Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

leninka75
24. feb 2012

ránečko!!

@denisenko ..čačané 😵 😵 😵 😵 ........takže fajne vyspatá 😝 😝 😝

@jacka..zasa je choručký??? 😅 😅 😅

@utka..tak aby sa na to zlé rýchlo zabudlo 😉

denisenko
24. feb 2012

@leninka75 fajne...keby aspon tá hlava nebolela.....odchádzam...dobrú noc..... 😵

jacka
24. feb 2012

áno....choručký je 😠 😠 ....bolí ho hlava 😠 ...a škrabe v krku.... 😠 .... 😝 ...........ale hádam to prežije 😀 😀

@denisenko dobrú..oddýchni si........a hlavne sa vylieč 🙂

jacka
24. feb 2012

u nás je slniečko 😎 😎 😎

jacka
24. feb 2012

odchádzam....tento kon mi ide na nervy.................aj tie nové temy čo som tu videla...tie baby su fakt .....čudné 😝 .....

jacka
24. feb 2012

som zvedavá aký zas prídeme.....vonku samá voda....... 😝 ...a čo máme na dvore...škoda slov 😢

utka
24. feb 2012

DNes mám eveget v robote...konečne menej roboty. A nemáme tu naších lekárov...však si zaslúžime mať aspoň piatok oddychový...
@leninka75 díky...

denisenko
24. feb 2012

@jacka tak potom umieram aj ja...mám také podobné príznaky ako tvoj muž..... 😀 som si trochu oddýchla...nespala, ale pomohlo...aspon ta hlava ma prestala bolieť..... 😅 a s týmto konom....máš pravdu..ide to dolu vodou.....pomalý je, alebo to len tento moj....a tie temy niektoré..... 😔 😔 😔 😔 😔 moja, asi starneme a nerozumieme mládeži...... 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 Peťko sa už čvachce? 😕 😀 ja idem hádam niečo aj porobiť, nech prídem na iné myšlienky..... 🙂
@utka super...dnes veget a potom dva dni volno 😵 😵 😵

jacka
24. feb 2012

@denisenko čvachtal......sme prišli taký mokrý že z topánok mu šli bublinky....a pančušky som vyžmýkala.... 😝 😝 ....ale celkom čistý sme prišli......len vlemi mokrý...hned do prvej spadol 😀 😀 😠 ...ale tam bola čistá voda 😀 😀 😠 😠...............ved som tu videla temu...8mes. dieťa zjedlo syr nivu.....ja toto nechápem...čo chce teraz urobiť výplach žaludka??....to akoby zjedlo nejku otravu....alebo...ako často kaká ročné dieťa....ja toto nechápem....žeby to bolo vekom?? 😀 😀 😀 ..ináč rozmýšlame? 😀 😀 🙂

jacka
24. feb 2012

@denisenko lenže ty neumrieš....si žena...a zachvílu dvojmama......ty si to nemožeš dovoliť 😀 😀 🙂 😉 😵

jacka
24. feb 2012

@utka a Viki sa má ako?.....

utka
24. feb 2012

@denisenko veru...aj v pondelok by mohlo byť tak menej práce...
@jacka Viki už zdá sa, že dobre...dúfam, že bude môcť ísť v utorok do škôlky...a neochorie hneď zase ☹...

denisenko
24. feb 2012

@jacka no to sú ešte fajn témy.... 😀 😀 😀 😀 veru, starneme...... 😀 😀 😀 😀 😀 u nás keby si videla ten radiátor v kúpelni.....vyvesené vložky z Niskových snehúl....a to už sušia aj v školke, ked sa vrátia z vonku... 😀 😀 😀 lenže jemu sa tak potia nohy v tom.... 😝 😝 😝 😝 ešte neumriem.... 😀 😀 😀 ked si predstavím, čo by mohlo vyrásť z mojho dieťata v tejto spoločnosti a bez mojho prísneho nadhladu.....nemožem si dovoliť umrieť ani v 100-vke..... 😀 😀 😀 😀 😀 😀

denisenko
24. feb 2012

@utka a kolegynku máš ešte stále PN? ...inak, Denisko soplí..nie moc...ale ked som sa ho včera pýtala, že či mu v školke tieklo z nosa, tak povedal, že ani nie...ale že ostatné deti kašlú..... 😠 😠 😠 😠 ..tak budem čakať.... ☹ ☹ ☹ ☹ ☹

jacka
24. feb 2012

@denisenko to mu v školke uschnu veci???.....ja musím brať z domu suché...lebo snehule neuschú...a ked si dá Maťko sám pančušky na radiátor tak tiež ostanú mokré..... 😝 ..............dúfam že nebude chorý..... ☹ ☹

denisenko
24. feb 2012

@jacka ja mu nedávam veci na prezlečenie.... 🙂 chodí do školky v teplákoch a ponožkách...majú tam strašne horúco..... 😝 ale v skrinke musí mať oteplováky, šál, rukavice a čiapku...a ked prídu z vonku, tak na všetkých radiatoroch sa sušia oteplováky, rukavice a pod nimi nájdeš snehule....sa čudujem, ako si on pamätá, čo kde dal.... 😀 😀 😀 😀 sa mi zdá, že majú solárne panely na školke, asi preto tak dobre vykurujú..... 🙂

bubba
24. feb 2012

ahojte maminy skoroprváčikov!!!! dllllllho som nebolaaaaa,určite som vám strašne chýbala 😀 ako sa máte?ako detičky? chrípková epidémia u vás? my sme začali piž zázvorový čaj - odporúčam,tento rok cicuša ešte nebola chorá /ani sopel/ nemáme ďalšiu tehuľu? 😕

denisenko
24. feb 2012

@bubba jeej...vy aj žijete????...kedže sa ku mne nikto nepridal, žiadna nová tehula nie je..... 😵 a ty kedy?????

jacka
24. feb 2012

@denisenko to je super že tam maju teplo........naši maju veci v triede po radiátoroch a aj učka má s tm problém 😝

denisenko
24. feb 2012

@jacka je proti???? 😕 ja ked vidím, ako tí naši takmer stále ventilačky spodné otvorené....zavierajú, len ked idú spať... 😀 😀 😀 😀 som už rozmýšlala, že kto im platí učty a potom som si všimla tie panely na streche.... 😅

jacka
24. feb 2012

@bubba ja do mojich zázvor nedostanem....ani pekne ani nasilu 😝

jacka
24. feb 2012

@denisenko to máte dobrú školku...........nechceš ho tam rok ešte nechať 😀 😀

jacka
24. feb 2012

ahoj leni kde si sa stratila?

leninka75
24. feb 2012

kuk 🙂 🙂 🙂 🙂 ..tak potom ja som živá mŕtvola 😀 😀 😀 ..opäť sa mi vrátilo boľavé hrdlo, tak bola na otoč u dr........a že ako super som pochodila!!!.....prázdna čakáreň, hneď ma vzali a dllllllllllllho som potom čakala na bus, ale neva.......

leninka75
24. feb 2012

@jacka ..ty máš na mňa normálne ňuch!! 😀 😀 😀 ...ťukám si tu a ty ma predbehneš, že kde som 😵 😵 😵 😵

jacka
24. feb 2012

@leninka75 ale ved ani ty nemožeš umrieť........máš detičky 😵 😵 ................čo ti dala?....

leninka75
24. feb 2012

@denisenko ...aj tak máš niska dobre otužilého!! 🙂 ...v tých mraziskoch ste chodili na plavošku, lyžovať a super to ustál!!! 🙂 🙂 🙂 ......

@jacka...a o tvojich borcoch to ani nehovorím!!!...... 🙂 🙂 🙂

..inak tie témy čo ste spomínali....bude to vekom 😀 😀 😀 😀 ........

leninka75
24. feb 2012

@jacka ..nejaké atb, že vraj na týždeň..pamycon do nosa a ditustat na kašeľ....len dúfam, že už to bude OK...to sú prvé atb asi za cca 5 rokov......

denisenko
24. feb 2012

@leninka75 stavili sme tento rok na otužovanie.... 😀 😀 😀 😀 ale inak minule sme lyžovať neboli, lebo bola strašná zima a teraz asi tiež nejdeme, lebo ja sa na to necítim, tak byť 2 hodiny ☹ ☹ ☹ ☹ tak asi len tá plaváren nam ostane..... 😔 ..tiež si myslím,že vekom..... 😀 😀 aj iné veci, nielen tieto témy.....mna sa včera moj muž pýtal, že či idem už spať, že po paneláku mi zavolá....nie, nejdem spať, ešte pojdem na diskoteku s Niskom, ako doprovod....len škoda že ten bol tuhý už pred pol osmou.... 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

leninka75
24. feb 2012

@denisenko ..ty deni to je ale des 😒 ..občas sa mi stane, že si nechtiac vypočujem rozhovor takých dievčat okolo 20 rokov, ale ja nechápem aké hovadiny riešia 😝 ..a teda hlavne tie riešenia 😀 😀 😀 ......raz som kupovala gyros a za mnou stáli dve 15-tky..rozhovor sa točil okolo chalanov..veď ako inak 😅 ...a jedna vraví "no som s ním už týždeň, to s ním už chodím pravda"....a druhá" jasné, a hlavne si to uži lebo o chvíľu už budeš mať 18 a to už budeš stará na chalanov" 😅 😅 😅 😅 😅 😅 ..........ja som sa tam normálne začala uchechtávať jak šibnutá.......

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre