Farárovi vadia deti v kostole

2. júl 2023

fararovi co tu je vadia deti v kostole. Dnes povedal na omsi, ked uz na konci male dieta trochu sa ozvalo, ako celu omsu bolo ticho, co je obduvuhodne, ze vydrzalo, a dnes ten stary farar ze nemusite tu ani byt povedal do mikrofonu, ta mamicka cela cervena. Je to normalne? on je tym znamy odkedy tu je 13 rokov ludia s detmi prestali chodit do kostola, lebo takto vystupuje, ze aj mne ludia ked mi dieta behala ale ticho bola, len pobehla k soche a spat, pozerala lavice, po omsi tetky ze to nesmie to sa panu dekanovi nepaci. Mrzi ma to preto to pisem.

oliva276
3. júl 2023

Pred dvoma mesiacmi som bola kolegyni na svadbe v kostole. Medzi prizerajúcimi tam bola matka s asi jedenapolročným dievčatkom,,striedavo vykrikovalo a poplakávalo, ľudia sa tam obzerali, matka malú len natriasala a vravela jej pst. Nezaberalo, nakoniec za ňou zašiel kameraman a spýtal sa jej. či si myslí, že mladomanželom nebudú na zázname prekážať tie rušivé zvuky. Matka vzala dieťa - vraj chcela len počuť, ako si povedia áno - a vyšla von.

Neviem, či sa kameramanovi podarilo záznam zostrihať bez tých výkrikov, byť na mieste mladomanželov by mi také rušenie vadilo.

majlo1234
3. júl 2023

@oliva276 myslim, ze im to vadit nebude, nakolko si ten zaznam nikdy nepozru. Tak ako je to so vsetkymi zaznamami s tychto super akcii

jankak055
3. júl 2023

Nech ta to nemrzi. Hovori sa aj vol zabudol ze telatom bol. Predpokladam ze on ako dieta sedel cely cas poslusne v lavici... budme radi ze mame zdrave deti a ze behaju 😁😉

elanor
3. júl 2023

@oliva276 nemyslim, zeby to mnladomanzelom alebo komukolvek vadilo. 99% svadobcanom video ani neuvidi, a to ze na obrade vrestalo nejake dieta, zabudli hned po tom ako vyslu z kostola. A nesteta so zenichom? Pozru video 1x, ked ho dostanu, omsu aj tak pretocia, lebo tie “omacky” okolo aj tak nikoho nezaujimaju, pistia si zaciatok, z obradu len “ ano” a potom pretocia na zabavu. A viac to video nikto nikdy neuvidi a bude len zapadat prachom na vecne veky na policke.