Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

aninka29
12. mar 2012

@leninka75 asi áno...má ich moc dlhé 😀 😀 😉
@leninka75 a u nás je krááááásne 😎 😎 😎 😎 a teplo 😎 😎 😎 😵 😵

leninka75
12. mar 2012

@aninka29 ..juj nedráždi lebo sa odsťahujem na východ 😀 😀 😀

utka
12. mar 2012

Ahojte, takže némáte bohvie aké ráno?
Ja celkom v pohode. O desiatej večer som šla spať, tak som sa aj celkom dobre vyspala. V práci je dnes pohodička. A o dvanástej odchádzam. Idem na hematológiu a na kontrolu s Vikim.
U nás prší ☹...

aninka29
12. mar 2012

baby ja vám kúsok slniečka pošlem 😎 😎 😎 .......ale ja od vás na oplátku nechcem nič...žiadny dážď,žiadny sneh 😉 🙂
už si len vytriem obyvku,vyvesím prádlo a padáme von 🙂

leninka75
12. mar 2012

@aninka29 .....tak vďaka, už aby tu bolo 😎 .........my by sme sa rozdelili 😀 😀 😀 😀

utka
12. mar 2012

@aninka29 díky, ja dážď nepošlem, sľubujem...

leninka75
12. mar 2012

@utka .....no diky broňa, že podporíš 😀 😀 😀 😀

leninka75
12. mar 2012

..lolka asi ide variť, šúpe cibuľu 😀 😀 😅 😅 😅

utka
12. mar 2012

@leninka75 šikulka malá, pomôcť ti chce... 😀

utka
12. mar 2012

Nemáte skúsenosti s užívaním miektorých z týchto prípravkov:
-Super Acidophilus Klas 10 miliárd
-Betavital
-Super Bromelain + papain
-Imuno C komplex ???
Poradili mi to pre Vikiho...

leninka75
12. mar 2012

@utka .......vôbec nič z toho nepoznám, neporadím ti..bohužiaľ ☹ ....to ti poradili na posilnenie imunity?....na akú kontrolu to vlastne idete? 😕

leninka75
12. mar 2012

@jacka ... 😕 ...ty určite spíš po stojačky 😔

utka
12. mar 2012

@leninka75 áno, na posilnenie imunity.
Ja idem na hematológiu-idem pokecať s lekárkou, lebo chce na mne skúšať nejaký nový liek.
A s Vikim ideme na kontrolu s kiahňami.

leninka75
12. mar 2012

@utka ....hej seba si spomínala...aj ti budú robiť krv, či len čisto pokec?.........a Viki s kiahňami?...to prečo? 😕 .....my sme neboli na kontrolu 😕

utka
12. mar 2012

@leninka75 len pokec, ale ešte ma tam nezaradila, lebo som mala 98tis. a nárok na tú skúšku má len pacient, ktorý má 30tis. a menej.
Neviem prečo s kiahňami. Mudra mi povedala, že si mám zapamätať, kedy sa prestane vyhadzovať a po 10 dňoch od toho dňa ho chce vidieť...

aninka29
12. mar 2012

ženy....ja mám fakt taký deň na prd 😠 😠 😠 😠 😠 😠 až mi je z toho smiešno 😝 😝 😝 😝 😝

došlo slniečko??? 😉 🙂 ...k nám ste niektorá vetrisko poslala 😠

leninka75
12. mar 2012

@utka .... 😕 😨 ......

@aninka29..a čože sa stalo?? 😕.........nedošlo ☹.........niekde sa zabudlo ☹.....u nás vietor nie je, tak ja som v tom nevinne 😀 😀 😀 😀

aninka29
12. mar 2012

@leninka75 no len aby si v tom bola nevinne 😀 😉

leninka75
12. mar 2012

@aninka29 😔 😀

aninka29
12. mar 2012

dnes je tu nejak pusto 😒
aj slniečko už kamsi zaliezlo 😝 .........za chvílu ideme na tanečnú.....idem nás zbaliť

denisenko
12. mar 2012

halo, halo...už som doma..... 😉
bambule, ja vobec nemožem v noci spávať, myslíte že to už bude tým predporodným stresom???? inak, dieťatko si robilo telocvičnu, ale ked malo byť aktívne na monitore, tak ignorant....stvrdla som tam 40 minút.....a potom takmer do pol jedenástej, kým prišla doktorka z operačky, aby to mohla podpísať.....no a pekný den pred nami..... 😠 😠 😠 😠

denisenko
12. mar 2012

@aninka29 vy ste mali slniečko???, nám snežilo, teraz kvapká......tak som ešte po ceste aj zmokla.... 😝 ale nakoniec ma potešila jedna tetuška železničiarka, čo si ma zvedavo obzerala na vlakovej...že či mi už niekto povedal, že vyzerám ako dara rolincka...... 😀 😀 😀 😀 no..tak to je prvá a asi aj posledná...... 😀 😀 😀 😀 😀

denisenko
12. mar 2012

@jacka aj Denisko mal zlé sny......po sto rokoch skončil u mna v posteli......vraj mal strašidlá 😕 😠 včera sme začali čítať novú knihu o neposlušných deťoch a ako dopadnú, tak hádam nemal horory z toho..... 😔

denisenko
12. mar 2012

@utka tak to mi nič nehovorí...len to prvé sú asi probiotiká....ma napadlo....a tie dalšie na imunitu????

leninka75
12. mar 2012

@denisenko .....heej Simčo si takto "zaftipkoval" 😀 😀 😀 ..inak je všetko OK?.......fyziologické? 😉 ......to akú knihu čítate?.....povedz, nech aj ja postraším 😀 😀 😀 😀 ...............vieš čo, ja by tú tetu železničiarku niekam poslala 😝 ..že rolincka bleeeee 😝 😝 😝 ......ale to je len môj názor, tú "speváčku" nemusím 😝 😝 😝 ............

leninka75
12. mar 2012

@denisenko ..ozaj a nisko ako s chorobou?..... si písala, že sa ti nezdá žeby s amu to lepšilo...išiel do škôlky?..

denisenko
12. mar 2012

@leninka75 ...Nisko je v školke....ale stále soplí...čo už...nič iné mu nie je, len tie blbé dutiny..... 😝 by sa tam dneska so mnou načakal, keby šiel...... 😔 😔 😔 ....knižka sa volá nejako o neposlušných deťoch a ich starostlivých rodičoch, a sú tam rozprávky o všetkých detských neduhoch...my sme včera čítali len porvú, o lenivom Tonovi.....no, neskončilo to dobre...a dnes je na rade o dievčatku, čo si stále pchalo prsty do nosa ...ale radšej som mu kúpila dalšiu o vláčikoch, chcem sa vyspať...... 😀 😀 😀 😀 😀 inak, doktorka v rýchlosti medzi dvomi operáciami komentár nedala, takže..hádam dobre.... 😀 v stredu idem do poradne, tak som zvedavá, čo sa dozviem, lebo včera sa mi zdalo, že cítim ručičky až niekde vonku...... 😵 😵 😵

leninka75
12. mar 2012

@denisenko ....že ručičky až niekde vonku 🙂 🙂 ......už by sa hádam aj bola rada keby bol simko na svete, že? 🙂

leninka75
12. mar 2012

@denisenko ..ešte sa nechystáš do škôlky?

denisenko
12. mar 2012

@leninka75 ..chystám, chystám.....len práve mi prišla sms od jednej marcovky, že porodila, tak som to ešte išla zverejniť...... 🙂

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre