Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😃 😃 😃
jacka
28. máj 2012
to aj u vás je taká kosa?.....brrr.............večer budeme asi kuriť......dnu máme 19st :-p ......a zas tma naokolo :-p
jacka
28. máj 2012
juj tu to vyzerá na búrku a ja musím pre Maťula...ideme na logo.....pánčeku....to bude jazda :-p

ideme sa chystať.......zatial pa 🙂
leninka75
28. máj 2012
@jacka ..u nás sa mračí mračí, a teplota celkom OK 21 st. 😉 .....dávaj si pozor 🙂
utka
28. máj 2012
@leninka75 ešte ma do konca týždňa nnechá určite...a potom si beriem týždeň dovolenku kvôli tej mandli. V nedeľu nastupujeme do nemocky...ale normálne rozmýšľam aj o OČR. Tak ma naštvali moje drahá kolegyne...Poslali mi tabuľku s dovolenkami. Celý čas sme sa bavili o tom, že chceme ísť v auguste k moru...a ony dve už celý august obsadili...takže mi všetky plány prekazili. Ach jo... Tak si to budeme musieť zariadiť ináč 😞...
leninka75
28. máj 2012
@utka jaj tomu sa hovorí, že zlaté kolegyne :-p :-p :-p ]-( ]-( ]-( .......kedy by ste teda išli, v júli?
leninka75
28. máj 2012
...pomóc hrmí ]-( ]-( ]-( ...vypínam techniku..zatiaľ! 😉
utka
28. máj 2012
@leninka75 hej, hej...v júli...čo iné nám zostáva...
Aj tu hrmí...
utka
28. máj 2012
@leninka75 pozerala som nejaké letenky, že 201€ a keď sa mi pripočítali všetky poplatky, tak vyšlo 580€ 😞
denisenko
28. máj 2012
halo, halo.... 🙂
@utka ...špionka..... x-)

@leninka75 nám tu hrmelo, prišla černota, zasvietilo slnko a už je to tu zas...sa to točí dokola..... ]-(

žienky moje, som vycucnutá ako...ani prirovnanie nemám..... :-p :-p :-p boli sme cez víkend u našich, milion ľudí...Simčo to nezvládol, len plakal, nehovorím o tom, že na cudzom mieste ani spať nechcel.....som si s ním užila... |-| ...ale aspon Denisko sa bavil, pokolotočoval sa, aj na tej bláznivej lodi bol.... 😃 😃 😃 😃
dneska sme zbalili tatinka a vyprevadili sme ho zas do práce.... |-| |-| |-| Denisko si to odplakal v školke..... |-| |-| |-| |-|
denisenko
28. máj 2012
ak neodpadnem, večer prečítam o čom bola reč cez víkend.... 😉
denisenko
28. máj 2012
@jacka tak ako ste dojazdili????
utka
28. máj 2012
@denisenko vitaj...takže zase sami 😞 ?
denisenko
28. máj 2012
@utka jo jo...ale nie na dlho....tak asi 4 týždne.... 😉 ...potom pojdeme aj my.....na prázdniny.....dúfam... 😎
utka
28. máj 2012
@denisenko tak super...zatiaľ trénujte cestu autom, nech sa Simonkovi zapáči 😉
jacka
28. máj 2012
@denisenko dobre sme došli.........Peťko sa bál ked padali krúpy........tak sme museli počkať...celý sa triasol...........chystáte sa na prázdniny........ x-) ....som zvedavá ako sa mu to bude páčiť..........aj Denisko bol taký?
denisenko
28. máj 2012
@utka no neviem, neviem,,,,,,,,,ten pohľad v autosedačke.... |-| |-| |-| |-| |-|
@jacka....denisko bol spoločenský od narodenia.... 😃 😃 😃 zvyknutý na kopu ľudí okolo seba....Simonko je len na mna, aj pri tatinkovi plače...a začal aj u svokry, čo predtým kludne spinkal.... |-| |-| |-| ..musím ho asi viac dávať medzi ľudí, nech si zvykne.... :-S ...u vás padali krúpy??? =-) =-) =-) a aj Maťko už bol v aute?
utka
28. máj 2012
@jacka chúďatko malé...bál sa 😞? Tu zahrmela a Viki tiež hodil na mňa pohľad. tak som zavrela okno a bolo dobre.
@denisenko No veru, medzi ľudí s ním 😉.
Viki pije už tretí deň cibuľový čaj. Prvý deň horko-ťažko vypil liter. Včera už lepšie a dnes si ešte pýtal. Tak už má skoro 2l za sebou.
leninka75
28. máj 2012
@denisenko ......jáj moja toto mne robili obe baby 😞 😞 😞 ..dôverne poznám.....my sme to vzdali a zbytočne sme baby nerozrušovali, takže sme skôr návštevy volali ku nám.......takže zasa samučkí?? 😞 .......ja osobne by som na tú cestu nešla......ale to som ja 😉 ........

@utka..dávaš mu aj trošku majoránky ??:.......to je iná pálka tie letenky :-p :-p :-p......však ani to ubytko tam nie je také drahé ]-(

@jacka..u vás boli aj krúpy?? =-)..ako na logo???
utka
28. máj 2012
@leninka75 len cibuľu. Majoránkový pil dva týždne a nič. Dnes som mu dala aj zázvor...
utka
28. máj 2012
@leninka75 no je to dosť drahé. Asi teda pôjdeme cez cestovku...uvidíme. Už ale veľmi veľa času nemáme.
leninka75
28. máj 2012
@utka ...skús kukať inviu alebo travel.sk....bývajú tam dobré ponuky......určite niečo nájdeš....zopárkrát som tam videla BG, letecky, all za super cenu x-) x-) x-) x-)...viki ešte stále kašle?? 😞
jacka
28. máj 2012
@denisenko o nebude tým.....mne Maťko tiež nikoho nechcel.....to je povahou....Peťko je úplne inakší...ten by aj s cudzím odišiel.....ked bol menší

@leninka75 na logo dobre....pochválený........len tie sykavky :-p

@utka ved cibulový je dobrý.............. 😉
jacka
28. máj 2012
@leninka75 ahoj x-)
leninka75
28. máj 2012
@jacka .....teraz neviem či ma zdravíš, že prichádzaš či odchádzaš?? 😃 😃 😃 😃 😃
jacka
28. máj 2012
zyko sa riadne naštvala.......ved sme nič zlé neurobili..či sa mýlim? :-N
leninka75
28. máj 2012
@jacka ..veru naštvala 😞 😞 😞 ...aj ma to mrzí 😞 😞 😞 .......však sme len boli zvedavé či aj ona máva nejaké starosti, či ju občas deti alebo muž nahnevajú =-)
jacka
28. máj 2012
@leninka75 pomaličky mizím.......som žehlila......bazu varila.........a tak....poznáš....teraz idem do vane......a potom spolok....a ten hned aj do hajan 😉
jacka
28. máj 2012
@leninka75 podla mna ťa nemá čo mrzieť..........ved za pravdu by na nemala nahnevať......

leninka75
28. máj 2012
@jacka ..jaj maminka si užíva vaňu prvá x-) x-) x-).......však ja keby som sa prvá osprchla, keď by som to všetko obriadila sa môžem zasa :-p :-p :-p.........tak si uži večer, pa 🙂
jacka
28. máj 2012
a možno nemá len čas..... :-N =-)

Začni písať odpoveď...

Odošli