• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Facebook. Čo všetko sa dá na ňom robiť?

9. januára 2017 
Ahojte maminky, tak mi napadlo otvoriť túto tému, keďže si myslím, že mnohé z vás fičíte aj tam...Ja som tam začiatočník a celkom rada by som uvítala nejaké rady, skúsenosti a názory čo zaujímavé ste tam objavili, čo všetko sa tam dá robiť okrem tých základných možností - ako sú trebárs kontakty s priateľmi a pod., ktoré človek objaví ako prvé... :slight_smile: :dizzy_face:
24. sep 2008 o 15:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ivush...ja som stara facebookacka...ale toho je tam tak vela na objavovanie....si musis prejst sama...invitovat new friendov a sama dojdes co vsetko sa da s nimi robit :wink:
24. sep 2008 o 15:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ivush - dobra temicka, ja som tam hlavne nasla znamych, ktorych som naposledy videla pred asi 10 rokmi :grinning:, tam je toho vela, aplikacie, hry, videa, foto, mozes si ty vytvorit albumy...
24. sep 2008 o 15:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ja ho zatial pouzivam na albumy, ale tiez som tam nasla par znamych, o ktorych som davnejsie nepocula. :slight_smile:
24. sep 2008 o 15:51  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte,aj ja som tam asi mesiac,tiež len kôli pár známym,ale pár som ich tam už našla,čo som dlho nevidela,a niekedy som z toho mimo,všeličo mi tam chodí,vidím že je tam toho strášne vela na objavovanie,ale kedže anglicky moc neviem je mi to na dve veci :angry:
24. sep 2008 o 15:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzidr, zmen si to na cestinu, uplne dole to je takym malym
24. sep 2008 o 15:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
teda ak to mas cele anglicky :sweat_smile:
24. sep 2008 o 15:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
no baby, ale ako sa tam k tomu množstvu aplikácii viem sama dostať ? :slight_smile:
24. sep 2008 o 17:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
napodobne.. furt nervacim, ze to je cele v anglictine.. kludne to mohlo byt po slovensky :grinning:
24. sep 2008 o 17:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som sa akurat zaregistrovala a mam to v cestine - automaticky mi to tak otvorilo
24. sep 2008 o 17:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to naozaj???
24. sep 2008 o 17:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ja práveže anglicky viem, čiže s tým problém nemám, len neviem ako sa na tie veci proste preklikať, dostať...chcelo by to nejaký manuál :grinning:
24. sep 2008 o 18:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak to hej.. ak nejaky najdete, nehanbite sa s nim s nami podelit :grinning:
24. sep 2008 o 18:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
babky, a co neviete najst alebo spravit? ved tam to ide vsetko jednoducho
25. sep 2008 o 10:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ooo no nič konkrétne akože, len proste vôbec , Že ako sa dostanem k výberu tých rôznych features, ktoré to ponúka ako groups a podobne somarinky :slight_smile: v hlavnom menu na úvodnej str. po prihlásení tam žiadne také options nemám :unamused:
25. sep 2008 o 10:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte,mozte mi prosim len tak v skratke napisat,co je to vlastnne za stranku? :wink:
25. sep 2008 o 10:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
matima - facebook je stánka, kde si môžes ukladať svoje fotky, kde sa môžes spojiť s ľuďmi z celého sveta a oveľa viac.

ja napríklad nechápem ako je to s tým kupovaním ľudí.
25. sep 2008 o 11:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a ako sa tam mozem spojit napr.so starymi znamymi,ked neviem pod akym menom su prihlaseny?? :unamused:
25. sep 2008 o 11:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
matima100 - tam sa ludia vacsinou registruju pod skutocnym menom
25. sep 2008 o 11:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ooo :slight_smile: :slight_smile: myslela som,ze pod nejakym nikom :wink:
25. sep 2008 o 11:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nie, tam take nieco nieje, zadavas tam normalne priezvisko a meno, ale uz na tebe zaôezi, ci to meno si das skutocne alebo si ho vymyslis
25. sep 2008 o 11:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ooo praveze ani neviem, co tam mam hladat alebo robit.. tie hlupe reguesty mi furt chodia, uz som z toho na nervy :grinning:
25. sep 2008 o 12:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
claudi - :grinning: aj ja som bola neboj. a este teraz som, lebo tento novy facebook je strasne neprehladny
25. sep 2008 o 13:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ooo, mozno neprehladny, ale prestal padat: mne normlane zamrzol prehliadac na ludoch, ktori to tam mali zabordelovane aj 100 aplikaciami a spuuustou fotiek. teraz to uz nerobi :slight_smile:
a prehladnost je otazka zvyku :wink:
25. sep 2008 o 16:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Tak babenky, už sa skúste niektorá vymačknuť, že ako sa tam dokážem k nejakým srandiČkám vôbec dostať, prepracovať.... :dizzy_face:
25. sep 2008 o 17:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ja som zatial neprisla na to, ako sa dostat k zaujimavym aplikaciam, odhliadnuc od requestov a pozvanok od inych ludi.
ono, ked das search, mozes hladat aj aplikacie podla klucoveho slova, to ti je ale dost na figu, ked nevies, ako sa vola to, co hladas :unamused:
25. sep 2008 o 18:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
lefika no veď práve, že ja neverím, že by to všetci len cez ten search podľa kľúčového slova hľadali....musí na to byť nejaké prehľadné miesto, kde je to rozdelené na gropus, applications, atď....len neviem ako k nemu dojsť... :fearful:
26. sep 2008 o 10:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
v lavo uuuplne dole, je take ze aplikace, na to si tuknete, sa vam rozbalia aplikacie, ktore uz mate a nad tymi vsetkymi vasimi aplikaciami, ze je Najit vice, tuk na to, otvori sa vam adresar aplikacii, zmente jazyk na english a mate to, je to tam rozdelene aj podla kategosii. cesky si nenechavajte, lebo vam to najde tusim len dve aplikacie.
26. sep 2008 o 16:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a co to tam je za aplikaciu nakupovania? mna si niekto kupil jak domace zvieratko :grinning:

ooo presne tak, uuuplne neprehladny.. mam z neho dost :stuck_out_tongue_closed_eyes: :cry:
26. sep 2008 o 17:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
claudi - :grinning: :grinning: :grinning: tak to neviem. je tam jedna aplikacia, co si ta moze niekto kupit ako cloveka. mna vlastni nejaky strasny ksicht :grinning: :grinning:
26. sep 2008 o 18:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
presne to nakupovanie zaujíma aj mňa :slight_smile:
27. sep 2008 o 00:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok