Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😃 😃 😃
jacka
27. jún 2012
@denisenko 😃 😃 😃 😃 😃 ja s teba nemožem 😃 😃 😃 😃 😃 😃 ......a s tým varením...myslíš že je to chytlavé 😃 😃 😉 ...................kočka si....Simonko je aký veliký..rastie ti ....pred očami 🙂 🙂 .......................
denisenko
27. jún 2012
@leninka75 ja nezávisláčim......len využívam čas pri obede 😃 😃 😃 😃 😃 ...hladám klímu....akutne kupujem....kto sa tu bude variť ked cez víkend má byť 35 =-) :-p :-p :-p :-p :-p :-p ....veru ..zbožný pohlad... 😉
@utka Denisko ho chráni, aj ked niečo poviem len tak, zo srandy.....ked vyrastie, nebudem mu môcť ani capnúť po zadku..... 😃 😃 😃 😃 😃
denisenko
27. jún 2012
@jacka pokým je to len pred očami... 🙂 horšie bude, ked mi bude prerastať cez hlavu..... 😃 😃 😃 😃 😃
jacka
27. jún 2012
@leninka75 však ja beriem aj tvoje deti.....len neviem čo na to chlapci povedia.......mne raz Maťko povedla že on sa s babami nehrá :-p .............................ako sa vydaril obed?.....mne aj omáčka prihorela....... :-p :-p
jacka
27. jún 2012
@denisenko to je láska bratská x-) x-) x-) x-) x-)
jacka
27. jún 2012
@denisenko tak sa priprav aj na to ........to bude ten horší variant 😃 😃
denisenko
27. jún 2012
@jacka ....tež myslím.... 😃 😃 😃 😃 no, bežím von...dieťa do koča, nech spí...mama ide kúpiť baliaci papier pre oslávencov..... 🙂
jacka
27. jún 2012
@letty86 no ja ti neviem či s toho vyrastie......moji nevyrástli ani jeden.......a to som si myslela že na MAťka nemá nik........tak ma musela Peťko šoknuť ]-( ....že predsa sa niekto našiel.........to je chlapec a má to v génoch...........ale zas lepšie ako by mal byť len taký tichučký a kludnučký 😉 .....takto vieš že ho máš 😉 x-)
jacka
27. jún 2012
@denisenko pre akého oslávenca?...... =-) bež bež.....kludne ma tu nechaj samú 😉
denisenko
27. jún 2012
@jacka pre tatinka, ten mal narodky, bude Pretra a Pavla k tomu...a ešte Samkovi na narodeniny.... 😉
utka
27. jún 2012
@jacka ja som tuuuuu...a chutil obedík???
@denisenko to je super, že si ho zastáva 😉
@leninka si Lolku poriekla s tým cikaním 😉
utka
27. jún 2012
@denisenko veru...Petra a Pavla. Muž Peter a svokor Pavel...Cez víkend oslavujeme aj my. Len neviem, čo svokrovi kúpime...
jacka
27. jún 2012
@denisenko v piatok bude mať meniny..viem viem......

aj u nás bude oslava........obe deti aj muž...... 😉 😉
jacka
27. jún 2012
@denisenko kde budete robiť oslavu?......a čo s tou tortou objednala si ju?
jacka
27. jún 2012
@utka a vy kde budete oslavovať...chystáte sa do ZV?
jacka
27. jún 2012
leni...... x-) x-) x-) x-) x-)
leninka75
27. jún 2012
@denisenko ..a čo takto studené obedy a všetky ostatné chody? 😃 😃 .....u vás je tiež tých osláv požehnane 🙂 ......

@utka...to bolo vyslovene naschvál a ešte, že "aha mamča aká sranda!!" 😃 😃 😃 😃

@jacka..ty už dnes nič nerob, radšej 😉 😃.....tak nič baby upichnem niekam inam, ale kam : =-), akosi s ami tu teraz zdá málo dievčat :-| .......
jacka
27. jún 2012
@utka inak obedík chutil.....čo iné sme mali robiť? :-| 😉
jacka
27. jún 2012
@leninka75 no proste si s v menšine....... 😉 .......ved ty jediná tu máš baby....okrem letty...tá má jednu 😉 ....zavoláme aninku 😃 🙂 😉
utka
27. jún 2012
@jacka ideme cez víkend do ZV a v nedeľu vezieme Vikiho k našim...
jacka
27. jún 2012
@leninka75 vy idete koho oslavovať?......
jacka
27. jún 2012
@utka tak Viki už pojde na prázdniny?..........ti bude aj smutno 😞 😉 ..........u vašich bude dokedy?
leninka75
27. jún 2012
@jacka ..ani sa nepýtaj..hrozná sobota pred nami..najskôr familly day v kii,potom oslava u našich (mama, otec a švagor) a večer školský juniáles :-p :-p
utka
27. jún 2012
@jacka veru ide. U našich bude 2 týždne a potom týždeň u svokrovcov. To si píš, že mi bude chýbať 😢
utka
27. jún 2012
@leninka75 takže perný víkendík...
denisenko
27. jún 2012
@jacka oslavovať budeme doma...chceli by sme vonku....záhradná grilovacia párty s tortou...tú budem piecť ja...moj muž je už teraz zhrozený...... 😃 😃 😃 😃 😃 ..naposledy som mu upiekla...čokoládovú pomstu..... 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃
jacka
27. jún 2012
@leninka75 aspon vám rýchlejšie ubehne víkend 🙂 .....prečo hrozná.....ja by som rada vypadala nataký family day 😉

@utka cez víkendy ho budete chodiť kuk...nie?

@denisenko to budeme mať podobnu oslavu x-) x-) ....................že zhrozený 😃 😃 😃 .....pomstu 😃 😃 😃 😃 😃 aspon trochu veselosti dávaš 🙂 x-)
Maťko má zapálené hrdlo..nemože prehltať........hurááá...... ]-( ..........ved prečo by mal byť chorý len jeden no nie?......vám prajem dobrú nocku....doslovne 🙂

idem...ktovie aká bude zase noc :-p :-p

dobru ...a pekné sníčky x-)
denisenko
27. jún 2012
@jacka dobrú nocku aj vám..... 🙂 Denisko mi zobudil Simonka, toho išlo zas roztrhnúť od vresku....tak skončili obaja v Niskovej posteli a počúvali rozprávku...fakt zaujmavé, že pri nom bol tichúčko.... =-) =-) 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂
denisenko
27. jún 2012
@jacka ...joooj, zapálené hrdlo...mne sa zdá, že aj na Deniska niečo lezie..... |-| |-| |-| |-| |-|
jacka
27. jún 2012
@denisenko no super....tak sa budete asi aj vy liečiť 😞 😞 ..........to čo robil že ho zobudil?....to má taký zlý spánok? 😞 😞

Začni písať odpoveď...

Odošli