Fann versus parfums.sk

labelo
16. jún 2015

moja skusenot - kupila som si vo Fann parfumerii EDP mali ju zlacnenu z 70 eur na 50 eur,zamilovala som sa do nej a tak som chcela urobit zasoby 😀 a skusila som objednat na parfums.sk,dnes vona dorazila uplne je všetko identicke a vona z parfumsu má dlhšiu výdrž a cena 35 eur 🙂

baska29
16. jún 2015

@labelo a o aku parfumovanu vodu sa presnejsie jedna?

seahorse27
16. jún 2015

Ja z parfums objednavam uz roky. Minule ma zarazilo, ked som pozerala Test magazin na STV - testovali tam intenzitu a vydrz voni z kamenných parfumerii a z e-shopov. Vysledky dopadli katastrofalne pre e-shopy, medzi nimi bol aj parfums.sk. Intenzita aj vydrz boli cca 50%-ne v porovnani z kamennými parfumériami. Ja som mala aj mam vela voni z Fann aj z Parfums, ale neviem to porovnat, kedze som nikdy nemala rovnaku vonu z obidvoch obchodov. Zatial som bola spokojna zo vsetkymi...Neviem teda, ci mam verit tej relacii a kupovat uz len z Fann-u, lebo ceny maju o dost vyssie ako parfums. Som rada, ze
@labelo ma pozitivnu skusenost 🙂

paskolinka
16. jún 2015

ja z parfums neobjednavam, ale mm si tam kupil akysi sampon, co pouziva jeho holic a zda sa mu akysi slabsi, vraj to nie je ono... neviem, podla mna to tam je podozrivo lacne.

ivanatim
27. okt 2015

@labelo :D No jasne :D uz len tomu tak uverime. Parfums sk predava fejky a je to uz davno potvrdene tisickami ludi, ktori u nich kupili parfem, napriklad aj ja...navyse si sami pridavaju aj recenzie, to sa mi tiez potvrdilo. Parfums predava fejky nielen parfemov, ale aj kozmetiky, su to hajzli, pozor na nich fakt, mna nechutne oklamali...

labelo
autor
27. okt 2015

@ivanatim co ti mam na toto napisat.....urcite som ten prispevok napisala od nudy,len aby mi nikto neveril ,je to vec nazoru existuje milion diskusii,v ktorych polka je spokojna a polka frfle,tak si vyber....moja znama pracuje vo fann a povedela,ze si tiez objednava z parfums 😉

ivanatim
27. okt 2015

@labelo No jasne 🙂 a aky mame my dokaz, ze tvoja znama pracuje vo Fann? 🙂 To mozem aj ja povedat ze moja znama pracuje v parfums a hovorila mi, ze objednavaju lacne fejky z Pakistanu 😉 ja som sa este osobne nestretla s clovekom, ktory by bol s parfums spokojny. Pisala som v inej diskusii ako som odhalila, ze parfums.sk si pisu recenzie sami...asi na tom nieco bude, ze na internete sa najdu aj pozitivne ohlasy na ich fejkoviny, ale bezne o takych ludoch nepocut...len o anonymoch na internete... minule im dokonca kamoska dala negativnu recenziu na heureke, ze predavaju fejky, ale heureka jej recenziu vymazala, pritom to bola normalna objektivna recenzia, kedze znama pracovala v Anglicku a vie ako vonia original a ako "vonia" fejkovina...aj heureku vraj maju zaplatenu. Ani by som sa necudovala keby to tak naozaj bolo, taky velky obchod by s tym nemal mat problem. Na tych lacnych fejkoch zarabaju urcite dost.

labelo
autor
27. okt 2015

@ivanatim nechcem sa tu pred tebou obhajovat ani ti nič dokazovať ,kup si čo chceš a kde chceš

ivanatim
27. okt 2015

@labelo No ja uz som kupovala, mala som uz dva parfemy z parfums.sk a v obidvoch pripadoch som sa sklamala. Odvtedy od nich nekupujem nic a po tych zisteniach, ze si sami pisu este aj recenzie, uz urcite nikdy nic, ani len kozmetiku, lebo este aj tu vraj maju z Polska.

lindush1105
15. jan 2016

@labelo Ahoj. Akurát som tu zapojená do jednej diskusii o Parfums a o tom že predávajú fejky. Ako som už písala tam, kupujem si od nich parfumy už od roku 2012 aj práve dnes mi ďalšie dva prišli, do zásoby , kúpila som ich tam už minimálne 9 a nikdy som nemala problém. Ak tie baby mali zlú skúsenosť tak neviem v čom to bolo. Veľa ľudí napríklad nevie, že EDP a EDT je veľký rozdiel vo výdrži a dokonca keď jeden parfum robí verziu jednej a tej istej vône v EDT aj EDP, tak nikdy to nebude rovnaké a keď si aj pozorne pozrú zloženie, býva odlišné, hoci sa jedná o jedu a tú istú vôňu, ten istý flakón, názov a preto si myslím, že častejšie ako sa používa slovo fejky by sa asi malo používať omyl, alebo nedorozumenie či neporozumenie. Ja netvrdím, že na nete nemôžu byť podvodníci, verím, že sú, ale z vlastnej skúsenosti viem aspoň čo sa týka mňa, že Parfums nie sú rovnako ako ELNINO. Aj tam napríklad kupujem. Je logické že radšej si takto kúpim vôní viac napr CK Eternity za 25 eur a kúpim si 3, ako vo Funn jeden kus za 80 eur a je to to isté a to skutočne, že je. Kupovávala som si parfumy aj vo Funn a to dosť často a často som tam chodila na Bvlgari Omnia fialová. Je to EDT ale výdrž mala otrasnú asi len 2 hodky som ju na sebe cítila a to bola z Fann za vyše 60 eur! Pre Vianocami som si objednala z parfums Bvlgari Omnia Indian Garnet tiež EDT a cítim ju aj na druhý deň. Tak čím to potom je? Smolou na zlý kus? Fejkom aj v kamenných predajniach? Ťažko povedať. Z ELNINO mám CK Eternity Purple Orchid EDP. Vonia úžasne a dlho.. Tak ja neviem 😉