Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

jacka
13. mar 2012

@aninka29 ...čo si mu pobosorovala..... 😀 😉 ............dúfam že len samé dobré veci 😀

aninka29
13. mar 2012

@denisenko no supeeer....vitaj v klube 😀 😀 😀

jacka
13. mar 2012

@denisenko ...dobrú......ideme sa najesť a páli do hajan 😵 😵

denisenko
13. mar 2012

@aninka29 a už radšej enbosorujem...aby ma neupálili na hranici...... 😀

jacka
13. mar 2012

teda...saméééé bosorky sú tu...... 😕 😀 😀 😀 ........radšej zmiznem....😀

aninka29
13. mar 2012

@jacka jasné,že len všetko dobréééé 😉 😉 😀

denisenko
13. mar 2012

@jacka aj by som ti povedala dobrú noc...ale vraj cez den to neplatí, takže..pekné sny..... 😉

jacka
13. mar 2012

@aninka29 len aby....len aby.... 😀 😀 😀

@denisenko nie .som nevedala....tak sa pekne vyspinakaj 🙂

aninka29
13. mar 2012

ženy...idete chrapkať?........tak sladkéééé 😔 😉

utka
13. mar 2012

Ani u nás nesveti slniečko ☹...
@denisenko vonnku je to iné...v hale, cez sieť, to je naháňačka...ale už sa teším aj ja keď bude teplo, budeme hrávať aj klasický, vonku...
Aj ja by som si schrupla, ale nehrozí...

aninka29
13. mar 2012

@utka ale to musela byť pecka zahrať si badminton 🙂 🙂 🙂 🙂 ...my si sem tam zahráme v lete.....ale nooo.....už to nie je to,čo to bolo pred rokmi...človek mal viac výdrže 😀 😀 😀
aj sguash som raz skúsila...ale to som jazyk po zemi ťahala 😀 😀 😀 😀

aninka29
13. mar 2012

a stačilo chrapkania...vstáááááávame.. 🙂 🙂

denisenko
13. mar 2012

@aninka29 ..už sme vstali.... 😀 😀 😀 😀 😀 nejako sa mi nedá...ale aspon som si kosti natiahla.... 😉

utka
13. mar 2012

@aninka29 ja som squash neskúšala, ale neviem...to by som sa asi isto na druhý deň nepostavila 😉...

aninka29
13. mar 2012

@denisenko ved aj to postačí 🙂
@utka teraz by som sa už ani ja 😀 😀 😀 😀

aninka29
13. mar 2012

nechcete mi prísť požehliť???...........mám dosť velkú kopisko....nechce sa mi do toho 😝

denisenko
13. mar 2012

@aninka29 asponže nepršíí....pojdem sa hádam aj trošku "vyluftovať", kým pojdem po Deniska.... 😉 dneska zas vymýšlal, že či ho nemožem zobrať hned po obede zo školky..... 😠 😠 😠 😠 ...nemožem..... 😀 😀 😀 😀 som mu slubila, že ho vezmem skor, ked bude slniečko svietiť.....chcela som mu kúpiť nejaké veci, ale to asi budeme musieť vyskúšať, tak nech si urobí výlet s maminou po obchodoch..... 😀

denisenko
13. mar 2012

@aninka29 ja som žehlila včera...mala si poslať..... 😀

aninka29
13. mar 2012

@denisenko ja som sa vyšantila na nexte...tak som spokojná na pár dní 😀 😀 ...akurát tá suma 😝 😝 😝 😝 .......

moja druhorodená je neskutočný provokatér 😠 😠 😠

aninka29
13. mar 2012

@denisenko čo si sa neozvala???poslala by som

utka
13. mar 2012

@aninka29 ja som žehlila v sobotu...Prečo je provokatér???
@denisenko aj ja by som sa šla vyšantiť do obchodov 😉...

denisenko
13. mar 2012

@aninka29 a tak vieš...Denisko chcel hrať nejaké hry, tak som nemala čo robiť, ked ma vyhodil z koníka...... 😀 😀 😀 😀 😀

denisenko
13. mar 2012

@utka len s malým chlapom nakupovať...to zas bude zážitok.....okrem hračkárne asi nikam nevojde..... 😝

aninka29
13. mar 2012

@utka čo si sa ani ty neozvala??..aj tebe by som niečo poslala 😉 😀
provokatér má toho na rováši od rána požehnane 😠 😀 to by bolo na dlho,čo všetko stihla

aninka29
13. mar 2012

babulienky ,na víkend hlásia super počko 😎 😎 20 stupňov.....to aby sme niečo s niekym podnikli 🙂 🙂 🙂

aninka29
13. mar 2012

idem sa ja pustiť do toho žehlenia.........a snád aj pretriem podlahy.....zajtra poobede rovno zo škôlky ideme "žiť" 😀 a prídeme až vo štvrtok... 😀 😀 😀 😀

denisenko
13. mar 2012

@aninka29 ja sa z toho nevytešujem....u nás isto pekne nebude..... 😝 😝 😝 😝 ale ak by, tak ten porod odložím..... 😀 😀 😀 😀 😀 ..to kam idete žiť na noc????? 😀 😀 😀 ja žijem pri hrncoch...začala som vyvárať mojej polovičke...... 😝 😝 😝 😝

jacka
13. mar 2012

@denisenko ....určite bude aj u vás pekne.... 😎 😎 😎 ....a porod ešte odlož..... 😉

denisenko
13. mar 2012

@jacka uf, uf.......fučíííííím....... 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ...hádam pomaly pojdem do postele....ked sa mi cez obed nedalo spať 😀 Denisko odpadol už o siedmej..... 😀 😀 😀 😀

jacka
13. mar 2012

@denisenko to fakt tak skoro zaspal,,,,,... 😕 😵 ...jááj zlaté to máš dieťa 😵 😵
ani ja som nespala.....nedalo sa...ale trošku som poležala....potom som požehlila.....a bolo 😀 😀 😀
veru bežkaj spinkať......... 😉

denisenko
13. mar 2012

@jacka ešte si dám jablko a pojdem...... 😵 zlaté dieťa...ked spí..... 😀 😀 😀 😀 😀 ale nie, dneska mal výborný den....ani raz ma nevytočil..... 😀 a stále mi spieval...že : mamí, ja som akože klavír........ 😀 😀 😀 😀 😀 😀

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre