• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Funguje burza autokino v Rakúsku?

10. apríla 2016 
Ahojte, chcela by som sa spytat ci viete niektora ako to je teraz s burzamy v Rakusku konkretne burza na Schwechate.
Chceli by sme tam ist cez vikend, ale nevieme ci to tam este fici.
22. nov 2010 o 19:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jassmina ahoj.pol dna hladam nieco o burze vo schwechate ... ty mas najnovsi prispevok ,november 2010 ,bola si ???? ja by som sla,len nevim o tom nic... dakujem livia
16. jan 2011 o 15:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Pre záujemcov o rakúske burzy na tejto stránke sú všetky termíny v dolnom rakúsku

http://www.flohmarkt.at/flohmaerkte/gaenserndorf
1. feb 2011 o 14:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sevenofnine
ahoj nuz my sme este neboli ale mam info od kamosky, ze uz sa konaju
tak pekny den
10. feb 2011 o 12:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Príspevok bol upravený adminom, lebo nespĺňal pravidlá fóra. Porušoval pravidlo "Fórum nie je pre firmy".
11. apr 2011 o 18:46 • esterka77
@sevenofnine ahojky... neviem či je ešte aktuálne Ti o tom písať :slight_smile: ale tak skúsim... my sme chodievali na blšák na Schwechat... niekto hovorí, že sú tam len handry a nič poriadne, no podla mna sme tam vždy super nakúpili... nikdy sme nešli odtiaľ naprázdno :slight_smile: chodievali smev sobotu (býva ževraj aj v nedelu) z BA cca o 5:00 aby sme tam boli už vtedy, ked sa vykladajú veci... chodiť neskôr sa už neoplatilo, lebo všetko bolo vyrabované... takisto priekupníci tam pobehovali a tí skupovali čo videli a neskôr predávali aj za dvojnásobok ceny... raz sme boli aj v autokine ale tam sa mi to nepáčilo už len z toho dôvodu, že tam bolo veľa stánkov takých, kde predávali vietnamci svoj "kvalitný" tovar... a to už podľa mna teda blšák nie je...
na schwechate sme nakúpili veci cez oblečenie, obuv (častokrát úplne novú), bytový textil, riady, kozmetiku,... a za symbolické ceny... to je hlavné :slight_smile: chodila by som tam zase, len neni odvoz :slight_smile: možno by bolo super, keby sa poskladáme na nafťáka a naplníme niekoho auto :slight_smile:
takže zatiaľ len tolko info... :slight_smile:
5. máj 2011 o 12:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Ahojte, keby sa nasiel nejaky odvoz, rada sa pridam a zaplatim dakujem
10. jún 2011 o 14:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobrý deň, ženičky prosím Vás na autokine v Rakúsku býva buzra aj v sobotu aj v nedelu?Ďakujem
24. okt 2011 o 15:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte,
no ja som ešte na tej burze v Rakúsku nebola, ale už som o nej počula. Nevie niekto z Vás, či je aj túto sobotu vo Schwechat a ako sa tam najlepšie dostanem z BA? Treba aj v týchto mesiacoch ísť tak skoro?
ďakujem za odpoveď.
25. okt 2011 o 20:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte,aj ja by som chcela vediet,ci vlastne este funguje burza na Schwechate.Volakedy som tam chodievala a bolo tam super,hlavne veci pre male deti sa tam oplatia kupit. :slight_smile:
26. okt 2011 o 12:31  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojky kocandy ja som tam bola pred 2 tyzdnami a idem zas ...posledne mali dost deckych vecicie tak som zvedava co pokupime teraz :slight_smile:
29. okt 2011 o 13:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte. Chcela by som sa opýtať na burzu vo Schvechate...funguje to tam každú nedelu? a hlavne kde sa tá burza nachádza? poraďte niekto ak viete bližšie info :slight_smile:
8. dec 2011 o 12:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sisinka19 Ahoj! Burza funguje cely rok kazdu sobotu aj nedelu. Vsetko je na stranke: www.flohmarkt-schwechat.at/ . Tento rok sme boli viackrat, a v nedelu bolo vzdy ovela viac predavajucich. V zime je to ale urcite slabsie. Najlepsie je leto, uplne plno.
8. dec 2011 o 17:22  •  4 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@emjee ahoj, vybavicka sa tam nakupit da, uplne super. mam dve velke baby, starsiu uz 15- rocnu a teraz rocne dvojicky, a vsetkym som tam nakupovala. len je to urcite lepsie v lete. a nakupujem len od rakuskych mamiciek, castokrat aj nenosene, alebo takmer nenosene veci - ciste , bundy, zimne overaly, cokolvek kolkokrat aj za euro. ako natrafis. a treba ist viackrat. nie je to obchod, takze tazko si naplanovat, co dnes kupis. priekupnikom sa vyhybam velkym oblukom.a osobne radsej schwechat. v autokine sami priekupnici a vietnamci.ked daco, ozvi sa.
13. dec 2011 o 11:08  •  4 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dnes 8.1. 2012 burza v autokine Gross-Enzersdorf nebola
8. jan 2012 o 20:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@rogiavolg ahojky teraz v nedelu si nebol v gross?nevies dat info ci tam bolo dost predajcov .vopred ti dakujem za odpoved.
18. jan 2012 o 19:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobrý večer, nebol niekto na burze vo schwechate, chceme isť pozrieť a neviem či funguje, dik :frowning2:
21. jan 2012 o 18:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lusinka1122 Funguju svagor tam bol dneska kupit lyže aj s topankama cca 100€ ako nove
26. feb 2012 o 18:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ano už viem aj ja som bola v nedelu - teda včera pozrieť ale veci nič moc, ešte je asi zima, :slight_smile:
27. feb 2012 o 14:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Maminy,prosim ako daleko je to od letisk ta burza?da sa na nu natrafit po ceste?prosim ak je tu niekto napiste mi sukromnu spravu a prosim dokolkej su tie trhy?dakujem
22. apr 2012 o 11:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Prosim vas,boli ste niekto vo Schwechate niekedy teraz??? Zaujimalo by ma ci je tam dostat kupit nejake bytove doplnky- taniere, dzbany, podnosy, misy..... a ako je to cenovo priblizne? :wink:
19. júl 2012 o 19:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte mala by som prozbu pocula som o burze v Svechate ale neviem zistit presnu cestu mohol by mi nikto pomoct porsiiiim :slight_smile: Dakujem :slight_smile:
18. aug 2012 o 21:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobry den mohlibistemi poradit ktori den biva burza blisko gross-enzersdorf ci jeto sobotu alebo nedelu dakujem :slight_smile:
6. okt 2013 o 19:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte byva este burza vtom autokine alebo Swechate
3. apr 2014 o 21:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mana50 ahoj, zistila si prosim niejake info? Ako citam, je burza na Swechate aj v autokine, ale neviem ci ta v autokine este funguje. Ja som tam kedysi chodievala. Rada by som isla nekdy v juni-juli nakupit nejake vecicky pre malu, len neviem kam. Auto mam, kocky, ktora poznate cestu mozeme sa spojit na benzine a parkovnom :slight_smile: Danka
25. apr 2014 o 13:24  •  2 deti - čaká bábätko, termín má v januári 2015  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Baby funguje to? Stale neviem ci ist do autokina alebo na Schwechat
30. apr 2014 o 13:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@franziska ahhoj prosim ta takze dialnicnu znamku nepotrebujem ked pojdem na burzu? su to len dediny vsak ?dakujem ti
26. aug 2014 o 12:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@danielaspa Ahoj prosim ta bola si nakoniec na tej burze? ja by som chcela ist velmi tento vikend ozaj sa to tam tak oplati? dakujem
26. aug 2014 o 13:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj, nie nebola, ta kamoska chodi stale, ale zatial ma nikdy nezavolala. Oplati sa urcite, lebo stale si nosi odtial veci za dobre ceny - nove i nosene...sama ist nechcem. Ak by som nasla niekoho, kto pozna cestu, rada sa spojim - ako som uz pisala, auto mam, na benzin a parkovne sa zlozime.
26. aug 2014 o 14:13  •  2 deti - čaká bábätko, termín má v januári 2015  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte viete niekto adresu na tu burzu vo Schwechate sobotu sa tam chystám.
4. sep 2014 o 21:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Tvoj príspevok