Folkloristky (maminky, snažilky, tehuľky)

elise
26. mar 2008

ahojte folkloristyk ste tu niektoré? ja som 5 rokov tancovala vo folklornom súbore v trnave, manžel hrával na husle a na basu skoro 10 rokov. s malým sa chystáme na prvé folklorne slávnosti v lete na východnú.milujem folklor, veľmi rada spomínam na chvíle v súbore aké to boli supriš zážitky. Ste tu niektoré na koníkovi folkloristky? môžeme čo to popísať či dávať si termíny slávností alebo sa na slávnostiach stretnúť....... 😉 😉

akvi
26. apr 2008

Ahojte baby, super, ze je tu aj niekto s takymito zaujmami. Ja som tiez folkloriska, milujem tanec a ludovu hudbu..
Tancovala som 12 rokov v Haji (Rimavska Sobota). Strasne mi to teraz chyba, ale co uz, uz sa citim aj trochu stara pri tych 16 rocnych dievcatach.. 😖 a tiez sa tesim na slavnosti, dufam, ze sa mi podari zajst aspon na nejake.. A mojho syna uz tiez "myka", ked pocuje ludovku tak dufam, ze ho to bude bavit a mozno o rok o dva by som ho dala aj do suboru...

martina46
26. apr 2008

Ja som síce nie veľmi na folkor, ale keď už tak sa pozerám dosť na kvalitu, to už potom stojí za to. Som totiž povolaním huslistka, hrám ale vážnu hudbu. No pár mojich kolegov hrá folklór, viac menej popri klasike ako koníčka a to počuť, to je sila.

elise
autor
17. máj 2008

babulky kem sa chystáte najblyžšie aké sú akcie? viem že je okolo 15 júna myjava 😉

janis24
18. máj 2008

ahoj elise, u nas na MY su folklorne 20 az 22 jun. Ja som tiez tancovala asi 12 rokov a teraz uz ked som len ako divak, vzdy mi zviera srdiecko, fakt mi to chyba... 🙂

csilla76
18. máj 2008

ahoj janis,ako sa mas,? 🙂

mata7315
22. máj 2008

to elise:
cauko, folklorne akcie pozri na www.folklor.sk, sekcia terminovnik.......alebo si najdi rovno Trnafcan (www.trnafcan.szm.sk)
a tiez sa mozes ozvat na mail: mata7315@hotmail.com , rada ta po rokoch opat uvidim....
Valentinka - Mata z Trnafcanu

elise
autor
22. máj 2008

ahoj maťa daj si foto do pasu🙂 a díky za linku 😉

babatko37
31. aug 2011

Neviete o folklore pre najmensie deti v Bratislave a okoli? Materske centrum Presporkovo robi kurzy od 1,5 roka, ale uz je to plne. Dakujem.
Nechcem zbytocne zakladat novu temu, aj ked tento prispevok sem celkom nepatri.