Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

leninka75
3. feb 2012

@denisenko ......neblázni.......stále ťa trápia tie kĺby, že jo? ☹ ...........vydrž, už to máš zapár a potom sa to popraví......

jacka
3. feb 2012

@leninka75 no to dúfam...sa tam bojím ísť 😅 ...od pol jednej a asi do šiestej....alebo do pol....neviem presne.....

Peťko si ide zjesť obed....už si tretí krát pýta duplu........ale sa musím pochváliť...omáčka sa mi vydarila.......len to tak vyzerá že ja budem jesť cestoviny s vajcom 😝

denisenko
3. feb 2012

@jacka pravidelne...čo si... 😀 😀 😀 to len on chce zistiť, kolko približne spálime za zimu.... 😠 my máme aj krb, ale v tom ja mám zakázané kúriť, takže nič..... 😀 inak plyn....lenže tu je dosť malá plocha, takže častejšie mám radiátori studené ako teplé...tu sa to fajn drží.... 😀 a teraz mi tu praží cez balkonové dvere, tak tu bude teplo do obeda.....a kotol sa mi nespustí..... 🙂 elektrické je strašne drahé, že?

denisenko
3. feb 2012

@leninka75 už čakám 15 rokov, že sa to zlepší....myslíš že po porode to bude lepšie??????? 😀 😀 😀 moj muž mi slubil, že mi našetrí na umelý klb...... 😔 😔 😔 😔 😔 😔

denisenko
3. feb 2012

@jacka pekne že mu chutí....aspon niekomu 🙂

jacka
3. feb 2012

@denisenko my elektrinou minimálne....teraz ked sú takéto zimy...tak ráno...inak.....skoro vobec...a ked sme nie doma...že ideme k strige......aj tak máme nedoplatky.....a to mesačne platíme 11Oe... 😝 ..ja neviem kde to ide 😔

jacka
3. feb 2012

@denisenko veru ...to beriem od Peťka ako pochvalu 😵
to už máš tak dlho problémy s klbami?:.....to prišlo len tak alebo si mala úraz?

jacka
3. feb 2012

sa mi nechce ísť do tej zimy....ale vobec 😝

leninka75
3. feb 2012

@denisenko ...aha..to som nevedela, že ťa to dlhšie trápi ☹ ...........aj si to už nejako riešila?:...

@jacka...to poteší keď sa drobec tak dobre napapká 😵 😵 😵 😵...aj my máme elektriku na kúrenie, ale tiež používame minimálne, len v prechodných obdobiach aby sme sa trošku vyhriali izby.....

leninka75
3. feb 2012

@jacka ...a nejdete trošku neskôr?:...

denisenko
3. feb 2012

@jacka aj my sa asi pojdeme prejsť...ked dovarím...predsa len vyhral hrášok..... 😵 ...ja mám problémy od 17-tich rokov, mám skolizou a to všetko je z toho...... 😖 😖 😖 😖

aninka29
3. feb 2012

@leninka75 so Simkou,ale nejdem....doka vravela,že uvidím kedy prídem,či v piatok,ked jej bude lepšie,alebo až v pondelok...a kašle ešte,tak pôjdem až v pondelok.. ešte má atb na víkend...tak snád do pondelka aj ten kašel prejde
@leninka75 veru fučí vetrisko....teraz len taký "mierny"...ale v noci to bola katastrofa
@jacka ja keby som umývala dlážku každú hodku,aj tak by to nebolo vidieť,že je čistá 😀 ale som šťaastná prešťastná,lebo som sa konečne zbavila toho "filmu" na podlahe 😵 😵 😵 konečne sa mi opäť leskne

jacka
3. feb 2012

@leninka75 aj by som šla...ale do 11 musíme byť doma...najesť sa.....a spinkať.....to mi trvá večne...sa musí vyrevať.....neviem čo mu je poslednou dobou

jacka
3. feb 2012

@denisenko tak to máme skoro rovnaký obed.......
no pekne.........to chodíš aj na kontroly?....aj ti niečo davaju na chrbát......
to je z chrbtice nie?....

denisenko
3. feb 2012

@aninka29 a čím si to dala dolu? 😕
@jacka kontroly?...poviem ti pravdu, po niekolkých rokoch som to vzdala... 😝 väčšina naších milých ortopedov neuznajú choroby chrbtice v mladom veku...na to majú nárok len starí ludia, no nie????? 😔 😔 😔 smutné, ale je to tak...... 😔 😔 😔 😔 zatial som sa stým naučila žiť, dá sa.....aj na bolesti si človek zvykne, ako na každodenné umývanie zubov........ 😔 😔 😔 😔 😔

leninka75
3. feb 2012

@aninka29 ..sabka sa zatiaľ drží??:...veru aj mňa zaujíma aký prostriedok si použila na podlahy.....

@denisenko......a nejaké vitamíny??....

@jacka ..tak sa riadne oblečte....

jacka
3. feb 2012

@denisenko ☹ ☹ ☹ .............smutné........teraz ti čo na to vravia ked si tehotná?..........juj..nezávidím ti....a neviem či sa dá na bolesť zvyknuť ☹

jacka
3. feb 2012

@leninka75 Peťko je už vonku...ten sa ledva hýba...idem aj ja....ak nezmrzneme tak sme o chvilu späť.....dufam že bez kriku ☹

aninka29
3. feb 2012

@denisenko smutné ☹ a ty sa tráp až do staroby ☹ 😠
@denisenko dala som to dolu tak,že každý deň som asi 10x pretierala len čistou vodou ...a potom som si kúpila prípravok Alex 2v1 a po nejakých dvoch zmytiach je konečne perfektná 😵

aninka29
3. feb 2012

@leninka75 Sabka....sem tam zakašle....dávam jej pre istotu sirup...ale inak je v pohode

denisenko
3. feb 2012

@jacka druhe DVD na svete.... 😀 ideme aj my...,musím kupiť fixku, čím to popíšem..... 😀 😀 😀 žaba ukazuje -13.... 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 prežijem..... 😝 😝 😝
@aninka29 šikulka....tolko námahy s jednou podlahou..... 😀

denisenko
3. feb 2012

ja nestíham...pomooooc....pečiem palacinky a stále mi niekam miznú....... 😀 😀 😀 Denisko už zbaštil tretiu.... 😀 😀 😀 😀 😀

jacka
3. feb 2012

@denisenko bud rada.....chutia 😵 😵

jacka
3. feb 2012

tu je 17 😝 😝 ............ale na slniečku je super 😎 😎 😀

jacka
3. feb 2012

@denisenko ako si to chytro stiahla....Nisko da nedá za nič 😵

denisenko
3. feb 2012

@jacka zjedol 4...hádam má dosť.... 😀 17...plus?????? 😀 😀 😀

jacka
3. feb 2012

@denisenko bodaj by 😎 😎 ---......................fíha to si riadne pomaškrtil.....ešte sa mu zmestí polievka? 🙂

denisenko
3. feb 2012

@jacka noooo......polievka bude asi musieť počkať..... 😀 ale vy máte nejako zimšie ako my..... 😒

jacka
3. feb 2012

@denisenko na večeru?? 🙂 ............celkovo je tu vždy chladnejšie.....a v lete velmi teplo 😝 .....aj tak zbožnujem peknu jar 🙂 .........nechceš meniť? 😉

denisenko
3. feb 2012

@jacka na večeru...asi nie....skor, ked sa vyspíme..... 😀 v lete velmi teplo???? taká súkromná otázka...kde to vlastne bývate?????ked nechceš, nemusíš...ale zvedavá som.... 🙂

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre