skvely a 100% funguje a vzdy je v nom vášeň a co objavovať a obaja su k sebe úprimný... A nije to rutina ako umyť zuby vsetko nastavené autopilot v konecnom dosledku je obom dobre ale je to iba zvyk zaužívaný rokmi. A ziju v sebaklame ze, ako je super az lepsie byt nemoze.... A podotýkam hovorim iba svoje nazory niesom ziadna ucitelka, sexu ani nic podobne, ani si nejdem otvárať skolu kde budem kecať zenam co a jak... Iba teoreticky uvazujem v ramci takejto temy... A hlavne ci zeny ci muzi treba, zacat od seba, a nie ukazovať prstom ze muzov treba prevychovat.. A na druhej strane muzi by vam povedali toto https://casprezeny.azet.sk/clanok/101730/na-aky...

comedywoman
autor
4. feb 2018

Fakt vas prosim nevytrhavajte z kotextu a neprevracajte to co hovorim uplne naopak. Mam na mysli kompletný program ktory uci zeny byt príťažlivé, sebavedome, naucit sa nieco nove , byt dobrou milenkou, zahodiť komplexy strach a predsudky, vratit vstahu vášeň atd... Je toho vela počínajúc od zbavenia, sa komplexov zo svojho nahého tela, cez sexuálnu energiu, čakry a tantru, zvodná rec tela, zvodný pohlad, sexi intonacia hlasu, az po konkretne techniky v sexe, masáž,... V skratke je toho vela o com sa, da, diskutovat ucit sa a vyhýbať, sa chybám... Ale ked sa tu najdu take ktore toto vsetko ovládajú prirodzene, samé od seba tak.... Nech sa prihlási moze nas zacat ucit... V ziadnom pripade vsak nehovorim ze zena ma zobrat rolu muza, a zvádzať muza ona a robit vsetko len pre jeho blaho alebo byt sexuálnym objektom a, ze vztah je o sexe, a muzi chcu len sex a krásavice... To su vsetko zdemonizovane drísty.... A, samozrejme je xy muzov co v postely stoja za nic ale urcite sa nechystám im ja davat rozumi ako to maju robit

nelinka2009
4. feb 2018

@comedywoman ale co sa ty tak rozculujes? Ci nikto niesmie mat iny nazor ako ty?? Nie k.rva ako k.rva... A co sa tyka manzelstva... Ak to funguje inde, funguje to aj v posteli... Ak to nefunguje v posteli, yak to nefunguhe aj niekde inde...

comedywoman
autor
4. feb 2018

@nelinka2009 velmi plytký nazor podla mna, ale nik ti ho neberie. Ja, sa nerozculujem iba objasnujem lebo tu na MK je zvykom prekrucat kazde slovo.... Ale tvoje nazori mi pridu nie ako skusenost vlastná, ale ako vseobecne zaužívané naučené zastaralé frázy. Ale Budiš ja nikoho nepresviedcam nezalozila som temu koli tomu ale zistit kolko zien ma, este stale take názory ako ty.

nelinka2009
4. feb 2018

@comedywoman mne tie tvoje tiez, chybne ich povazujes za velmi nadcasove, su zastarale a velmi subjektivne

muzbaanonym
15. jún 2019

Zdravim, vedla som pridal moju diskusiu 'Sexualna frustracia?' a teraz som narazil na toto.

Wow. Byt nieco taketo - mojej partnerke to zaplatim a po absolvovani dostane co si len vypyta.

Mame nieco take??? 🙂 to by bola bombaa

mirkakvietok
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
mirkakvietok
22. apr 2022

@comedywoman s odstupom casu ako vidim (nejaky cas som nezila na SVK), si sa pytala, ci existuje nieco ako "skola sexu". Neviem ci este hladas, ale ak ano, kludne daj vediet, poslem kontakt s dobrou referenciou, a iba ak mas seriozny zaujem kedze pani je pomerne busy. Robi individualne.

mirkakvietok
22. apr 2022

@muzbaanonym s odstupom casu ako vidim (nejaky cas som nezila na SVK), si sa pytal v ramci tejto diskusie, ci existuje nieco ako "skola sexu". Ak by tvoja partnerka mala seriozne zaujem, poslem kontakt s dobrou referenciou. Robi individualne, pre muzov aj pre zeny, ak je par tak pre oboch robi zvlast tak ze sa na individualnom stretnuti partneri nestretnu, aby to bolo efektivne - tak nam bolo vysvetlene, a uprimne, v nasom pripade to zafungovalo skvele.