• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Facebook. Čo všetko sa dá na ňom robiť?

9. januára 2017 
IKE: ides do nadstaveni (mas to v Ceskom Jazyku? alebo v AJ)
nadstaveni uctu/ zobrazi sa ti MUJ UCET - uplne posledne je ZRUSIT UCET.

Piginka: potvrdzujuca sprava by mala prist hned. :confused: (mozno ak je vypadok servera tak do hodiny)
Urcite si sa zaregistrovala email.adresou, kde si to kontrolujes?
Skus sa zaregistrovat este raz.
:stuck_out_tongue_closed_eyes:
6. jan 2009 o 21:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ďakujem ti cervenaciapocka..ano,registrovala som sa email.adresou,ktorú si pravidelne kontrolujem.. :sweat_smile: skusim sa teda zaregistrovať ešte raz :slight_smile: ..
6. jan 2009 o 22:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
piginka neregistruj sa niekedy ta potvrdzujuca sprava trva aj dlhsie raz som registrovala tutok jednu babenku a dosla jej az na druhy den.inac tam kde si uz registrovana a nedosiel ti ten mail od nich tam mas tusim aj kolonku "znovu zaslat potvrdzujuci mail"
6. jan 2009 o 22:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bubba - si ma predbehla :grinning:
6. jan 2009 o 22:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cervena ciapocka ak nahodou nejaky z tvojich pratelov okomentuje fotografiu z tvojich albumov,priatelia tvojich priatelov maju moznost si prezriet celyyyyyyyyyyyy ten dotycnyyyyyyyy album z ktoreho 1 jedina fotka bola okomentovana..preto pravidelne mazem vsetky komentare k nim :wink:
6. jan 2009 o 22:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bubba, to som uz aj ja pisala, len kamaratovi to zo skla nevymazes...
6. jan 2009 o 22:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no to som uz tiez zistila :sweat_smile: :sweat_smile:
6. jan 2009 o 22:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: no aspon je to na ociach :grinning: :grinning:
6. jan 2009 o 22:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
momen, ku ktorej sprave si to pisala? :sweat_smile: :grinning: :grinning:
6. jan 2009 o 22:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mali by sa s tym trosku pohrat.inac ja som pozam,ykala kopec albumov a mam ich len "pre seba a manzela"a ak nahodou dakto chce vidiet tak pridam jeho meno do zoznamu a potom po case zmazem.najnovsie albumy nechavam par mesiacov a potom zamykam(mozno uz je neskoro a dakto to ma postahovane v kompe)
6. jan 2009 o 22:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
co som k comu pisala? :grinning:
6. jan 2009 o 22:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja si tam nic take nedavam, len to, co mi je jedno, kto to nakoniec uvidi.
6. jan 2009 o 22:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bubba, ale tu predoslu spravu, ale to uz je jedno :grinning: :grinning: :grinning: sme sa asi pochopili... predtym :grinning:
6. jan 2009 o 22:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja tam mam fotky hlavne malej a to mi nie je az tak jedno kto to uvidi popripade ma v pc :sweat_smile: :sweat_smile: ale zasa ziadne okakane plienky,alebo nahe telo a pod....co sa napriklad dava do albumov na MK :grinning: preto sa neobavam,ze nejaky pedofil ma bude nahanat po facebooku ked tu je toho viac nez dost :stuck_out_tongue_closed_eyes:
no jasne ze sme sa pochopili :sweat_smile: :sweat_smile: :grinning:
aaaa prave som uspesne zalozila studentsku skupinu. ze zakladna skola :grinning: :grinning: :grinning:
6. jan 2009 o 23:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
wow gratulujem ja som mala najvacsi uspech,ked som sa s tym naucila vobec pracovat,asi sa dam do tej tovjej skupiny :grinning: :grinning:
6. jan 2009 o 23:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: :grinning: si tam chodila?
6. jan 2009 o 23:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bubba..ďakujem :slight_smile:
6. jan 2009 o 23:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hmmmmmmmmmmmmmmmmmmm pockaj......asi hej mamu tu nejake vysvedcenia :stuck_out_tongue_closed_eyes:
6. jan 2009 o 23:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: :grinning: :grinning: len do tej nasej si asi nechodila :wink: som to tu len tak vseobecne napisala, je tam aj nazov tej skoly :slight_smile:
6. jan 2009 o 23:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ta ja neviem ako to mam ani najst :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
6. jan 2009 o 23:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jaj ta uz viem preco :grinning: :grinning:
6. jan 2009 o 23:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
myslis n........a?to je jedina co mi naslo :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
6. jan 2009 o 23:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nieeee, to je ina. moja je zs p....k o....e :grinning: ze jake tajnosti :grinning: :grinning:
6. jan 2009 o 23:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: tu mi nenaslo.ale v n....iii je kopec deti :grinning: :grinning:
6. jan 2009 o 23:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: :grinning: :grinning: verim
6. jan 2009 o 23:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no v tej mojej skupine som zatial len ja a.... ja :unamused:
6. jan 2009 o 23:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj ja by som bola len ju nemozem najs :grinning: :grinning: :grinning:
6. jan 2009 o 23:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ja pevne verim, ze tou skupinou najdem stratenych spoluziakov. kruci uz je to hmmmm... 11 rokov? ak spravne ratam... od 5tej triedy... nooo moze byt :grinning: som myslela, ze to je viac rokov, co som tam skoncila :grinning: :grinning: som este zubrienka :grinning: :grinning: :grinning:
6. jan 2009 o 23:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok