• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Fotenie aktov s dieťaťom. Poznáte dákeho fotografa?

10. decembra 2009 
myslim, že je to vyborny napad... :slight_smile: aj ja sa dam pofotit :wink:
10. nov 2008 o 00:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ja mam krasne 2 albumy a teraz v septembri sme nafotili fotky na 3 album ale uz nie akty :grinning: uz iba take celorodinne :grinning:
ale doteraz muz rad pozera darcek k narodkam co sa pri inych darcekoch nestava ze by ho neomrzeli tak dlho, takze odporucam nafotit nieco take, je to pekna pamiatka a raz sa budem aj ja obdivovat ze aku som mala figuru aj ked to nie je ako za studenskych cias :grinning: :zipper_mouth:
10. nov 2008 o 00:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ale aj ja radšej počkam po porode to budu asi krajšie foto :slight_smile:
10. nov 2008 o 00:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
oplati sa ist aj s takym vacsim bruskom to su tiez krasne foto :wink:
10. nov 2008 o 00:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:slight_smile: :slight_smile: jeeej ozaj pekneee :slight_smile:
10. nov 2008 o 00:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
strašně se mi líbí ten pupek ovázaný mašličkou :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
10. nov 2008 o 08:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak holky, já jsem o tom taky uvažovala a jsem domluvená s kámoškou, co se s foťákem snad už narodila, že něco nafotíme, jako postavu teda nemám nic moc, ale ona říkala,že se dá vymyslet něco - třeba závoj přes tělo - černobílé ladění a hned to bude jiné, tak uvidíme, upřímně, před někým cizím bych se bála svléknout :sweat_smile:
10. nov 2008 o 10:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Zuz, krasne foto :dizzy_face:
10. nov 2008 o 10:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, neviete či to robí niekto aj v poprade alebo okolí?
10. nov 2008 o 11:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Príspevok bol upravený adminom, lebo nespĺňal pravidlá fóra. Porušoval pravidlo "Fórum nie je pre firmy".
10. nov 2008 o 12:32 • mudrosko
zuz11, môžem ťa poprosiťi o tie kontakty?
krásne fotky máš, aj tam výborne vyzeráš
11. nov 2008 o 12:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
na Slovensku nevím .... to je neznámá krajina :grinning:
11. nov 2008 o 15:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mna tak fotila sesternica,aj si ma vymalovala a tak este aj polohovala-doniesla mi koopec sexi veci,bo ja na take nie som....
urcite by sa potesila,keby si to mohla na niekom zopakovat:slight_smile:)))
no uz je v taliansku :wink:
11. nov 2008 o 15:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte ak budete chciet kontakt vo zvolene,ozvyte sa,mne sa moc pacili foto,kt.
robili nam,ak chcete kuknite si moj album,
som veelmi spokojna,pa pa
12. nov 2008 o 16:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuz super fotky takto se doma nevyfotíš ať děláš,co děláš :dizzy_face:
já chodím také k profi fotografce a myslím,že fotečky stojí za to,koncem listopadu se tam chystáme znovu :wink:
12. nov 2008 o 17:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuz, taky jsem mela podobny napad :slight_smile: tady je vysledek http://www.modrykonik.cz/album/album.php?vAlbumID=81952&vReferer=%2Fphotos%2Ftlapicka
od vas daleko, tak nema slysl rikat, kdo to fotil atd.

fotili jsme se nalehko i oblecene. v atelieru sice byla prevlikarna, ale prehazovala jsem obleceni na miste v ramci zrychleni... chtel, abychom meli stejne barvy. takze obe bilou nebo obe cernou.... to bylo fakt tezky.... zadny cancani se teda nekonalo... predstavovala jsem si, ze bude vic rikat, co mam delat, kom se divat a tak, ale on spis jen tak korigoval zkuste si ji dat tak, uvidime, co to udela.... bylo to celkem fajn, chvalil ji, ze to vydrzela dlouho (pres hodinu) stalo to pres 2 000, to se mi celkem protocily panenky.... kazdopadne manzelovo nadseni nebralo mezi.... pak jsme z fotek udelali kalendare pro babicky k jezisku a vsichni byli na mekko

ta preju dobrou volbu, at jste spokojeni!
13. nov 2008 o 14:59  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no baby-krasa ste ma nazhavili,ak mate niekoho osvedceneho v bratislave -poprosim kontakt a aspon pribleizne ceny...dikyyyy :slight_smile:
13. nov 2008 o 15:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ja si predstavujem niečo ako má zuz11. decentné a najlepšie čiernobiele :wink: a koľko si zato dala zuz? môžeš mi do ip prosím.
13. nov 2008 o 15:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kontakt vo Zv by ma tiez zaujimalo :wink: nejaka internetova stranka alebo cennik a tak
13. nov 2008 o 16:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte viem ze tu uz dávno nikto nebol. ale keby niekto chcel mozem mu hodit do ip cislo na fotografa. fotil aj mna. a fotí vsetko a velmi dobre. umelecké fotky ci akty a fotí aj deticky keby niekto chcel.
20. mar 2009 o 13:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte babulky kraaaaasne, jednoducho nadherne. Prosim poslite mi kontakty.... Neskusali ste niekto pani Oreskovu? Ona pracuje hlavne so svetlom a robi s nim zazraky, ale deticky som u nej este nevidela...
20. mar 2009 o 14:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som sa raz bola fotit v senci u super fotografky ona hlavne foti babetka a deticky ale akty od nej boli krasne aj umelecke foto :slight_smile:
20. mar 2009 o 16:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Príspevok bol upravený adminom, lebo nespĺňal pravidlá fóra. Porušoval pravidlo "Fórum nie je pre firmy".
27. apr 2009 o 22:01 • photography
ahojte baby mam super kontakt na fotografa co krasne foti deticky, rodinky, akty, booky a tak :grinning: poslem v ip kontakt :wink:
27. apr 2009 o 22:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
A nějaký fotograf v Praze by nebyl?
27. apr 2009 o 23:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
soapne .. no jeden v Praze by byl ..fotí akty, ale asi dětičky by teda s maminkama nefotil
těžko soudit
měl teď výstavu, tak pokud se tam pohybuješ někde blízko tý Prahy, tak možná víš ...
bylo to pro charitu
4. okt 2009 o 03:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som videla akty, ktore nafotila jedna fotografka. nehovorim, ze mne osobne sa to paci, ale niektore z vas to moze zaujat. pozrite sa na jej galeriu tu: lolla-f.com/
4. okt 2009 o 13:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojki,
ktore ste sa davali fotit, nejake pekne akty, poslite mi prsoim nejake info, kontakt a cenu. Dakujem
4. okt 2009 o 13:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
anull11 - čoveče, tolik úprav
4. okt 2009 o 14:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tvoj príspevok