Fitness náramok - hodinky

dajda_01
11. okt 2021

Ahojte poradíte mi prosím nejaké fitness hodinky alebo náramok v rozpočete cca 100€?🙂 chcem to ako darček ďakujem, prosím konkrétne typy

iffushka
11. okt 2021

@dajda_01 xiaomi mi band 6

nina19833
11. okt 2021

Dost vela sa ich pohybuje v do takejto sumy. Takze je len na tebe, co si vyberies. Ale tymi Xiaomi nemas co pokazit.

apostolko
11. okt 2021

v tejto cene rozhodne odporucam Amazfit GTS 2 mini alebo starsie GTS iba, vydrz spokojnost ucelnost...do naramkov by som nesiel, radsej si priprlatit a smart hodinky vyzeraju o hodne lepsie, najidealnejsia volba je teraz Amazfit GTS 2 ale tam je cena uz cca 119€ ale tiez spokojnost.....znacka Amazfit patri pod znacku Xiaomi.

simona92101
11. okt 2021

@dajda_01 mam uz spominane Xiaomi amazfit gts mini2,velka spokojnost

nina255
11. okt 2021

@dajda_01 ja tiez odporucam Amazfit GTS 2mini… do 100€ sa zmestis urcite pouzivan ich uz tristvrte roka a som velmi spokojna…ludia okolo mna si myslia ze mam apple watchky podla toho ako vyzeraju😃 meraju vsetko mozne spanok tep milion roznych sportov si vies natukat…plus som s nimi plavala v bazene cez leto na aktivite plavanie a super,nic im jnieje 🙂 podla mna urcite lepsie ako Xiaomi mi band to som mala kedysi ale to je taka nizka verzia inych uz by som do takych nesla to som mala kedysi hlavne na kroky

sweetyna
11. okt 2021

to su tak vdacne hodinky ze az 🙂 aj menej narocny clovek si myslim ze sa im potesi 🙂

mari001
11. okt 2021

ja mam Huawei Fit hodinky a som nadmieru spokojna... pôvodne boli kupovane iba pre tie notifikacie pretože mi práca neumožnila mať permanentne pri sebe telefón tak ked niečo tak som pozrela v hodinkach...

andula09
11. okt 2021

Ja mám také obyčajné, žiadna špeciálna značka, volá sa to Smartomat. Stoja tuším okolo 30eur. Mne stačia, upozornia ma, na čo potrebujem, vedia aj kadečo merať. Akurát nemôžem cez ne odpisovať alebo prijímať hovory.