Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

denisenko
8. máj 2012

@zyko hlavne že pred 7-mymi týždnami mal zápal plúc, potom ostal takmer mesiac doma, aby sa nedostal v školke k bacilom...teraz chodil dva týždne a prišiel mi s týmto...... 😔 😔 😔 😔 moj berie len klasické ..Marťankov a laktobacilky,už dlhodobo....a teraz mal ešte zvýšený prísun B.komplex a C vitamín..... 😔

utka
8. máj 2012

@denisenko prednison som baral aj ja dlhodobo na doštičky...je to hnus. Mával som v noci z toho depky a pribrala som ukrutne. Ale pri krátkodobom užívaní je to v pohode, neboj!!!

zyko
8. máj 2012

@denisenko tak sa to na neho lepí ? skús ten sirup,skutočne ani neviem kedy bol Paľko chorý,vôbec si to nepamätám...zhruba 1apól je zdravý...a tiež v škôlke samé bacily,stále ich nie je plný počet...a choroby ustúpili aj keď začal hrávať futbal a chodiť plávať a do sauny...

utka
8. máj 2012

@zyko nám Imunoglukán nepomáhal ☹. Ale tá sauna a plávanie určite veľmi pomáhajú...A cvičenie, čiže futbal ani nehovorím 😉

zyko
8. máj 2012

@utka hej je to individuálne s tými liekmi,nie všetkým pomôžu,ale treba vyskúšať...aj my s mužom veľa športujeme,chodíme do sauny a choroby sa nám vyhýbajú....s krpatým chodím na to baby plávanie od jeho 4.mesiaca raz týždenne a chorý bol 2x- mal angínu(prvú angínu schytal ako reakciu po očkovaný v 1.roku...a druhú angínu schytal teraz na veľkú noc tak,že sme boli na jednej fasa návšteve,kde nám neoznámili,že ich dieťa je choré v teplotách,no hrôza....

denisenko
8. máj 2012

@utka no, to som čítala, že bude asi stále hladný....ale jemu to len prospeje.... 😀
@zyko niečo na tom bude, my sme chodili január február plávať a lyžovať a nebolo mu nič.....potom sme prestali, a už sa to na neho lepí...... 😔 😔 😔 😔 .....ten sirup vyskúšam, ved zato nič nedám...teda okrem pár eur v lekárni.... 😠

utka
8. máj 2012

@zyko jasné, je to individuálne...
@denisenko ja som to brala dlho a bola som aj pribratá, ale aj spuchnutá...naliata vodou...
Mne teraz odporučila jedna známa Echinaceový sirup od firmy Hanus...tak uvidím...

letty86
8. máj 2012

ahojte
ja som si myslela, že dnes budem oddychovat, ale figu 😝 som si povedala, že upracem skrinu a poperiem, pozehlím a hotovo...na dnes by aj stačilo 😝
malinky spí a viki isla ku kámoske, včera bola u nás, tak si to museli teraz vymeniť 😅
@denisenko tak ste dopadli, ako dobre, že si išla 😔 ináč ja odkedy som doma, strašne ma rozčulujú sviatky 😝 ma to vyvedie z koncentrácie 😀 a ked človek maká, tak túzobne čaká na sviatočný volný den 😅

denisenko
8. máj 2012

@letty86 a ked nemaká, tak nadáva že všetko je zavreté..... 😀 😀 😀 😀 😀 ja už upratujem skrine tretí den....a stále do toho niečo príde...zajtra zas nič neurobím, strávim poobedie u detskej.... 😝 Viki má super, že si chodia takto na návštevy...aspon máte klíííídek..... 😅

letty86
8. máj 2012

@denisenko 😀 😀 ved to lezie krkom, že je všetko ináč ako cez bezný den 😀
viki by len po návštevách chodila, to je fakt.....a ten klud...veru, aspon na chvílu....teraz majú také obobie s matkom, že sa vobec nevedia vyhrat..aby som len rozhodcu robila 😝

letty86
8. máj 2012

a kde ste všetky 😕 mne zachvílu padne kludový rezim 😀

utka
8. máj 2012

@letty86 hmmm...ja som tuuuu...Počítam, koľko budem potrebovať dovolenky cez prázdniny-letné, jesenné a zimné...Mám depku z toho ☹...

utka
8. máj 2012

Halooooo...kde steeeee???

utka
8. máj 2012

@denisenko ako Nisko?

denisenko
8. máj 2012

@utka ...klop,klop,klop...dobre...teplotu nemá, zatial, ale ešte je to asi účinok atb, ktoré dostal hned ráno.... 😒 aj sa navečeral.....len ho teraz začalo prehánať.....budeme prať pyžamo.... 😀 😀 😀 😀 😀 cez obed spal 3 hodiny, žeby dithiaden učinkoval tak ako mal? 😕 ..... a Viki ako? ešte teplotuje, či už dobre? mna tak napadlo, nespúšťa mu tu laryngitídu zmena vzduchu a prostredia?..či to na to nemá vplyv? 😕

zyko
8. máj 2012

@utka
@denisenko júj baby už aby sa vám tí vaši chlapci vyzdraveli a mohli vonku lietať 🙂
....bola som u svokrovcov pre juniora a že on chce ešte u nich jednu noc spať...tak tam ostal...a veru nám tu už doma chýba...a keď je doma len mu opakujem paľko stlm volume 😀

utka
8. máj 2012

@denisenko Viki je už tiež bez teploty. Kašel je už vlhký...takže už je to na dobrej ceste...Zmena prostredia nie. To podľa mňa nemá vplyv. Ale tá jeho obr mandľa môže mať...
@zyko sa mu páči u starkovcov 😉. Verím, že ti už chýba...Však to, že nech už môže vonku behať, lebo sa chúďa nudí. Už druhý deň pozeráme DVD Šmolkov. Tuším už 13-te DVD a 9 nás ešte čaká 😝

zyko
8. máj 2012

@utka ešteže máte zásobu dvd,to aj my musíme mať...je mu tam dobre,lebo ho obskakujú...svokrovci majú dcéru vydatú v čechách,takže jej 2dcéry-svoje vnučky vidia málokedy...v nitre majú len týchto 2mojich chalanov....

...práve hľadám dáku fotku,že by som sa vám teda ukázala...ale bieda,nikde som neni ja lebo ja väčšinou fotím 😀 ale jednu takú nič moc mám...idem skúsiť pridať 😉

zyko
8. máj 2012

...ja+manželík+krpec.....kvalita fotky nič-moc...bolo to v septembri 2011...boli sme na pikniku v krásnej mega záhrade Arborétum Mlyňany(kúsok od Nitry)...

denisenko
8. máj 2012

@utka ahá...vidíš mna nenapadlo že to je s tou mandlou.... 😨 ale mu rýchlo zas narástla.... 😢 a neviem či aj Niskovi nie, ked zas sa množia angíny, musím sa spýtať........teda ak do zajtra nezabudnem...ako vždy...... 😔
@zyko pekná fotka..... 😵 😵 😵 😵

denisenko
8. máj 2012

idem off...Simčo vrieska, hádam zachvílu prídu aj susedia, že čo si týram dieťa.... 😠

dobrú noc, herečky 😵 😵 😵

zyko
8. máj 2012

@denisenko ahóóój 🙂

jacka
8. máj 2012

no viete čo.......aspon mi v skrate napíšte čo máte nové.............dakujem 🙂

jacka
8. máj 2012

dobrú nocku..... 🙂

utka
8. máj 2012

@denisenko veru, spýtaj sa. Vikimu prvýkrát vyberali tuším tiež v júni pred dvomi rokmi...Vieš, keď sa to robí naslepo, nečudo, že mu dorástla. Dúfam, že teraz to už bude kvalitne urobené. Dobrúúúú...
@zyko pekná fotka 😉. Tak sa mu nečudujem, že tam chcel zostať 😉. A svokrovcom je aspoň veselšie.
My tiež teraz rozmýšľame, plánujeme čo a ako. Kde a kedy dať Viktorka. Takže aj tak nám to vychádza, že asi pôjde ešte jeden týždeň do škôlky, kým pôjdeme na mandlu...A ja som sa rozhodla, že si asi radšej vezmem vtedy týždeň dovolenku. lebo keď prídem po PN do práce a o chvíľu by som zdrhla na OČR, tak asi by ma... 😝

utka
8. máj 2012

@jacka veď sme veľa nepopísali...
Dobrú aj tebe...

zyko
8. máj 2012

@utka aha idete na mandľu? krčnú?nosnú? to určite moc a moc pomôže...v mojom okolí boli maminy spokojné,keď vybrali krčné mandle...
...a kde pracuješ,ak to nie je tajné? 😎

utka
8. máj 2012

Idú mu vyberať nosnú. Už druhý krát...
Ja pracujem v jednom labáku na administratíve. vyšetruje sa u nás cytológia a biopsia...Volá sa to Medicyt. A nie je to tajné 😉

utka
8. máj 2012

@zyko si aj na facebooku?

zyko
8. máj 2012

nebola..nie som..a nebudem 😎

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre