Funguje burza autokino v Rakúsku?

karinecko
14. apr 2008

Ahojte dievcence neviete nahodou niektora ci este funguje burza autokino v Rakusku? ak ano kedy byva? Dakujem

mimikyky
7. okt 2009

ja tam chodím veľmi rada 😉

babula90
7. okt 2009

aj ja som navnadená až-až 😀 dufam, že sa nám oplatí cestovať tak daleko

mimikyky
7. okt 2009

nie že ma potom cestou prídete zbiť, ak náhodou nenakúpite 😀

jajka968
7. okt 2009

mimi, snáď nie 😀 , ak tam neoplieskam euráče, tak ich isto miniem SCS 😀

babula90
7. okt 2009

mimikyky, jasné, že nie, je to náhoda

mimikyky
7. okt 2009

babula, zatiaľ som nenašla 😠

babula90
7. okt 2009

ani ja, ked som hladala ☹

mimikyky
7. okt 2009

ešte skúsim, keď bude čas, lebo dosť fičala tá téma,neviem,kam zmizla 😠

lemge
7. okt 2009

baby a da sa tam ist aj vlakom?

babula90
7. okt 2009

ja sa ešte pýtam, či do autokina slebo Schwechatu, poradte prosim

mimikyky
7. okt 2009

ja som za Schwechat 😉

babula90
7. okt 2009

spustam hlasovanie 😎

lindda
7. okt 2009

auto kino je blizsie podla mna ja chodim 15 rok najmenej ale na male deti iba vacsie minimalne

babula90
7. okt 2009

ako? na male deti vacsie? nerozumiem 😒

lemge
7. okt 2009

lindda,takze na male deti tam maju toho viac ako na vacsie?neviem ci som dobre pochopila 😲, a maju tam aj hracky a veci na dospelych v tom autokine?

lemge
7. okt 2009

baby a vo schwechate,co predavaju?-len tak v skratke

mimikyky
7. okt 2009

ja napíšem za Sch. tam majú oveľa viac na malé deti, ale aj dosť na dospelých,aj hračiek kopu 😉

babula90
7. okt 2009

tusim idem už na Vianoce nakupovať 😉

lindda
7. okt 2009

iba na male deti na vacsie je uz problem do 2 rokou est eako tak ale vacsie je problem
schv, maju vsetko kosacky , vysavace naco si spomenies a straaaaaasne vela nakupujucich niekedy viac ako predavjucich a parkovanie drahe a vonu nezaparkujes pokial neprides 5,30 rano

mimikyky
7. okt 2009

2€ je drahé parkovanie??

lindda
7. okt 2009

ano podla mna dost ak idem sama za 2 eu ma 4 ks oblecenia moj muz chodi kazdy tyzden na svech. tak je tam ako doma ale je to na kazdom ja chodim aj inam do rakuska na burzi i do viedne

babula90
7. okt 2009

tak kde majú veci pre deti nad 2 roky???? už mám v tom guláš 😖

mimikyky
7. okt 2009

lindda, ja tiež euráče zrovna nekakám, ale my chodíme vždy viaceré kamošky jednym autom a poskladáme sa na benzín,aj parkovné.......a ja potrebujem mať auto v areály,lebo chodím s kabelami do kufra véééľmi často 😉

babula, vecičky zoženieš, neboj sa....ale najviac je ich tam na mimčá, a tak do veľkosti 98, ja potrebujem 104-110 na malého,a to už sa chalanské hlavne 😀 veci zháňajú ťažšie.....ale ja sa fakt nesťažujem 🙂

babula90
7. okt 2009

tak v pohode, ja potrebujem 98, ale zase aj 134 😒 no napadalo ma, tiež, ci si mám zobrať tasku ako svet, lebo casto choidt do auta sa asi casovo neoplatíííí
ozaj, keby hlásili dážd, nemáme ani ísť???

paola.o1
7. okt 2009

keby hlasili dazd, tak si pribal dazdnik

babula90
7. okt 2009

paola a ty kde chodis, autokino alebo Schwechat?

paola.o1
7. okt 2009

ja som bola v swechate, autokino sa chystam absolvovat o dva tyzden tak uvidim. ale schwechat je super, odporucam!

babula90
7. okt 2009

vo schwech. kupim na 2 rocne a 9 rocne myslis? Potom napis aj ako bolo v autokine prosim.

lubica.h
17. okt 2009

Kočky, prosím vás,kde vo Schwechate je burza, ako tam prídem?

babula90
17. okt 2009

Lubi, tusim na zaciatku diskusie je popis cesty, ale neviem ci to neni k autokinu, ale kočky, čo boli vo Schw. Ti poradia, my cestujeme o tyzden,a le ja nesoferujem, takze sa len dám viezť a cestu neviem.