Fotolab - Cewe fotokniha

janci27
12. mar 2015

Ahojte, vytvarali ste si uz niekedy fotoknihu cez ich software? Neviem si dat nijako rady s titulnou a zadnou stranou, ako tam vlozit obrazok, aby sa prelinal cez obe strany. Nikde v tom ich pomocnikovi som toto nenasla 🙂 Poradite prosim? Za ako dlho ste ju mali hotovu? vdaka 😉

hypnobirthing
12. mar 2015

Kedysi som tak dávala urobiť knihu, ale myslím, že som musela vložiť zvlášť obrázok na titulnú a zvlášť na zadnú stranu a trafiť sa tak, aby na chrbáte knihy na seba nadväzovali. Nepomohlo by ti rozdeliť obrázok na 2 polovice a vložiť to každé zvlášť? Ak potrebuješ, môžem ti pomôcť s tým rozdelením na 2 diely...
Mne trvalo vytvorenie knihy tak +/- 2 hodiny. Ďalšie knihy som už robila tak, že dizajn som si spravila sama a potom nahrala cez software už hotové dvojstránky, to išlo oveľa rýchlejšie.

janci27
autor
12. mar 2015

@hypnobirthing Dakujem, nejak som si s tym uz poradila 🙂 Bola tam ikonka, aby sa dala dat 1 fotka na obe strany. Viac som sa vsak trapila s tym, ze som tam chcela dat obrazok stiahnuty z netu a nie fotku a vtedy mi tam neustale naskakoval ten trojuholnik s vykricnikom varujuci na zlu velkost, ze budu mozno biele okraje. Urcite sa tam dali upravit parametre a bolo by to fajn, ale velmi tomu nerozumiem. Pri akejkolvek fotke mi to nerobilo. Tak som nakoniec musela pohladat nejaku vhodnu fotku (kedze som nechcela na nej ziadnych ludi), ktora by sa hodila na titulku, aby to tam pekne sadlo..Nastastie som to uz odoslala a teraz uz len cakat na vysledne dielo 🙂