Ezoterika, astrológia, numerológia a iné

polarka
7. jún 2008

Nájdu sa v tomto fóre ľudia,ktorích tieto veci zaujímajú a lákajú?
http://www.numerologia.sk/

http://www.jurasek.sk/

http://www.wildweb.sk/astro/

http://www.fengshuiharmony.sk/

bibula
12. jún 2008

😀 no chlapi , vsak toto je aj ich stranka,tak nech tu je.
ked som zacala vidiet auru,zacala som to rozvijat a tak isto je to s inymi vecami ,ktorym sa venujem.cim viac ludm pomaham-aspon sa snazim-tym lepsie mi "videnie" ide.
riadim sa heslom z jednej znamej knizky- anjeli neklopu -pozvem ich a cakam co mi posepnu 😉 😀
/inac naozaj tie schopnosti byvaju dedicne-aj moja dcera vidi auru-ale mozno je to len v tom,ze to viem u nej rozvinut a nehaltujem,nech nevymysla.detom treba dovolit ak sukromie na "neviditelnych" kamaratov.
pa

denisocka
12. jún 2008

tak aby bubula nemusela sama o sebe,tak tu je link http://bibula.forumup.sk/index.php?mforum=bibul... aby ste videli že bibulka naozaj pomáha s velkým srdiečkom 🙂

vladkaz1
12. jún 2008

Denisocka prave som sa tam prihlasila a citam 😉

bubba
12. jún 2008

bibula dakujem 😉 😉 za mail 🙂

bubba
12. jún 2008

ahoj bibulka tak som to tam na tom forume predsa nasla ale bolo to to iste ako som nasla cez vyhladavac 😉
ale hned som si precitala tvoje prispevky...wow,mas moj lbdiv,len tak dalej pomahaj ako sa da.... 😉 urcite si stastna 😵

tina78
12. jún 2008

Bibula a čo presne dokážeš vyčítať z fotky alebo z dátumov narodenia?
No s tou dedičnosťou schopností máš veru pravdu, mám kamošku, ktorá vie veštiť a zdedila to po svojej babke. Ale nejak intenzívne sa tomu nevenuje,veští len občas, lebo ju to vraj strašne vyčerpáva.
No ja na takéto veci verím 😉 Niektorí ľudia majú istý dar....

Ahoj bubba, ty chceš aby ťa silou mocou niekto presvedčil, čo? 😀

bubba
13. jún 2008

tinus,ja som len povedala ze neverim na horoskopy....a to ostatne zatial ostava otvorene 😀 😀 a o tom co robi bibula som dokonca kedysi citala a mame aj lietraturu doma,az chces ti zicnem ked si dojdes zobrat 7 tibetaniek 😀

bibula
13. jún 2008

🙂 vselico,ale najviac sa venujem zdraviu. 😉

vladkaz1
14. jún 2008

Ahojte tak bibula, malej som spravila ten obklad na brusko a predstav si ze hned asi za 2 min. sa strasne pokakala.
Ako keby sa precistila.
Moze nieco nato byť?
Dakujem Vladka 😉

bibula
14. jún 2008

hej,je to velmi ok pre deti co maju take problemy,kludne jej davaj kazde doobedie-max na 20 minut,teple.pa,som rada,ze sa jej aj tebe ulavilo.

oazapokoja
14. jún 2008

bibula klobúk dole,práve som dočítala tvoje forum 😉 aj mna zaujíma táto tematika,asi mám aj osobnú skúsenosť,bo som vedela skôr úmrtie než mi to oznámili oficiálne a to 2x,no neviem či to nie je len fantázia ☹ ,môžeš mi poradiť aj nejaké knižky?zopár som už prečítala napr. hewitt-objavte silu svojej mysle,a niečo od edgara cayce,mám na mysli nejaké knižky o duchoch a anjeloch,a o nabraní osobnej energie nakolko som v poslednej dobe vyštavená ako citron ☹ ,a prosím ta čo je dobré na ladv. kamen,mala som záchvat a zostal v kalíšku ladviny a nepomohli žiadne lieky a on sa ozýva dosť často bolestami 😢 nie sú nejak moc silné ale nieje to nič príjemné ☹ díky za odpoved

puppa
14. jún 2008

ahojte babulky....no ja mam skor zlu skusenost....ja som bola u vestici, ktora mi asi pol roka vykladala (vtedy len mailom), ze v maji tohto roku budem konecne tehotna ...(po 2 rokoch snazenia ) ☹ a ze v juli uz budem grckat a budem skratka v tom.....no ale vobec sa to nestalo, lebo minuly tyzden som bola na laparke, kde mi zistili, ze mam nepriechodny pravy vajcovod - cize je uz jun a ja som neni vobec tehotna a asi tak skoro ani nebudem, kezde sa nam to moze zadarit len kazdy 2hy cyklus....velmi som jej verila a vkladala sa do toho - hovorila, ze na ziadnu operaciu nepojdem, lebo ju nebude treba, ze som uplne zdrava.....vylozila mi karty na cely rok, mesiac po mesiaci...a teraz som uplne mimo - zas som z toho na nervy a uz nevladzem....dalsia nadej, ktora mi "splasla".. ☹ takze som momentalne dost skepticka v tychto otazkach ☹

tina78
14. jún 2008

No vidíš puppa a mne zas naopak, kamarátka z kávy vyveštila kedy otehotniem a fakt jej to vyšlo ako kopec iných vecí.... 🙂 No, veru nie je veštica ako veštica, treba si dať pozor a neskočiť každému na lep 🙂

bibula
15. jún 2008

oazapokoja -pi caj z praslicky a davaj si z nej sedacie kupele do 2 tyzdnov mas po probeme,keby nieco ozvi sa. 🙂

puppa
15. jún 2008

ahoj bibula, nevedela by si mi poradit, ako by som mohla este podporit moje "baby-zelanie"? nejake ucinne vitaminy ... mozno sa uz pytam blboviny, ale zufalstvo ta zazenie na rozne cesty ☹ ☹ ☹

bibula
15. jún 2008

nieco je rozpisane na horeuvedenej stranke 😉

oazapokoja
15. jún 2008

dík,hned zajtra vybehnem do lekárne po prasličku 😉

mamartinka
15. jún 2008

bibula mne si uz preco neodpisala.

bibula
15. jún 2008

neviem,napis znova,ospravedlnujem saa,le mam toho moc

mamartinka
15. jún 2008

poslala som ti na mail fotku.ak staci.ruku samotnu vyfotenu nemam.z datumu to nevies co som ti poslala?

bibula
15. jún 2008

zatial nic neprislo. no to teda z datumu neviem,ja numerologiu moc nerobim. 😀

mamartinka
15. jún 2008

tak ti to poslem este raz.staci fotka.chcem len ediet to babetko ci sa podari tento rok.potom mi to popis do ip.idem ti poslat mail.

tina78
15. jún 2008

Ahoj bibula,tak dnes som aj ja malému dala ten lubovníkový oblkad na bruško, čo si poradila vladke a supeer, zabralo to...po dlhom trápení sa nám uľavilo. Tak dakujeme 🙂 , si šikula!

bibula
16. jún 2008

mamartinka-neviem kam posielas,ale stale nic. bibula.bibula@gmail.com 😒

bibula
16. jún 2008

tina78 -som rada, ked sa cloveku ulavi,hlavne,ked ide o dietatko 🙂

klongova
16. jún 2008

BIBULA -aj ja som bola už u veštice niečo mi povedala čo bola pravda a niečo mu nechcem veriť no v podstate som s tým čo mi povedala spokojná no nikedy nie je na škodu keď ti to niekto odobrí. Ak by mi niekto povedal aspoň časť z toho čo mi povedala veštica tak by som bola spokojná. Tam kde bývam viem len o jednej veštici tak si to nemôžem overiť. Som trochu na pochybách. Nemohla by som ti polslať IP ? Ale sme sa všetky "hodili" na teba ako vešticu asi budeš mať veľa zákazníčok. klongi

bibula
16. jún 2008

klongova-poslem ti ip,ale okrem toho ja sa skor venujem diagnostike aury a ludovemu liecitelstvu ako vesteniu. z ciganskych kariet vestim len sporadicky a taktiez aj z ruky.nevenujem sa tomu aktivne.samozrejme,ked niekto chce,tak pozriem,ale neodporucam sa na to spoliehat.
aura-to je ina vec-to je moja srdcovka.

bibula
16. jún 2008

ospravedlnujem sa,ale kvoli naplnenej schranke a nedostatku casu sa budem venovat len mamickam na horeuvedenej stranke a fotkam odoslanym na moj mail./nemam cas vyhladavat foto v albumcekoch/. 😔

mamartinka
16. jún 2008

bibula mas toho asi vela.poslala som ti este dokonca 2 krat mi to odoslalo fotku.na tvoju adresu hore uvedenu.tak snad si to uz konecne dostala.