Facebook. Čo všetko sa dá na ňom robiť?

ivush
24. sep 2008

Ahojte maminky, tak mi napadlo otvoriť túto tému, keďže si myslím, že mnohé z vás fičíte aj tam...Ja som tam začiatočník a celkom rada by som uvítala nejaké rady, skúsenosti a názory čo zaujímavé ste tam objavili, čo všetko sa tam dá robiť okrem tých základných možností - ako sú trebárs kontakty s priateľmi a pod., ktoré človek objaví ako prvé... 🙂 😵

pipi1211
16. nov 2008

v pravom hornom rohu na domovsej stranke mas biele okienko kde napisem Modry konik a potom das hladaj.... to ti vyhodi stranku kde by si mala najst logo modreho konika tak na to klikni a najdes tam pridaj sa do skupiny alebo nieco take 🙂

ella1
16. nov 2008

tak som sa namotala aj ja 😀 a čo je to zed a +? je to tam, kde sa upravuje profil......

ella1
16. nov 2008

no už som v skupine MK 😀

ella1
16. nov 2008

akurát by ma zaujímalo, prečo ked niekoho nájdem, tak ma nechce naňho pustiť kliknúť....

ella1
16. nov 2008

hej a ešte, niekto ma nepozná podľa mena po vydaji, nedá sa tam nikde pridať rodné meno?

ella1
16. nov 2008

tak už to mám to meno.síce nie je vidno,ale ked ho niekto zadá do vyhľadávača, tak ma to nájde 😉

k.a.t.k.a.
16. nov 2008

ella1 u niektorých môžeš vidieť ich profil, len ked si ich priatel, teda ta majú vo friendliste 😉 aj ty si to tak môžeš nastaviť, aby ti cudzí ludia neočumovali profil 🙂

droby
16. nov 2008

ella a ko si si pridala meno za slobodna??? presne ten problem som aj ja mala ze ma nespoznaju podla noveho mena...
foto album je asi len pre uzivatelov facebooku ze?

minkak
16. nov 2008

jeee,kocky tak som Vas tam nasla 😉
no to som aj nad tym rozmyslala,ze by som si tam mala dat aj meno za slobodna,chcela som si to dat s pomlckou za moje meno 😅
ella tak prezrad 😉

k.a.t.k.a.
16. nov 2008

hore v nastaveniach ... nastavenia účtu ..... a meno ..

droby
16. nov 2008

vdakaaa, podarilo sa mi tam vopchat meno za slobodna aj prezivku 😵

minkak
16. nov 2008

k.a.t.k.a. dakujeeeeem,takto som to chcela 😉 😵

liana
17. nov 2008

kamoška ma pozvala do Facebook, a odvtedy som zabudla svoje heslo a keď tam dám Forgot password, tak mi to nechce vziať a zmeniť a po anglicky mi vypíše že krátke, slabé heslo. tak neviem. ako to mám teraz urobiť? a kde sa tam vlastne h+adajú osoby? lebo keď som si ešte heslo pamätala 😀 tak ma to dalo len na tú kamoškinu stránku a hotovo.

ella1
17. nov 2008

caute.tak už vám to k.a.t.k.a. napísala........
ja som tam okrem jednej osoby nenašla nikoho.
inak trošku blbosť je, že zakaždým musím dať meno niekoho aby som ho našla....a niektorých si nepamätám.......
liana stým ti nepomôžem, ja som tam nováčik..... 😉

liana
17. nov 2008

tak ja som total nováčik a ešte aj po anglicky moc neviem 😀 čo tam teda ja chcem. že 😀 😀 zato nejaká kočka s dosť hanlivou prezívkou mi napísala mail, že či sa nepoznáme a ja ani neviem kto to je, ako jej odpovedať a podobne 😀 😀 a to som tam fakt nevinne, na pozvanie kamošky 😲

ella1
17. nov 2008

a to by sa malo ukázať jej meno a nie prezývka, nie? no to mám najradšej, ked ti niekto pod nickom napíše, že či sa poznáte 😅 môžeš hádať.......a ešte by sa aj mola uraziť, že si ju nespoznala 😀

minkak
17. nov 2008

ella,ja ked som hladala a uz som si nevedela pozmyslat mena,dala som mesta 😉
a toooolko ludi som spoznala,ale nie tych zrovna co som chcela ☹ 😖

melory
17. nov 2008

este ked tam ma fotku podobnu ako na niku tak je to o.k.....ale bez fotky sa ozaj nik spoznat neda....mne sa velmi na facebooku paci, aplikacie - neaplikujem ale ignorujem a o to mi je tam lahsie.

ella1
17. nov 2008

tiež som dala podľa mesta,niektorých meno mi síce niečo hovorí, ale inak.....
a videla som tam martina kontura 😝 tiež je z ružomberka.......
melory,tak aplikácie-tam som sa ešte nedostala, resp. nič také mi zatiaľ neprišlo........

droby
17. nov 2008

ja uz som aplikovala sneika 😀 hadikujem ostoset, tu hru som na mobile milovala.. a este sa mi njakym sposobom podarilo mat slona(adopt-zeby adoptovat) 😀 ale co s tym???

ella1
17. nov 2008

a to kde je také? 😕

ella1
18. nov 2008

baby a prečo ked si dám vygoogliť moje meno tak nič a ked si dám niekoho iného, tak hned vygoogli, že napr. janka mrkvičková facebook.....

droby
19. nov 2008

ella tak ja som skusila vygooglit seba a mna to absolutne nenaslo, ale naslo moju menovkynu na facebooku 😀

lefika
19. nov 2008

musite chvilu pockat 🙂 ak ste tam cerstvo, ujo google o vas este nevie 😉 😀

melory
19. nov 2008

tiez som si nasla menovkynu

ella1
19. nov 2008

jáj, tak som zvedavá, či ma časom vygoogli.

lefika
19. nov 2008

melory, ja tiez 🙂 aj sme sa tak zo srandy skamaratili 😉

gio
20. nov 2008

facebook je super, nasla som tam vela znamych!!!

arabela36
20. nov 2008

Aj ja ficim na Facebooku! Len je skoda, ze na SK to este nieje take popularne a neviem tam nijakych znamich z SK najs :(

bibula
20. nov 2008

a ja to zase neviem,aka stranka,ako prihlasit a podobne..... 😒