Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

leninka75
6. feb 2012

nejako mi to divne šlape...radšej vypínam ☹ ☹ ☹ ....pa zajtra 🙂

utka
6. feb 2012

OK baby. Jasné, že vás budem informovať. Máme veľmi zlé obdobie. V celej rodine ☹...

aninka29
6. feb 2012

@utka chjoooj ☹ máte vy ale šťastie....držím silno prsty,aby ste už konečne mali pokoj so všetkým tým 😔

jacka
6. feb 2012

@utka ☹ ☹ ..tebe asi do smiechu nebolo kde si to čítala...........veru daj vedieť.... ☹ ☹

jacka
6. feb 2012

@denisenko ja neviem kto tu spomínal...plač 😕 😉 ......a mi teaz povedz či by si si s nami dala.... 🙂 ja som ochotná sa obetovať zas 😀 😀

aninka29
6. feb 2012

baby ja vobec neviem o čom vy tu točíte 😀 😀 😀 😀 asi by som si mala lognuť aj ja,aby som pochopila 😀 😀 😀 ...............aaaaale dnes mi nejak nereže....nem chuť 😲 😀

aninka29
6. feb 2012

zajtra ráno ma čaká zubárka 😝 😝 😝 ...niekedy okolo obedu pre manžu na letisko,teda ak poletí vôbec v takom počasí 😒

jacka
6. feb 2012

@aninka29 aha dalšia do partie 😀 😀 😀

jacka
6. feb 2012

@aninka29 nezávidím zubárku.... 😝 ..............kedy budeš vedieť či letia?

denisenko
6. feb 2012

@jacka ja som za ppohárik červeného....... 😀

utka
6. feb 2012

No my asi ostanemé varní tomuto: http://www.ariela.sk/ariela/eshop/8-1-SKOLSKE-P...

utka
6. feb 2012

@jacka nooo, do smiechu mi nebolo, ale boli ste zlaté...
Ale za jeden by som si teda dala!!!
Dnes som bojovala sama so sebou, lebo som ešte sama na aute na Kramároch nebola. Je to tam o hubu a hlavne s parkovaním. Ale prekonala som sa, išla som a zvládla som to...

jacka
6. feb 2012

@utka no ....ako sa nám to pekne rozbieha....... 😵

@denisenko a to ty takto sama???..bezomna???? 😠 😀 😀

denisenko
6. feb 2012

@jacka šak čakááááám...... 😀 😀 😀 sama......čo si....ved som není alkoholik........... 😀 😀 😀 😀

denisenko
6. feb 2012

...tuším ste už všetky pod stolom... 😀 ach jáj, práve som pozerala v správach, že sa už zatvárajú školy pre chrípky...no, pekná predstava.... 😝 Deniskovi ten physimer zdá sa polepšil....ani nekýcha, ani nesoplí...klop,klop,klop.....zajtra chceme isť plávať, tak nech to vydrží.... 🙂
@utka len si daj, možno prídeš na iné myšlienky....máš to ťažké..... 😔

a mna asi tiež čaká perná noc....Simonko bol celý den najkludnejšie bábätko na svete...a teraz si zmyslel to dobehnúť..... 😠 pojdem nejaký makový odvar navariť....... 😀

denisenko
6. feb 2012

@aninka29 tvoj manža chodí letecky? to má super....priamo do KE? 😕

aninka29
6. feb 2012

@denisenko aj ja dávam deťom physiomer 😉 ....tak klop klop klop.....aby ste si užili plávanie 🙂
@denisenko letecky áno 🙂 má prestup v Prahe....akurát sme spolu rozprávali,že mi bude volať z Phy,či náhodou nezrušili let,alebo či nebude mať meškanie......nech nečakáme na letisku ako truťovia 😀

aninka29
6. feb 2012

som dnes nejaká zmordovaná 🙄 idem sa hodiť do sprchy a šup leharo gaučing
dobrúúúú noc........
zajtra tu budem prváááááááááááááá 🙂

denisenko
6. feb 2012

@aninka29 tak dobré vegetenie...aj ja som nejaká mrtvá a to nič nerobím, horšie je že po celodennom spinkani sa prebral k životu najmladší člen rodiny....a zmyslel si párty.....teraz...tak hádam až do rána mi bude boxovať do mechúra...... 😠 😠 😠 😠 😀
inak klinec dna: Denisko vyliezol z postel s otázkou: mamí, poznáš farby? hovorím: áno a? tak aká je toto farba: a chytil si kožu na ruke, kožová?????? 😀 😀 😀 ...kto vie, nech odpovie...... 😀 😀 😀 😀 😀

denisenko
6. feb 2012

dneska ma síce nikto neposiela spať,ale aj tak už idem....pekné sníčky, mamičky.... 😵

utka
6. feb 2012

@denisenko nedala som si, lebo sa bojím, že by ma zase bolela hlava...ale na iné myšlienky by som prísť chcela ☹...
Dobrú noc!!!

jacka
6. feb 2012

@denisenko dobrý je..... 😵 😵 ...fantázia mu riadne pracuje.....
aj tebe pekné sničky.... 😵 ..nech ťa maličký velmi neskope 🙂
dobru nocku.....

jacka
6. feb 2012

@utka dobre sa vyspinkaj....aj ked to bude ťažké...nemysli na to najhoršie.......dobrúúú...oddýchni sa...Viki ťa potrebuje vidieť usmiatu.....😉

utka
6. feb 2012

@jacka ďakujeeem. Si zlatá...
Všetky ste zlaté...
Dobrúúúúú

jacka
7. feb 2012

ahojte,,,,,,...

@utka ako si spala????

aninka29
7. feb 2012

dobré ránko
@jacka vrrrrrrrr 😠 ja som dnes mala byť prvá.........no doooobre...tak nabudúce 😉
viete ako sa mi nechcelo vyliezť z postele 🙄 budík som len rušila a rušila...................ten vetrisko hnusný...človeku je zima,už len ked počuje čo je vonku........
vypijem si kafčo,nachystám sa a môžem odbehnúť k zubárke

denisenko
7. feb 2012

dobré ránko.... 😉
@aninka29 nám tiež trochu viac v noci fukalo...a kosa je poriadna.....ešte som sice nepozerala teplomer, to si nechám až po káve.... 😀 som nemohla v noci dobre spať.....ja neviem, asi by som mala zbehnúť na gastrologiu...sa mi ten žaludok nezdá....... 😖
@jacka a vy čo tak skoro? 😕

jacka
7. feb 2012

to čo nemožete spávať::: 😀 😀 😀

@denisenko ......nemal som čo robiť....tak som si zapla pc.....hned od ráno závisláčiť ...chápeš.... 🙂 ......................takže homeop. nezabrali?....len skoč......nezbijú ťa

jacka
7. feb 2012

@aninka29 zajtra ..dobre??...ťa nechám prvú................čo ti ide robiť zubárka?::...nejak dlho vám tam fúka....brrr ☹

aninka29
7. feb 2012

@denisenko ahoj...ak si myslíš ,že niečo s tebou nie je v poriadku,tak určite chod k dr 😒 ..istota je guľomet..............ale zase ja sa ani nečudujem,že ti je špatne,ked Simonko robí kaskadérske kúsky 🙂 ..asi ťa tlačí na tých "správnych" miestach.....neviem 😒 😒 😒 ....radšej choď

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre