• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Facebook. Čo všetko sa dá na ňom robiť?

9. januára 2017 
to melory Dnes o 16:59
aj ja :wink:
21. jan 2009 o 19:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, nie som nejaky zaciatocnik s pc, ale uz si neviem rady... vobec neviem na tej stranke pisat klavesnicou, dokonca ani pri logine mi neberie pismenka... ked sa uz lognem cez potvrdenie priatela, neberie mi to ani mys. Klikam ako blazon, ale nevyklikam nic, nenapisem nic... Neviete o nejakom nastaveni, ktore mi uslo?
23. jan 2009 o 07:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: norik tak to ti poradit neviem jedine zeby si niekoho poprosila keby sa prihlasil z ineho pocitaca(podlma mna to bude v tvojich nastaveniach pc volaco)napriklad skoc k susede a skus od nich alebo co...
23. jan 2009 o 09:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a daj vediet co to bolo keby nahodou aj ja mam v buducnosti ten problem nech viem ako na to :wink: dik
23. jan 2009 o 09:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, baby ako sa hlada ten face book, som zvedava :grinning:
30. jan 2009 o 08:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
facebook je super,vdaka nemu som nasla kopec priatelov z minulosti,s ktorymi sme stratili kontakt :slight_smile:
a aj mna si nasli,takze je to ozaj super..ja som totiz nepolepsitelny stracac emailovych adries :sweat_smile:
30. jan 2009 o 08:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
namyka, takze staci sa zaregistrivat a uz som v obehu?
30. jan 2009 o 08:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal pravidlá fóra. Dôvod: “požiadala zmazať z osobných dôvodov”
30. jan 2009 o 08:38 • majdzy666
dididi, ano, len sa zaregistrujes - pod pravym menom a priezviskom a uz si v hre :wink:
a cez vyhladavac si najdes svojich znamych a priatelov, je to uplne jednoduche :slight_smile:
30. jan 2009 o 08:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nany tak je to super :slight_smile:
a ja som zaregistrovala muza, mozem sa tam hodit aj ja? blba otazka, ale ja som blba do pc, tak preto :grinning: :wink:

majdzy, no parada, sak pockaj aj ja sa pochvalim :grinning: :wink:
30. jan 2009 o 08:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Chcem sa spytat, ked si s niekym pisem cez spravy, vidime to len my dvaja alebo ako? pozerala som tam nastavenie, albumy nastavene mam len pre priatelov, ale spravy..., neviem :zipper_mouth:
30. jan 2009 o 08:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
eldzina ano spravy vidite len Vy dvaja,pokial ta sprava nebola poslana viacerym ...ako sa to stalo mne,mne poslal priatel spravu,ktoru poslal viacerym,ja som si to nevsimla,tak som vlastne odpisala vsetkym naspat :grinning: :grinning: :grinning:

a to co pises na "Zed" vidia vsetci priatelia :wink:
30. jan 2009 o 09:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
eldzina - ked cez spravy, tak len vy dvaja :slight_smile:
30. jan 2009 o 09:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Vdaka :wink:
30. jan 2009 o 09:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak soms a dnes pridal ku komunite na facebooku
:slight_smile:
31. jan 2009 o 09:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby zacinam neznasat FB, je to pozierac casu :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: (podobne ako MK! :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: )

ale inak ich mam oba rada. len si k nim nesmiem sadnut skor, ako nemam porobene veci, lebo potom amen tmaaaaaaa..... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
31. jan 2009 o 15:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte,chcem sa opytat ako prebiehala registracia na facebooku, vcera som sa tam regla ale este mi neprisiel potvrdzujuci mail, moze to trvat dlhsie? alebo som niekde urobila chybu,ja uz neviem,poradte...dikes :slight_smile:
15. feb 2009 o 13:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
skus tam kliknut este raz "odoslat potvrdzujuci email este raz"ci ako to bolo.jeden ti urcite pride
15. feb 2009 o 14:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
diky bubba, skusila som to este raz a dala som aj inu mail adresu, tak ani tam mi nedosiel potvrzujuci mail...skusim pockat a mozno sa mi to podari cez prac. den :grinning:
15. feb 2009 o 15:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak na druhy pokus som sa zeregistrovala,lebo najskor ppo anglicky,no a teraz po cesky-dikyminkak no este sa tam neviem orientovat,
6. mar 2009 o 00:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tomaslavka nemas zaco :slight_smile: rado sa stalo,prajem vela stastia pri hladani priatelov :wink:
zorientujes sa zachvilocku :wink:
6. mar 2009 o 00:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ale ked pozeram sajfu ... matej cifra ... tak to asu bude on, ne? :confused:

sak v priateloch ma takych ludi, to nemozu byt vsetko ludia, za ktorych sa niekto vydava... :confused:

a vo fun radiu sa s adelou bavil, ze je na facebooku :sunglasses:
6. mar 2009 o 01:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no buhvi, kto je pravy a kto nie :grinning:
6. mar 2009 o 11:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ja prava som :grinning: :grinning:
6. mar 2009 o 11:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj ja :grinning:
6. mar 2009 o 11:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj ja,no kto by uz nas chcel napodobnit,alebo sa vydavat prave za nas?
6. mar 2009 o 11:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tiež z toho máte totálny guláš, že ako to vlastne funguje? :confused:
si pripadám jak totálny d... :rolling_eyes:
6. mar 2009 o 11:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ja tam ovladam akurat priatela vyhladat, pisat prispevky sebe aj priatelom, vkladat foto do albumov .... a to mi staci :grinning:
6. mar 2009 o 11:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzitka,aj ja tak :wink: a čo sa tam ešte dá?
6. mar 2009 o 11:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok