Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😃 😃 😃
aninka29
7. feb 2012
@jacka zajtra už budem mať doma muža...tak to vstávať nebudem 😃 ..............ja ti ani neviem čo mi dnes bude robiť zubárka :-p ...ale pre istotu mám prašule nachystané :-p neskutočné,kolko tie zubiská stoja 😃
aninka29
7. feb 2012
@denisenko a vraciaš ?...alebo ťa často napína?..cítiš tú žalúdočnú šťavu a kvôli tomu sa vygrckáš?
jacka
7. feb 2012
@aninka29 no ako ti bude dobre......aspon si pospíte....... 🙂
aninka29
7. feb 2012
@jacka Maťko je v škôlke?
ešte mám polhodku čas.......som sa stihla vychystať.....k detičkám príde na tú chvílku otec.....ešte dobre,že je dnes doma....nemusím ich ťahať zo sebou do toho nečasu :-p
denisenko
7. feb 2012
@jacka ale hej...homeo zabralo...len v noci som si bola dať ešte raz....nevracala som, len mi bolo.....na nič...úplne.....tak to vyzerá, že sú 3 možnosti: 1. črevný vírus, 2.tehu nevolnosti v 8-mom mesiaci =-) =-) =-) =-) (vraj normálne, može byť)...alebo najhoršia varianta 3. návrat kámoša Helikobactera |-| |-| |-| |-| |-|
@aninka29 ja si tiež myslím, že to bude jeho vina..... ]-( 😃 😃 😃 ja nemožem ani večer lehniť pred telkou, lebo ma tlačí pod rebrami, na mechuri a úplne všade.....tak sa ani nečudujem, že asi tlačí aj na žalúdok..... 😃

no, školka zaplatená...kvoli tomu som si ráno zapla aj noťas, ešte zbehnem zaniesť Niska, a k mäsiarovi..... 🙂 a hor sa do varenia, dusenia, a nadávania...... 😃 😃 😃 😃
leninka75
7. feb 2012
ránečko!! .....vy ste sa už parádne rozbehli 😃 😃 😃
denisenko
7. feb 2012
@leninka75 ranné ptáče....poznáš.... 😃 😃 😃 😃 idem ja do toho varenia, možno stihnem aj vlasy prefarbiť..... 😉
leninka75
7. feb 2012
@denisenko ..to keby platilo, tak ja som už doskákala min do BA 😃 😃 😃 😃 😃 ............ako ideš robiť mäsko?......a akú farbu dávaš na vlasy?.....
denisenko
7. feb 2012
@leninka75 idem robiť guláš...bravčovo-hovädzie som si kupila a španielske vtáčky...a potom s tým šup-šup do mrazáka... 😉 a farbiť som chcela na medeno...no uvidím...lebo nejako som stvrdla zas pri notebooku , tak aby som aspon jednu vec stihla urobiť.......ja už idééééém 😃 😃 😃 😃
leninka75
7. feb 2012
@denisenko ..nechooooooď 😃 😃 😃 😃 ...............do m razáku?.....a nechcela si zavárať?.....
leninka75
7. feb 2012
skočím na poštu, ale hneď som späť 😉 ......
leninka75
7. feb 2012
už som tu.............ale je tam kosa brrrrrrrrrrrrr :-p
leninka75
7. feb 2012
ma neštvite ]-( ..to akože mám ísť fakt niečo robiť :-p
denisenko
7. feb 2012
@leninka75 chcela som zavárať...ale ked som čítala, že ako dlho, tak som sa na to...... 😃 😃 😃aj tak to poje hned, len čo príde, aspon nemusí variť....... 😃no dobre, mäsko sa dusí, varí...rezne vyklepané, len som si zabudla kúpiť vajíčka.....tak dorobím večer.... :-p když je blbá hlava, trpí celé telo....... 😃 😃 😃 😃 😃...tak idem kuknúť, čo teraz s tou hlavou...... 😃
leninka75
7. feb 2012
@denisenko ..to s tou hlavou :-N ..to potom väčšina chlapov ma ukrutné bolesti 😃 😃 😃 😃
aninka29
7. feb 2012
babule ja už tiež vo velkom vyváram 😃 u zubárky pohoda....len mi prečistila kanálik a bolo.......v utorok mám ísť zas :-p
pečiem palacinky a plnené zemiakové placky....manža si objednal
leninka75
7. feb 2012
@denisenko neviem sa rozhodnúť či urobiť mufiny či pizzové rožky =-) ..babo raď 😃
denisenko
7. feb 2012
@leninka75 a na čo máte chuť???? =-) 😃
denisenko
7. feb 2012
@aninka29 a čím to plníš???? =-)
leninka75
7. feb 2012
@aninka29 ..no super, tak dnes si ušetrila!! x-) x-) ....placky plníš mäskom?...
leninka75
7. feb 2012
@denisenko ...nepredbiehaj sa heeeeeeej 😃 😃 😃
aninka29
7. feb 2012
@denisenko tebe som chcela...kmotruška to takto mala,ked bola tehu,tiež ku koncu.....tú žalúdočnú kyselinu cítila až v krku........tiež sa jej žalúdok obracal znaky znak :-p :-p :-p
leninka75
7. feb 2012
@denisenko ..veď to neviem na čo máme chuť :-p ..urobím oboje a uvidíme 😃
leninka75
7. feb 2012
@aninka29 ..a mne nič nepovieš?? 😃 😃 😃 😃 😃 😃
aninka29
7. feb 2012
@leninka75 @denisenko mäskom 🙂 a potom to ešte celé preložené posypem syrom 🙂
pripiekla sa mi palacinka...... ]-( ]-( ]-( ]-( tak to dopadne ked odbieham od sporáka
leninka75
7. feb 2012
@aninka29 .......no ešteže!!!! 😃 ....jedna palacinka hore-dolu 😃 😃 😃 😃 ........a palacinky na slano nerobievaš?
aninka29
7. feb 2012
@leninka75 nie,palacinky na sladko 😉 džem,nutela......to bude ako bonbón 😃
aninka29
7. feb 2012
@leninka75 aha..ja som 😃 ..ty si sa pýtala,či nerobievam palacinky na slano.....nie...u nás je palacinková klasika 🙂
leninka75
7. feb 2012
@aninka29 ...v pohode.....si ospravedlnená!! 😃 😃 😃 ...to je tou kopou roboty a myšlienkami na mužíčka x-) x-) x-) x-) x-)
leninka75
7. feb 2012
@jacka.....a ty si sa kde stratila??:......neodfúklo vás? =-) ...........dnes idete do BB, že?...

Začni písať odpoveď...

Odošli