• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Fotenie aktov s dieťaťom. Poznáte dákeho fotografa?

10. decembra 2009 
nobody - haha, vsak nic podla mojho gusta, ale urcite je mnoho ludi, ktorym sa to prave takto paci, tak preco im to neodporucit :wink:
4. okt 2009 o 20:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte dievcata, chcem vas poprosit o kontakty na nejakych dobrych fotografov. Dakujeeeeeem
30. nov 2009 o 08:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, ja som sa dala nafotit mojmu kamaratovi - zacinajucemu fotografovi a s fotkami som velmi spokojna, fotili sme u nas doma, asi 2 hodinky a spravii sme 21 fotografii, som nadmieru spokojna a keby drahusik zrovna nemarodil, tak by som sa mu dala nafotit znova. to viete, idu Vianoce... :wink:
30. nov 2009 o 11:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tento link mi poslala kamarátka: szenczi
Neviem k tomu nič dodať, nevidela som fotky od tej kočky, ale ak máte niekto záujem, možno je to pre vás zaujímavé.
30. nov 2009 o 11:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ešte som zabudla, že je to v BA.
30. nov 2009 o 11:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hm, klaudia, cena znie lakavo a keby som z Ba tak tuto kocku skusim, zacinajuci fotografovia sa mi zdaju byt niekedy lepsi ako "ostrielani" a ludia zo skusenostami.
30. nov 2009 o 11:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, ja mám kamarátku, naozaj skvelú fotografku, fotí aj naše slovenské "celebrity" a ceny má také štandardné ako bývajú u slov. fotografov. Len neviem, či môžem dať jej link sem. Tak ak chcete, pošlem IP, kto potrebuje:o)
30. nov 2009 o 23:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Cavte :slight_smile: Ja mozem odporucat Lenku Mackovu z Kosic. Fotila mi akty a bola som nadmieru spokojna. Dobra cena, skvely pristup, uvolnene fotenie, perfektna retus - vyrazky, strie a celulitida boli zrazu prec :grinning: Proste fakt pekna praca, sama som sa na tych fotkach nespoznala, hehe. Poslem kontakt cez IP.
7. dec 2009 o 09:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Treba googlit a popozerat fotky. Koho fotky sa Vam budu pacit, toho oslovte.. firmy na taketo cosi oslovovat urcite neodporucam.
10. dec 2009 o 08:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja by som urcite skor darovala nejake moje sexy akty alebo take daco..urcite by ho to viac potesilo :grinning:
10. dec 2009 o 08:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Príspevok bol upravený adminom, lebo nespĺňal pravidlá fóra. Porušoval pravidlo "Fórum nie je pre firmy".
5. máj 2013 o 20:36 • norulakp
Príspevok bol upravený adminom, lebo nespĺňal pravidlá fóra. Porušoval pravidlo "Fórum nie je pre firmy".
28. máj 2013 o 11:08 • milya
Tvoj príspevok