Fajčenie marihuany u susedov

yanka86
25. máj 2012

ahojte,,co by ste robili ak by vasi susedia fajcili travu vo vnutri a pod oknami?je to citit totis aj v nasom dome,hlavne v spalni a detskej izbe.nebyvame tu dlho,a susedov velmi nepozname,ale som si ista ze tiez predavaju lebo je tam cez den aj 100 ludi na striedacku.S priatelom sme rozmyslali ze sa s nimi porozpravame ,ale ak si ich posteve proti sebe mozeme mat problemy,lebo vsetci na okoli su s nimi kamarati,Dokonca som videla aj policiu ako im mava z auta s usmevom.Bojim sa ze sa potom budu na nas vyvrsovat ,alebo dokonca nieco urobia dcerke.neviem co robit.

yanka86
autor
25. máj 2012

zabudla som poznamenat ,ze nas si nejak nevsimaju,ani sa nezdravime.Takze zatial je vsetko ok,dokonca maju v dome rocneho syna a 3 tyzdnovu dcerku:(..ja nechcem aby moja mala to vzdychovala.:(((

pectore
2. okt 2012

@yanka86 ahoj .... jedine sa porozpravat a poprosit ich aby fajcili vonku ze to vsetko je u vas citit...inak ze za seba nerucis.... ...pripadne aby ta upozornili aby si si zatvorila okna...trava sa nefajci ako cigarety kazdu chvilu tak to isto robia s prestavkami...pokial ti dym vyslovene prekaza musis sa s nimi porozpravat.....ja osobne by som to cez policiu neriesila.... pokial nepredavaju aj nieco tvrde.... zobrat rodicov dvom detom koli tomu ze si daju trocha travy je podla mna prehnane.... no to dilovanie uz zbytocne riskuju.....