Farbenie, melíre, strihanie. Čo na to vaše polovičky?

klirkad
4. jún 2009

ahojte. Riadite sa aj vy tym co vam povie drahy? Pozor, jedna vec je poradit sa a druha zakaz robit si cokolvek s vlasmi... Piste ak sa vas to tiez tyka, alebo aj nie... 🙂 😉

zuzka1.
4. jún 2009

No ja to riesim viac pre seba, aby som sa sama citila pekna, asi preto, ze mam na seba vacsie naroky ako moj manzel na mna.

sumienka2525
4. jún 2009

klirkad: Nie , len doma rodinku a kamosky. Mna to nebaví.

Inac mam skusenosti aj zo salónmi co si neobjednávajú vela ludi, časovo nestihaju a potom sa ponahlaju a tak vyzera potom aj konecny vysledok.

suki
4. jún 2009

já mám svoje tmavě hnědé, dávám si jen přeliv pro lesk, jinak to co mám na hlavně je v podstatě moje barva 😀 😎 , jednou jsem zkusila červenej melír a byla to katastrofa 😝 Do tohoto mi naštěstí nikdo nekecá 😀 , jo teda jednou jse navrhovala, že zkusím blond 😀 😉 , ale jaksi to neprošlo 😀 😎

nobody
4. jún 2009

já barvil máti vlasy
a dokonce svýma rukama ..oběma
už nikdy více 😀

aponchie
4. jún 2009

suki tak zkus neco extra at ses sik pro tatina 😀

certica
4. jún 2009

nehovori nic, resp. vsetko je podla neho vzdy dobre (asi aby mal klud) ...cize nic nove sa nedozviem. a farby som uz vyskusala hadam vsetky odtiene, okrem cistej blond. co vsak vzdy oceni, ked pridem od kadernicky - ze mam koonecne rovne vlasy 😀

nobody 😀 ja si este ako decko pamatam, jak moj otec pravidelne farbil mame vlasy zubnou kefkou 😀 . to bola vzdy plna kuchyna amoniaku 😝

maruschka
4. jún 2009

je spokojný so všetkých, čo mám na hlave...A teda, to som šokovala už s rôznymi experimentami-dlhé vlasy, kratišie, vyholená hlava, zafarbená od červenej, cez ryšavú, oranžovú, blond, atď...Teraz mám normálne krátke vlasy-moja skoro až čierna farba, prirodzená, takže nemám čas na farbenie... 😉

Ale občas keď príde z práce pozrie na mňa a povie: Veď si sa stríhala..- a ja mu poviem: bože veď to som si vyholila hlavu už pred troma dňami 😀 Vždy ma to tak chytí raz za pol roka a vyholím to na 2 cm, nemám nervy a čas to upravvať...len to ulížem s hard gélom a idem..Po prípade zafarbím ofinu na červeno... 😕 😕 😕 Mne strašne rýchlo rastú vlasy a mám ich dosť husté, takže sa toho musím zbavovať pomerne dosť často... 😅

Ale vždy je veľmi nadšený s každým výmyslom, ktorý si vytvorím na hlave..Aj on mi už pár krát strihal vlasy- to bol preňho adrenalín.. 😎 😀

elibetka
4. jún 2009

Môj si to všimne hneď a nenávidí to 😀

berynka
4. jún 2009

Pochválí, ale netuší, co se změnilo 😅 😀 .

blau
4. jún 2009

Aj mojmu je to jedno, pacim sa mu vzdy, len nie, ked ich mam mastne. No, ale to riesim hned( umytim) 🙂
Ale poznam tiez par typkov, ktory zakazuju zene robit si s vlasmi cokolvek.

klirkad
autor
5. jún 2009

ahoj. tak coooo ideme sa dat ostrihat, zafarbyt ci meliiirovat????? 😉 😉 😉 😉 😉

suki
5. jún 2009

klirkad když už tak už 😀 😀 takže všechno 😵

klirkad
autor
5. jún 2009

hmmm, ano takuuu poridnu zmenu ohuuurit manzela, byt viac sexixixi 😉 😉 😉 😉 citit sa ako najjjjj 😀 😀 😀 😀

karotky
5. jún 2009

Já se neřídím touhami svého manžela.Ten by mě měl nejraději ostříhanou na krátko(podle něj se v dlouhých vlasech drží humus 😕 😅 )a obarvenou na peroxidku. 😀
Přitom se otáčí spíš za brunetami. 😅
Takže já se řídím podle sebe a podle toho,co mi momentálně vyhovuje. 😉

karotky
5. jún 2009

Jinak je všímavý dost,co se týče změn mých účesů. 🙂

klirkad
autor
5. jún 2009

ano, najlepsie je mat take vlasy-uces v ktorom sa mi baby citime super. ale je tu vzdy trossssku aj toho, ze sa chceme pacit. no nie? 🙂 😉 🙂 😉 😉 😉

karotky
5. jún 2009

Já už se fakt nepotřebuju nikomu(pokud nepočítám Ádu a manžela 😀 )jinýmu líbit,takže to nehrotím podle toho,v čem se ne/líbím lidem v okolí. 😉

klirkad
autor
5. jún 2009

tak to si potom spokojna zienka domaca s tym co je? 🙂 nikdy ta nenapadlo, ze to nebude stale taketo? 😉

karotky
5. jún 2009

Teď nevím,jak to myslíš? 😅
Já nikdy nechodím ke kadeřnici s nějakým plánem na vzhled mého budoucího účesu.Má jednu svojí oblíbenou,která na mě vezme seřezávač a kecáme a kecáme...................a najednou jsem ostříhaná. 😀 Pokaždé sice jinak,ale pokaždé jsem spokojená. 😵 Většinou jdu na krátko přes léto a na zimu si nechávám dělší vlasy. 😉

klirkad
autor
5. jún 2009

Kazdemu padne vhod zmena ucesu.....ved preto vlasy rastu, asi tak... 🙂

eva7780
5. jún 2009

mm mi frbieval vlasy,síce to trvalo hrozne dlho 😠 ja by som aj izbu za ten čas vymalovala 😀 potom som prešla na melír u kaderníčky,ani si nevšimne že ho mávam dorobený,nieto že som ostrihaná 😝

briketa
5. jún 2009

MM rozhoduje o mojich vlasoch uplne na 100%. Vie lepsie ako ja co mi pristane, v tomto ma plne pole posobnosti. A vlasy mi aj sam styluje 🙂 striha, farbi, upravuje.

klirkad
autor
5. jún 2009

briketa, wauuu! Tak to mas super, urcite ti mnohe z nas tisko zavidime 😉

klirkad
autor
6. jún 2009

dobreee ranko. Tak ako sme dnes rano spokojne s vlasmi????? 🙂 😉

mukky
6. jún 2009

ja si myslim ze moj by si mozno ani velmi nevsimol ze mam nieco s vlasmi....lebo vzdy mu len zahlasim ze idem ku kadernicke a nastavim dlan na peniazky 😉 ,mozno by si vsimol vtedy,keby som prisla domov s plynovou maskou na hlave 😀

klirkad
autor
6. jún 2009

boze, ty chlapi... Ja dnes dam do svojich blond asi bledohnedy-hnedy 🙂

krasuliak
6. jún 2009

😅 😅 😅 😅 😅

klirkad
autor
6. jún 2009

len smiech??????? 😉

krasuliak
6. jún 2009

90 prispevkov aspon vidim co trapi zeny 😀 😀

mukky
6. jún 2009

krasuliak a co trapi muzov? 😀