Fotenie detí v Žiline

8aninka5
25. nov 2010

Ahoj,chcela by som vas poprosit ,ci viete niekto poradit dobreho fotografa zo Ziliny,co robi pekne fotky malych deticiek-rodinky.A tiez by som chcela vediet cenu a pocet fotiek.Ak mate niekto skusenosti budem vdacna...Vdaka za odpoved ;)

fordemirka
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
srdiecko4u
6. sep 2011

Velmi rada odporucim pani fotografku, ktora nam urobila krasne svadobne foto a aj krasne portrety nasej malej. Je priamo zo Ziliny, nemala ale problem kvoli foteniu vycestovat mimo ZA. Ak by ste mali zaujem, kludne info cez IP.

emka34
6. sep 2011

@srdiecko4u ahoj, prosim ta mozes mi poslat do IP kontakt na spominanu fotografku,dakujem

jancurik
11. okt 2011

@srdiecko4u
Ahoj, mohla by si mi prosim ta poslat telefon na tu fotografku? nevies nahodou ako velmi je zaneprazdnena, ci treba na objednanie dlho cakat, atd? asi bude lepsie zavolat jej samej, ze ??? 🙂
dakujem.

alzbetka71
25. nov 2011

@jancurik už si sa s ňou spojila, mohla by si mať info

jancurik
28. nov 2011

@alzbetka71
hej, uz sme tam aj boli. bola strasne zlata, super fotila no a fotky su prekrasne! Velmi som bola spokojna. akurat jedna vec,(ale to bola mozno nasa chyba) ze nenafotila velmi nas ako rodinu. ja som jej musela povedat ze chceme spolocne foto. no a tiez co sa tyka prezliekania maleho-to som si tiez sama riadila. ale inac uplne v pohode. odporucam!

alzbetka71
28. nov 2011

@jancurik mohla by si mi poslať nejaký kontakt, meno a kde to bolo? Resp. koľko to stálo? Ja som si už tiež niečo zajednala, ale je to až 17.12. Ak by sa dalo skôr.

jancurik
28. nov 2011

no ja som ju nasla na fb alebo si vyhladaj na google fotosvetdeti.sk (tusim). no to mas tam 3 baliky z ktorych si mozes vybrat. my sme si vybrali ten najvedsi, lebo to vies, vsetky fotky sa nam pacili 😉 tak sme nakoniec platili tusim ze 96eur.
ale mozes si vybrat aj mensi balicek. pozri a bud jej zavolaj alebo napis email a ona ti posle vsetky info. my sme tam boli dokonca v nedelu rano.

ginepra
1. mar 2012

@maajka83 ahoj majka, aj mne prosim posli nejaky kontakt na dobreho fotografa v ZA...diky
gabika

4monika
9. máj 2012

Na facebooku si môžte pozrieť fotografie detičiek - Monika Mičienková - fotografia. 😉 ďakujem.papa

fantagiro31
10. máj 2012

Ja poznám jednu super, super fotografku, fotí maličké detičky uplne od narodenia ( tie fotky sú nadherné ), ale aj väčšie. Vie to aj s detmi, takže veľká zábava.Jej fotografie mám na stene a každý kto vojde, len žasne 🙂

mgurnak
29. máj 2012

@fantagiro31 ahoj, mohla by si mi poslat kontakt na to fotenie? a kolko to zhruba stoji? dakujem ti🙂

matullienka
22. jún 2012

@fantagiro31 aj ja by som ťa chcela poprosiť o info na fotografku a koľko to zhruba stojí aby som bola pripravená ďakujem 😉

fantagiro31
24. jún 2012

@matullienka Ona má rôzne baličky, môžeš si vybrať, pošlem ty kontakt cez IP

macko_usko222
31. júl 2012

@fantagiro31 ahoj mozes mi napisat do spravy kontakt na toho fotografa?dakujem

in131
7. okt 2012

@maajka83 majulka prosím ta posli mi info na foto v žiline . Zuzana dik

maajka83
10. okt 2012

@in131 Zuzka, zajtra mi prezvon, zabudla som na to cislo. pa

jimi78
21. okt 2012

Ponukam fotenie deti v Trencine, http://www.svecphoto.sk/gallery.php?id=47

naomi23
9. nov 2012

@fantagiro31 Ahoj, prosim ta, mohla by si mi poslat kontakt na tu fotografku v ZA? Dakujem velmi pekne 🙂

mmichalm
20. feb 2013

ja som sice chlap, ale ponukam moznost fotenia vasich deti, prip. aj inych clenov rodiny. som zo ziliny, pricom podla potreby viem ist aj do blizkeho okolia.

zabka132
12. mar 2013

@mmichalm poprosim info a ceny do IP....dakujem.

tibike01
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
vajanika27
3. máj 2013

@fantagiro31 mozem i ja poprosit kontakt na tu fotografku? Dik

ja30
17. feb 2014

Mozem aj ja poprosit kontakt a ceny?

tibor80
22. feb 2014

mile mamicky, ak chcete nafotit Vase deti alebo rodinu niekde v prirode alebo parku, ponukam Vam svoje sluzby.

aduska865
27. feb 2014

@srdiecko4u posles mi prosím kontakt na fotografku? Dakujeeem

aduska865
27. feb 2014

@fantagiro31 prosím ta posles aj mne kontaktik ! Dakujeem

monycka6
27. mar 2014

ahojte 🙂 aj ja by som poprosila info 🙂 dakujem...🙂

monycka6
27. mar 2014

@srdiecko4u zdravim 🙂 mam zaujem o to info 🙂 dakujem 🙂