Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

utka
27. máj 2012

Nahrievame si dutiny...

letty86
27. máj 2012

dobru noc 😔

utka
27. máj 2012

@letty86 aj tebe dobrúúúúú...

jacka
27. máj 2012

@letty86 ved nám chýbaš.... 😵 😵 😵 stále na teba myslíme.......ako sa maju detičky.....ako Vikinka v školke.......čo nové má Marcelko...........len ked ti tááák maličko chodíš ☹ 😉 .......

jacka
27. máj 2012

@utka super....len aby mu to aj pomohlo 😉 ............čo tatinko došiel?....celý? 😵

jacka
27. máj 2012

@leninka75 veru nedám baze pokoj pokial nebude celá moja 😀 😀 😀 😀 😀 .....................škoda že nebývaš oproti....už by tam Maťko bol.... 😉 .............................aj veru neviem čo je to pokoj a klud..... ☹ 😉 .......ale ked pojde aj Peťulo do školky tak mi zas bude smutno 😢 ☹ 😒 😅 😉

jacka
27. máj 2012

boli sme na Donovaloch.......ledva žijem...sme chceli na lanovku......ale kedže už bolo vela hod.......tak napsäť dole po vlastných....akože nebol by bol problém......len sa mi fakt nechcelo.... 😝 .......tak deti s mužom na boby.......potom na tramplínu.....ešte sa vyhrali medzi deťmi a šup rýchlo domov........ale už teraz dávno spinkaju......pojdem aj ja do ríše snov.... 🙂

dobrú nocku 🙂

jacka
27. máj 2012

musela som sa vrátiť......hlava.....deravá....

máme tu oslávenca.................deni.......všetučko najlepšie ....aby ťa poslúchali detičky......manželík.......a aby si bola spokojná a šťastná 😵 😵 .....cmuk 🙂

utka
27. máj 2012

@denisenko celý deň rozmýšľam, akú Ivetku poznám...Tak všetko najlepšie k meninkám, hlavne veľa zdravíčka a spokojnosti...
@jacka no dúfam, že pomôže...tak vy sa máte...také výlety...
Tatino došiel celý, len je nejaký nadurdený. ale od včera už bol doma "pri mamičke" 😀 , ale nieeee....bol makať na chate pri včelách a tak...

jacka
28. máj 2012

ahojte.........

krásne upršané ráno sa praje 🙂

@utka pri mamičke 😀 😀 😀 .....dal ho dokopy? 😉 😉 ..........nevyspatý....nadurdený...dobrá kombinácia 😉 😉

MAťko ide už do školky.....som zvedavá ako mu bude....... 😖

jacka
28. máj 2012

mamky.....Maťko mi ráno volal....že on nechce ísť do školky..... 😢 ☹ ........toto ani nepamätám kedy urobil.......moje....mal asi krízu alebo čo.....vraj on chce ostať doma a hrať sa s Peťkom 😉 ........tak som ho trochu upokojila.......pokecala si s ním......a už je dobre..... 😉 ................toto keby som mala mať každé ráno 😔 ☹ 😢

leninka75
28. máj 2012

ránečko!! .... 🙂

leninka75
28. máj 2012

@letty86 ...veru mááááličko chodíš ☹ ...a tuším ja sa s tebou míňam najviac ☹ ..iank ani maťko mi už dávno nevolal ☹ ☹ 😉 ............

@jacka...joj chrústik malý, smutno mu bolo ☹...ako si ho dobre ukecala 🙂.....my sme zabsolvovali rannú scénu kôli roztrhnutému náramku 😠 😠 😠 😠..........Lilka začala byť Lolku, že jej už dávno roztrhla náramok..ale keď slečinke hučím do hlavy, že veci sa chystajú večer, aby sa opravilo čo treba, tak to nie...stačí ráno..a potom to tak dopadne 😝 😝...............mali ste fajný výlet 😵..my sme sa včera vybrali do Považskej na prechádzku, kopec známych sme stretli a všetci na nás kukali, že čo vy tu robíte 😒...som sa cítila ako blbec 😝 😝 😝 😝.............chápeš všetko obrovský mešťania, narodili sa a vyrastali na dedine a teraz strúhajú machrov 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝

@denisenko..ivka naša všetko najlepšie prajem!!!!! 🙂 🙂 🙂 🙂

@utka..... ty máš nejakú kontrolu tento týždeň?

leninka75
28. máj 2012

....dievčatá, nemáte náhodou overený recept na marcipán zo sušeného mlieka??? ..nejaký recept som našla na nete, ale ešte sa opýtam vás....

leninka75
28. máj 2012

@jacka 🙂 🙂 🙂 🙂 ..ahojky!!

jacka
28. máj 2012

@leninka75 ......ide MDD tak som mu natrepala somariny...... 🙂 😉 .........................ja nechápem čo si tam robila 😉 😀 😀 ........kašli na takých ludí..... 😝 nestoja za to 😉

jacka
28. máj 2012

@leninka75 😉 😵 😵 😵 už si na to prišla......ahoj 🙂 🙂

jacka
28. máj 2012

@leninka75 ja nemusím marcipán 😉 ...........................ale ako si nás pekne nazvala..."dievčatá" 😵 😵 😵

jacka
28. máj 2012

sama som tu sama.......pojdeme sa nababušiť a šup von........do blata ....to má Peťko rád

leninka75
28. máj 2012

@jacka ja som tu, len sme riešili korálky...Lolka si ich napchala za tričko 😀 😀 😀 .......mňa len naštvalo to ako rýchlo zabudli od kiaľ prišli do toho mesta 😝 😝 😝 😝 ........marcipán nemusím ani ja, len Lilka je z neho paf a chcem im obom teraz na meniny urobiť tortu 🙂 .......

jacka
28. máj 2012

@leninka75 musela byť zlatá..................to vieš charakter 😝

kedy maju meniny?

utka
28. máj 2012

Ahojte...
@jacka nevyspatý nebol, však o desiatej bol už vo ZV a v piatok veľa nepil, lebo mu to nerobí dobre na očný tlak. Neviem, čo mu bolo, ale mne je to jedno...mám na háku. Som zlá, ale kašlem ho. S prepáčením za výraz.
@leninka idem zajtra na kontrolu.

jacka
28. máj 2012

@utka ani si sa ho nepýtala čo sa mu stalo??....ved neva....bolo vám dobre to je hlavné 😉
a kde je zyko??? 😕

utka
28. máj 2012

@jacka nič sa mu nestalo...frflala som ja , frflal on a zdul sa, ale ja sa preto rozčulovať nejdem...mám dosť stresov aj bez neho...
Nooo, neviem kde je @zyko...

leninka75
28. máj 2012

@jacka ..toť o chvíľku oslavujeme 😵 😵 ...3.6. a 5. 6. 😀 😀

@utka ..som zvedavá!!...dúfam, že už budeš OK!!......ťažko sa ti pôjde do práce či ani nie?? 😕

@zyko...naďaaaaaaaaaaaaaaaa, haloooooooooooooooooo!!! 😕 😕 😕 😕

leninka75
28. máj 2012

....dievčatá, my sme Naďu asi vyplašili!!! 😕 😕 😕 😕 😕 😕 😕 😕

utka
28. máj 2012

@leninka75 veru ťažko...ale ešte si vychutnám voľno...do práce pôjdem až 11.6.
No dúfam, že sa na nás nenahnevala ☹...

leninka75
28. máj 2012

@utka ..to si vypísaná ešte tak dlho? 😕 .......čo porábaš celé dni?

jacka
28. máj 2012

@leninka75 nudí sa..... 😉
veru zyko sa na nás asi naštvala.... 😅

jacka
28. máj 2012

@utka vyrovnali ste si skore...... 😉

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre