Farbenie vlasov v 16tt

nikluk
7. nov 2018

Ahojte baby chcela by som sa spýtať... Som v 18 týždni a chcela by som sa zafarbiť... Neuškodí to bábätku alebo aká značka je taká najlepšia?

evittam
7. nov 2018

@nikluk Nie. Ako konkrétne by to mohlo uskodit. Farbila som si obe tehotenstva. A nielen ja. Mam dve zdravé deti.

chcemradu
7. nov 2018

@nikluk neuškodí. Co ma farba s bábätkom? Ja som farbila a ked som sa spýtala gynekológa. Tak ma len vysmial za otazku.

nikluk
autor
7. nov 2018

@chcemradu ... Ďakujem pekne... Tak som prvorodička radšej sa spýtam skúsených ako ísť do niečoho bezhlavo 😊

chcemradu
7. nov 2018

@nikluk ved aj ja som bola a preto kazdu "volovinu" som sa pýtala 😁

domushka20
7. nov 2018

@nikluk ja som mala takú blbu skúsenosť s farbou nebola som chvála Bohu tehu ale farbila som si vlasy a nadýchala sa asi veľa farby a do rána som vyzerala hrozne opuchlo mi celé čelo a až po 3/4 dňoch som odpuchla samozrejme každým dňom sa to posúvalo spuchli mi oči nos bola som u lekára a bolo to z farby odvtedy si už vlasy nefarbim sama

ingelika78
8. nov 2018

@nikluk neuskodi. Ja som tehotna prvorodicka, ku kadernicke chodim, mam farbu na vlasoch, manikura, pedikura, lak na nechty, je to v pohode 😊

malinajahoda
9. nov 2018

@nikluk ja som v tehotenstve fungovala tak ako aj predtým. Farbenie vlasov, lpg, solárium,... Nebude predsa žena chodiť ako hotentót. Bábätku sa nestane nič.