Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😃 😃 😃
leninka75
3. feb 2012
@denisenko ......neblázni.......stále ťa trápia tie kĺby, že jo? 😞 ...........vydrž, už to máš zapár a potom sa to popraví......
jacka
3. feb 2012
@leninka75 no to dúfam...sa tam bojím ísť :-N ...od pol jednej a asi do šiestej....alebo do pol....neviem presne.....

Peťko si ide zjesť obed....už si tretí krát pýta duplu........ale sa musím pochváliť...omáčka sa mi vydarila.......len to tak vyzerá že ja budem jesť cestoviny s vajcom :-p
denisenko
3. feb 2012
@jacka pravidelne...čo si... 😃 😃 😃 to len on chce zistiť, kolko približne spálime za zimu.... ]-( my máme aj krb, ale v tom ja mám zakázané kúriť, takže nič..... 😃 inak plyn....lenže tu je dosť malá plocha, takže častejšie mám radiátori studené ako teplé...tu sa to fajn drží.... 😃 a teraz mi tu praží cez balkonové dvere, tak tu bude teplo do obeda.....a kotol sa mi nespustí..... 🙂 elektrické je strašne drahé, že?
denisenko
3. feb 2012
@leninka75 už čakám 15 rokov, že sa to zlepší....myslíš že po porode to bude lepšie??????? 😃 😃 😃 moj muž mi slubil, že mi našetrí na umelý klb...... |-| |-| |-| |-| |-| |-|
denisenko
3. feb 2012
@jacka pekne že mu chutí....aspon niekomu 🙂
jacka
3. feb 2012
@denisenko my elektrinou minimálne....teraz ked sú takéto zimy...tak ráno...inak.....skoro vobec...a ked sme nie doma...že ideme k strige......aj tak máme nedoplatky.....a to mesačne platíme 11Oe... :-p ..ja neviem kde to ide |-|
jacka
3. feb 2012
@denisenko veru ...to beriem od Peťka ako pochvalu x-)
to už máš tak dlho problémy s klbami?:.....to prišlo len tak alebo si mala úraz?
jacka
3. feb 2012
sa mi nechce ísť do tej zimy....ale vobec :-p
leninka75
3. feb 2012
@denisenko ...aha..to som nevedela, že ťa to dlhšie trápi 😞 ...........aj si to už nejako riešila?:...

@jacka...to poteší keď sa drobec tak dobre napapká x-) x-) x-) x-)...aj my máme elektriku na kúrenie, ale tiež používame minimálne, len v prechodných obdobiach aby sme sa trošku vyhriali izby.....
leninka75
3. feb 2012
@jacka ...a nejdete trošku neskôr?:...
denisenko
3. feb 2012
@jacka aj my sa asi pojdeme prejsť...ked dovarím...predsa len vyhral hrášok..... x-) ...ja mám problémy od 17-tich rokov, mám skolizou a to všetko je z toho...... :-S :-S :-S :-S
aninka29
3. feb 2012
@leninka75 so Simkou,ale nejdem....doka vravela,že uvidím kedy prídem,či v piatok,ked jej bude lepšie,alebo až v pondelok...a kašle ešte,tak pôjdem až v pondelok.. ešte má atb na víkend...tak snád do pondelka aj ten kašel prejde
@leninka75 veru fučí vetrisko....teraz len taký "mierny"...ale v noci to bola katastrofa
@jacka ja keby som umývala dlážku každú hodku,aj tak by to nebolo vidieť,že je čistá 😃 ale som šťaastná prešťastná,lebo som sa konečne zbavila toho "filmu" na podlahe x-) x-) x-) konečne sa mi opäť leskne
jacka
3. feb 2012
@leninka75 aj by som šla...ale do 11 musíme byť doma...najesť sa.....a spinkať.....to mi trvá večne...sa musí vyrevať.....neviem čo mu je poslednou dobou
jacka
3. feb 2012
@denisenko tak to máme skoro rovnaký obed.......
no pekne.........to chodíš aj na kontroly?....aj ti niečo davaju na chrbát......
to je z chrbtice nie?....
denisenko
3. feb 2012
@aninka29 a čím si to dala dolu? =-)
@jacka kontroly?...poviem ti pravdu, po niekolkých rokoch som to vzdala... :-p väčšina naších milých ortopedov neuznajú choroby chrbtice v mladom veku...na to majú nárok len starí ludia, no nie????? |-| |-| |-| smutné, ale je to tak...... |-| |-| |-| |-| zatial som sa stým naučila žiť, dá sa.....aj na bolesti si človek zvykne, ako na každodenné umývanie zubov........ |-| |-| |-| |-| |-|
leninka75
3. feb 2012
@aninka29 ..sabka sa zatiaľ drží??:...veru aj mňa zaujíma aký prostriedok si použila na podlahy.....

@denisenko......a nejaké vitamíny??....

@jacka ..tak sa riadne oblečte....
jacka
3. feb 2012
@denisenko 😞 😞 😞 .............smutné........teraz ti čo na to vravia ked si tehotná?..........juj..nezávidím ti....a neviem či sa dá na bolesť zvyknuť 😞
jacka
3. feb 2012
@leninka75 Peťko je už vonku...ten sa ledva hýba...idem aj ja....ak nezmrzneme tak sme o chvilu späť.....dufam že bez kriku 😞
aninka29
3. feb 2012
@denisenko smutné 😞 a ty sa tráp až do staroby 😞 ]-(
@denisenko dala som to dolu tak,že každý deň som asi 10x pretierala len čistou vodou ...a potom som si kúpila prípravok Alex 2v1 a po nejakých dvoch zmytiach je konečne perfektná x-)
aninka29
3. feb 2012
@leninka75 Sabka....sem tam zakašle....dávam jej pre istotu sirup...ale inak je v pohode
denisenko
3. feb 2012
@jacka druhe DVD na svete.... 😃 ideme aj my...,musím kupiť fixku, čím to popíšem..... 😃 😃 😃 žaba ukazuje -13.... :-p :-p :-p :-p :-p :-p :-p prežijem..... :-p :-p :-p
@aninka29 šikulka....tolko námahy s jednou podlahou..... 😃
denisenko
3. feb 2012
ja nestíham...pomooooc....pečiem palacinky a stále mi niekam miznú....... 😃 😃 😃 Denisko už zbaštil tretiu.... 😃 😃 😃 😃 😃
jacka
3. feb 2012
@denisenko bud rada.....chutia x-) x-)
jacka
3. feb 2012
tu je 17 :-p :-p ............ale na slniečku je super 😎 😎 😃
jacka
3. feb 2012
@denisenko ako si to chytro stiahla....Nisko da nedá za nič x-)
denisenko
3. feb 2012
@jacka zjedol 4...hádam má dosť.... 😃 17...plus?????? 😃 😃 😃
jacka
3. feb 2012
@denisenko bodaj by 😎 😎 ---......................fíha to si riadne pomaškrtil.....ešte sa mu zmestí polievka? 🙂
denisenko
3. feb 2012
@jacka noooo......polievka bude asi musieť počkať..... 😃 ale vy máte nejako zimšie ako my..... :-|
jacka
3. feb 2012
@denisenko na večeru?? 🙂 ............celkovo je tu vždy chladnejšie.....a v lete velmi teplo :-p .....aj tak zbožnujem peknu jar 🙂 .........nechceš meniť? 😉
denisenko
3. feb 2012
@jacka na večeru...asi nie....skor, ked sa vyspíme..... 😃 v lete velmi teplo???? taká súkromná otázka...kde to vlastne bývate?????ked nechceš, nemusíš...ale zvedavá som.... 🙂

Začni písať odpoveď...

Odošli