Frakčný laser na odstránenie jaziev

damaroka
30. júl 2017

Baby,odstranenie jazvyciek po akne.Bola niektora?pomoze to?neznici to plet este viac?

smajlik222
2. aug 2017

ahoj ja som teraz bola a nevymazalo mi to takmer nic, 4 dni som sa nepohla z domu kym sa mi chrasticky neosupali ale s efektom niesom spokojna, vela penazi to stalo cakala som viac

damaroka
autor
2. aug 2017

@smajlik222 ahoj,dakujem za odpoved,ale ako ze si bola teraz,ked to v lete nerobia.vsade az od septembra,ako som informovana.Kde si bola,ked sa mozem spytat?vraj to treba opakovat aspon zo 3 krat.

smajlik222
2. aug 2017

no nie uplne teraz ale na konci aprila , som sa nepresne vyjadrila , bola som v ke v dermacentre , ano vravela mi ze by este urcite jeden urobila v jeseni , ale ja som nevidela rozdiel ani vrasky ani pory ani jazvicky sa mi nezmensili, v jeseni si dam uz len cisto lica kvoli porom ale davam tomu poslednu sancu...

damaroka
autor
3. aug 2017

Ja tiez pojdem 2x urcite,ked vraveli ze az po druhy krat je vidno ten rozdiel...no som zvedava,ci bude rozdiel potom.

smajlik222
4. aug 2017

@damaroka za aku sumu vam urobia celu tvar?

damaroka
autor
4. aug 2017

Na akciu je teraz za 129 e v BA

ivikibi
16. feb 2022

@smajlik222 prosím vás pekne, viem, že príspevok je pekne starý 🙈 ale zlepšilo sa vám to po 2 resufacingu? Ja som zákrok absolvovala teraz, a teda katastrofa. Mam pocit ze jazvy mam ešte výraznejšie, a ešte sa chcem spýtať to začervenanie vám kedy zmizlo? Ja som 3 týždne po zákroku ale som červená ako paprika. Ďakujem

damaroka
autor
16. feb 2022

@ivikibi bola som len raz.a výsledok skoro žiadny.ale pomaha aj microneadling alebo krém na zosupatenie kože.skus pozrieť glicol-A 10% tiež sa používa len počas zimy

klaudi_25
4. mar 2022

@ivikibi ja som absolvovala dnes zákrok, chcem sa opýtať za koľko dní ste už vedeli zaradiť bežnú kozmetiku a make up? Pálila Vás tvár ešte dlho po zákroku? Ďakujem

ivikibi
5. mar 2022

@klaudi_25 mne sa po týždni pleť zošúpala a začala som používať makeup, a po 2tt aj svoju kozmetiku. Ale nepoteším vás, aspoň u mňa tem zákrok nespôsobil vôbec žiadne zlepšenie. Skôr naopak, mam pleť akoby draplavu na dotyk a vyrážky sa mi robia oveľa viac ako pred zákrokom. A dokonca mi na tvári zostala aj ta mriežka z lasera. Čiže za mňa to bolo zle rozhodnutie. Verím, že vy budete mať inú skúsenosť

liusa82
5. mar 2022

@damaroka ahoj ja idem na laser buduci tyždeň aby som to postihala do leta všetko.Ono je to tak že skoro nikdy nevidno nejaký rozdiel na prvý krát na to sa treba pripraviť len nejaký mierny ústup. Na jazvy vždy treba viac sedeni.Od 3 vyššie by som povedala.Ja som bola na konzultácii na klinike v ba ktorá ma v tomto dobré výsledky a doktorka mi povedala narovinu že mi bude treba 4 až 5 sedeni ked chcem aby mi to vôbec nebolo vidno a to mám len povrchové škrabančeky na licach nič hlboké a jednu takú mini jazvičku na čele od kiahne.Tak potom ti čo mali silne akne a priehlbiny po celej tvári neviem kolko krát musia isť.No je to dosť nákladne to máš pravdu

klaudi_25
5. mar 2022

@ivikibi no uvidíme, mne povedali, že na jazvy po akné, ktoré mám mi nič iné nepomôže..ani chemický píling..ale na tie hlbšie musím ešte zákrok zopakovať .a kde ste absolvovali zákrok,ak sa smiem opýtať? Mňa to vyšlo 350€ na klinike Envy.v Ke..a používali ste cicaplast ? Bojím sa tiež, že budem sklamaná.. pretože okrem toho, že to dosť stálo aj to brutálne bolelo a stále bolí.. oči mám opuchnuté tiež

ivikibi
5. mar 2022

@klaudi_25 áno aj mne to povedali, aj ze minimálne 2x bude potrebné to opakovať, no ja som po prvom ošetrení rozhodnutá, že nikdy viac. Jednak bolesť, zákrok a asi 5 hodín po zákroku to bolo šialene bolestivé a navyše ta mriežka na tvári, no proste nikdy viac.
Bola som v dermacenter v KE a tiež som zato dala v akcii 200e, bežná cena 380e.
Cicaplast som používala tiež. Hlavne si kúpte teraz kvalitné spf na tvár aby ste v jari/lete nemali pigmentové škvrny keď je pleť oslabená

klaudi_25
6. mar 2022

@ivikibi Tá bolesť bola strašná, ja som večer ani spať nemohla, na tretí deň sa mi pokožka ešte stále nešúpe, ale zato dosť svrbí.. áno mám cicaplast už s tým 50spf, doktorka mi povedala, že sa nemám zľaknúť , ak sa mi vyhodia nejaké vyrážky...ze je to normálne, malo by to potom ustúpiť..aj Vám sa vytvorili potom vyrážky na tvári?

ivikibi
6. mar 2022

@klaudi_25 áno, drobné a všade. Ale doteraz mám citlivú pleť, ale to je normálne asi po takomto zákroku, aj moja bežná kozmetika, kt som tolerovala mi robí problém. Snáď to všetko casom odzneje 🙏 verím, že vy budete spokojná. Mne sa až tak na 4-5 deň začala pokožka supat.

klaudi_25
6. mar 2022

@ivikibi verím v tom, že to čo najskôr odznie a s tým aj vyrážky pominú... pleť ešte dlho po zákroku pracuje..ale drobné výsledky vidím už aj teraz..ale uvidíme ten konečný výsledok 🙂 som zvedavá

monkuhu
20. jan 2023

@klaudi_25 dobry den prajem, prosim ako ste nakoniec spokojna s vysledkom?

sesask
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
damaroka
autor
8. nov 2023

@monkuhu bola som len raz...takže výsledok nebol až taký efektívny. Pleť bola hladšia.ake môžeš si doma robiť aj mikroneadlig. Pleť sa potom tiež zošupe akurát šetrnejšie ako po laser.