Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

leninka75
28. máj 2012

@jacka ..myslíš?? 😕 ...no dobre dám si povedať 😉 ....idem aj ja...dobrú nôcku 😔

jacka
28. máj 2012

@leninka75 však to len dnes.......a zajtra 😀 😀 😀 😀 ...................aj tebe pekný večer....... 😵 😵 😵

jacka
28. máj 2012

@leninka75 daj daj........ja som duša dobrá pohladím ti dušičku.......dobru nocku.... 🙂

utka
28. máj 2012

V sobotu ideme do Starej Turej k nejakému liečiteľovi... http://www.liecitel1.sk/vpravo.htm

utka
28. máj 2012

@jacka jasné, že cibuľový je dobrý...
@leninka ešte občas zakašle, ale je to už o 99% lepšie. Takže prevencia 😉. Ja pozerám www.victoryriesen.sk alebo www.solvex.sk. Tá prvá je taká, čo zastrešuje tuším viac cestoviek. Oni sídlia neďaleko nás. cez nich sme mali ísť aj minulý rok. Ale dík za tip. A ešte mi kolegyňa odporúčala www.hechter.sk

utka
28. máj 2012

A keď už budeme v Starej Turej, tak zbehneme aj do Čachtíc 😉.
Vy už idete pomaly spať a moji chlapi len teraz šli na poštu 😝

denisenko
28. máj 2012

@utka tak vám držím palce, aby to už konečne vyšlo.... 😉
@leninka75 ....ani mne sa už nechce cestovať, ale asi budem musieť, ak chcem nejaké peniažky navyše...... 😠 😠 😠 ....ako baby? už ste všetky ok????....jáááj, Denisko mrnčí od včera, že on chcel ísť s tatinkom.....a ja sama so Simonkom aby sme ostali doma...vraj aj tak ma stále len hnevá a rozčuluje, tak aby som mala klud..... 😔 😔 😔 😔 😔
@jacka...takže to ho neprevychovám, aby nebol "len mamičkin?" 😕 .....aj Denisko ked bol malý by šiel aj s čertom..... 😀 😀 😀 😀 😀 ...ozaj, a ako vám ide "R"? ... 😕 Niskovi sa to už zlepšuje, ešte nie úplne čisté, ale v niektorých slovách áno.....a niekde trošku hrdlové...ale asi nebude treba logo ked sa to samé zlepšuje...či??? 😕

denisenko
28. máj 2012

@leninka75 reagujem oneskorene...Spongboba robila moja sestra pre Kika.....niekde mám aj foto...ale asi v starom notebooku, ale pre istotu kuknem.... 😵

denisenko
28. máj 2012

@jacka a prečo Maťko nechcel do školky???? 😕 ...Nisko vyrýva každé ráno, ale už som mu povedala, že chodí posledné týždne, po prázdninách už do školy, tak nech si ešte užije..... 😀 ..ale v piatok ho pani učitelka vychválila do neba, robili matematické úlohy a bol prvý a ešte aj ostatným deťom pomohol.....tak dostal velikánsku 1 s hviezdičkou...... 😵 😵 matematika a čísla ho bavia od malička...žeby mal hlavu predsa len po mne?... 😀 😀

denisenko
28. máj 2012

@letty86 ale ved my na vás myslíme..... 😉 😉 😉 😉 😉 ozaj, nedáš nejaké nové fotky??? som už dávno Maťka nevidela.....fešáka..... 😉 😉 😉 😉 😉

denisenko
28. máj 2012

bambule, všetkým vám ešte raz veľmi pekne dakujem za blahoželania..... 😵 😵 😵 😵

denisenko
28. máj 2012

detičky spia, a ja si tu vediem monolog...... 😠 😀 .....idem si dať melon a šupnem sa asi pod perinu aj ja..... 😉
dobrú nocku.... 😵 😵 😵 😵

utka
28. máj 2012

@denisenko ja som tuuuuu...
Dobrúúú...
My ideme zajtra zase k zubárke. Vikimu rastie ďalší zúbok a starý je ešte tam. Takže asi mu ho vytrhnú...

jacka
28. máj 2012

@denisenko neviem čo sa mu stalo že nechcel.....aj teraz už vyjednával že zajtra už nepojde.....ale potom že už hej.....jáááj.....čo mu zase je netuším......ked má svoje dobré dni...tak vždy niečo musí byť 😝 .....................R.......celkom fajn ho používa........aj ho dr.pochválila.....len tie sykavečky......ešte máme rok 😀 😉 ,..............................teba baví matematika?.........presne toto mi logo pvedala....že chlapci ktorý ťažšie rozprávaju a maju problémy s tým tak sú viac matematicky zručnješí......a že na výslovnosť nemaju čas 😀 😀 ............................že melon na noc........ 😀 ...daj si daj..... 🙂

@utka som sa chcela opýtať.,......vy ste sa s mužoch pochytili?....
vraj sa to nemá trhať...............a ktorý mu ide?.....

jacka
28. máj 2012

@denisenko ved aj ja si tu vediem monology......a asi budem aj zajtra.....obed ešte ostal.......od nedele......tak budem mať čas len na vás 😵 😵

dobrú nocku....

jacka
28. máj 2012

@denisenko ozaj a čo si Deniskovi povedal na to že chce ísť s tatinkom.,......juj zlatko moje...musí mu velmi chýbať...... ☹ ☹

denisenko
28. máj 2012

@jacka ....ja som v matematike vynikala, najlepšia z ročníka na strednej škole..... 😉 😉 😉 😉 ...tatinko mu to vysvetlil, že kto mi pomože, ked tu nebude ani on????...tak to viac neriešil, ale aj tak pred chvílkou prišiel, a mrnčal.......ťažko je to...... 😔 😔 😔 😔

aj ja tu zajtra budem.....ak nebudem dospávať posledné dva týždne...... 😀 😀 😀 😀 😀

denisenko
28. máj 2012

@jacka aj si Maťka nejako odmenila, že sa snaží???? 😉

denisenko
28. máj 2012

tak....tatinko hlási šťastný príchod do IT, možem isť kludne spať....dobrú noc, mamulienky 🙂

utka
28. máj 2012

@jacka nepochopila som tú otázku o mužovi a pochytení sa...Však včera sme si o tom písali...Ale už je dnes dobre. Sme si to vysvetlili a hlavne sme sa dohodli, že sa nemôžeme pohádať pred Vikim, lebo mu to nerobí dobre...komu by aj?
Prečo sa to nemá trhať? Však má dva rady zubov ako žralok. Ide mu dolná jednotka. Potom by ju mal krivú. Však zubárka pozrie a povie, či von, či nie. prvú mi vytrhla. On sa mu už kýve, ale nie veľmi.

utka
28. máj 2012

@denisenko tak super, že už je na mieste činu. Dobrúúú

denisenko
29. máj 2012

dobré ránko... 🙂

jacka
29. máj 2012

ahojte....

@denisenko akože si ma predbehla???? 😕 😕 😉 😉 🙂

denisenko
29. máj 2012

@jacka no čo už mám robiť, ked Simonko vstal o pol piatej...... 😝 😝 😝 😝 😝 😀 😀 😀 😀 akože ráno aká hmla...a teraz praží.....som už vystrojila Niska do školky, požehlila, upratala balkon.....poliala jahodky,teraz dám nohy na stol na balkone a vypijem kafčo..... 😉 ideme s Niskom dneska na plaváren, to bude zážitok...beriem aj Simonka, takže bude o zábavu postarané...... 😝 😝 😝 😝 😝

jacka
29. máj 2012

@denisenko tiež dá zabrať tomu spánku.... 😒 ........................aká si ty šikovná super mama 😵 😵 ........aj tu je hmla...takže mám čakať slniečko??? 😎 😎 ......................držím palce poobede.......to fakt bude zábava........tak ench ťa aspon jeden poslúcha 😵 ...........................................................nie Maťko nedostáva odmeny......to by dostával každý mesiac...ona tak zvykla dávať cukríky.......ale už teraz ked má celiakiu tak radšej nie......................................................................tak ked nebudeme niečo vedieť z matiky tak bude na linke 😉 ...................chuda.....musí mu velmi chýbať......už aby ste boli pokope ako rodinka 😉

denisenko
29. máj 2012

@jacka veru čakaj slniečko.... 🙂 🙂 🙂 aspon na chvílku..... 🙂 Simonko je ranostajko...ale už od 6.15 zas spí..... 🙂 🙂 🙂 🙂 ....spáva 3x denne po 3 hodiny,niekedy potiahne aj 4...potom večer pred osmou v posteli, papá po polnoci a okolo 3-tej a okolo 5-tej vstáva....... 😠 celkom sa to dá..... 😠

denisenko
29. máj 2012

@jacka presne cukrík som mala na mysli..... 😉 zlatý je..... 😵 😵 😵 ....no neviem či by si u mna momentálne pochodila s hocičím....v piatok večer som tu sedela pri stole, papier v ruke a nebola som schopná zložiť lodičku......normálne diera v pamäti....Denisko mi vravel: neplač mami, urob vojenskú čiapku, potom malu čiapku, potom kosoštvorec a bude to....a potom mi došlo...ešteže ho mám..... 😀 😀 😀 😀 😀 ...

jacka
29. máj 2012

@denisenko niečo sa aj mne podobné stalo..........asom rada že nie som v tom sama 😀 😀 .............ani za svet som nevedela nakresliť traktor.......ale ti poviem že fakt som sa snažila....proste to nešlo.......neviem čo sa stalo......musel mi to Maťko ukázať.....................totálne vygumováno 😀 😀 😀 .........................

jacka
29. máj 2012

@denisenko to ti krásne spinká...........parádička......to mne takto ani jeden nespal...........myslíš že to je tým krstom?? 😕 😕 😕 ............spachotčno maličký.......velmi je peknučký 😵 😵

denisenko
29. máj 2012

@jacka on spával dobre aj pred tým...ale musí byť doma a neporušiť režim....stačí raz a celý den je v keli...... 😠 😠 😠

...výstižny výraz...totálne vygumované...ja sa tak cítim v poslednej dobe stále..... 😀 😀 😀 😀 ešteže máme tých väčších čo nám pomožu..... 😀 😀 😀 ..aj dnes Maťko protestoval do školky? Denisko šiel so starkou, len frflal, že chcel dopozerať rozprávky...ale inak....ani ho brucho nebolelo, aj ranajkoval....asi preto, že vie, že bude len do 12-tej---- 😀 😀 😀 😀

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre