Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

jacka
27. jún 2012

už tu nie som....pa 🙂

denisenko
27. jún 2012

@jacka ...poslala som ho upratať hračky...tak dosť nahlas protestoval..... 😠 😠 😠 😠 😠 no, niekedy mu stačí aj mucha a je hore a niekedy može padnúť aj bomba a spí.... 😠 😠 😠 😠 ....liečiť, veru liečiť.....zatial len inhaluje, tak aspon už nemá záchvaty kašla v noci...ale na hrdlo to nie je...... 😔 😔 😔 😔

denisenko
27. jún 2012

@jacka pekné sny.... 😵

utka
27. jún 2012

@jacka jasné, že cez víkendy budeme chodiť za ním...Tak zase aj Maťko ☹. Skoré uzdravenie...
@denisenko aj Niskovi skoré uzdravenie.
A dobrú noc!

utka
28. jún 2012

Ahojte...
Prvá??? 😕

jacka
28. jún 2012

ahojte......

druhááá 🙂

utka
28. jún 2012

@jacka ako detičky? Maťko šiel do škôlky?

jacka
28. jún 2012

@utka šiel do školky........ráno mi povedal vraj ho nebolí....ale vykloktal pusu........uvidím ako bude....ešte hádam vydržíme tých pár dní..................a Viki ako?.......máte aj rozlúčku?

utka
28. jún 2012

@jacka mali sme v utorok. Ale bolo to také dosť slabé. Ale nevadí, kašľať na to. Však už len tento týždeň a dovííííí...

utka
28. jún 2012

@jacka a rúčka? Má ju takú dosť červenú, zapálenú, ale už ho to začína svrbieť, tak už to snáď bude dobre.

utka
28. jún 2012

Božeeee...to je nudaaaaa...

jacka
28. jún 2012

@utka hádam už bude dobre...................................... 😉 ...som myslela že ešte v piatok budu mať čosi......

ja som myslela že dnes je piatok ....upiekla som korpus..... 😝

denisenko
28. jún 2012

ahoojte...... 🙂
@jacka máš dobrý týžden??? 😀
@utka zajtra už piatok..... 🙂 🙂 🙂 🙂

leninka75
28. jún 2012

ahojte!.....už som tu zo školskej akadémie, sme tam teda s Lolkou vydržali až 30 min 😝 😅 ..Lilka mala sama jednu básničku o tom akí sú už veľkí a že sa lúčia so škôlkou a tešia sa do školy 😵 😵 😵 😵 ....pokecala som s riaditeľkou a pripomenula som sa jej s Lolkou..lobujem za škôlku už teraz 😀 😀 😀 😀 ..lebo vraj je z roka na rok viac detí 😕 ........

@jacka...čože??.... tebe nebodaj pokračuje včerajší deň len trošku v inom podaní?? 😨 😨 😨 😨 .....čím Maťko kloktal??.......nemá nič len to hrdielko?.....a Peťko ako? ....a budú mať niečo v piatok?

@denisenko ........keď už vieš čo funguje na simka, tak pekne krásne starší bráško bude utišovať 😀 😀 😀 ..že čokoládová pomsta 😀 😀 😀 😀 ........takú by som aj ja brala 😵 😵 😵 ........ozaj nejaké bazény som videla v kauflandovom letáku 😉

@utka..a ty si nevieš násjť prácu?? 🙂.....pekne obehni kolegynky a pomáhaj 😀 😀 😀 😀 😀 😀.......

leninka75
28. jún 2012

@jacka ..však hej, ten family day bude zaujímavý 🙂 ..len vieš čo neznášam?.....všetko to chystanie a vláčenie harabúrd 😝 😝 😝 ....ja musím všetko nachystať a muž si len vezme doklady a kľúče od auta a má hotovo 😝 😝 😝..... ..včera muž povedal, že je tam nahlásených 12 000 ľudí 😅 😅 😅 😅 😅 ....Lilušu prihlásil do nejakej kresliacej súťaže, tak som zvedavá ....

leninka75
28. jún 2012

@denisenko ........ozaj aký bol ohlas u mužíčka na tvoj nový účes? 😉

jacka
28. jún 2012

@utka prečo nuda? 😕

jacka
28. jún 2012

@leninka75 je to poznám...aj moj muž si vezme len svoju riť..... 😠 😠 ........................a nezabudni foťák 😵 😵 ........................ja neviem čo mi......že som nejak mimo 😠 😠

leninka75
28. jún 2012

@jacka ....som rada, že ma chápeš 🙂 🙂 🙂 🙂 ......keby sme už aspoň plienky nemuseli trepať všade 😒 ..........máš nárok byť mimo, v pohode mi to nikomu nepovieme 😉 .....a čo vlastne ideš piecť, nejakú trotu?...

utka
28. jún 2012

@jacka lebo máme málo roboty...
@denisenko, veru sa teším, ale nechce sa mi ku svokrovcom...
@leninka ani ony nemajú čo robiť 😉.

leninka75
28. jún 2012

@utka ..tak potooooom čo ja viem..pomôžte tetám upratovačkám a šup umyť okná na celom labáku 😀 😀 😀

jacka
28. jún 2012

@denisenko a teba som si ani nevšimla.... 😀 😀 ..ide mi 😝

jacka
28. jún 2012

@leninka75 😀 😀 😀 😀 😀 😀

jacka
28. jún 2012

@utka vidíš leninka ti nájde hned robotu...len sa posťažuj 😀 😀 😀

jacka
28. jún 2012

@leninka75 tortičku..idem si ešte nájsť ten recept na plnku čo deni dala aby som mala veci k tomu..................................

som písala mužovi aby nezabudol kupiť kvietky.......no necháme sa prekvapiť 😉

jacka
28. jún 2012

robí kelové karobnátky.......dúfam že sa nebudem musieť pozvať ku vám na obed 😝 😝

leninka75
28. jún 2012

...dnes mi dali v škôlke fotky a to moje decko 😅 😅 😅 😅 😅 😅 ......si predstavte hromadná fotka, dievčatá sedia na lavičke, chlapci za nimi stoja..všetky dievčatá pekne nožičky pri sebe a obuté v papučkách a tá moja drnda vyzutá, nohami krčí prezúvky 😅 😅 😅 😅 😅 😅 .......skúsim to odfotiť a ukázať vám......

jacka
28. jún 2012

@leninka75 kloktal......tým čo mi sestra dala ...taký dezinfekčným roztokom.......vraj ho štípalo hrdielko....s toho ☹

jacka
28. jún 2012

@leninka75 hod som zvedavá 😉 ........že drnda 😀 😀 😉

leninka75
28. jún 2012

@jacka ......ja nájdem robotu hocikomu len sebe nie 😀 😀 😀 😀 😀 ...........nič v zlom,ale definovala si presne aké kvietky má doniesť???? 😀 😀 😀 😀 😀...........som zvedavá na tú plnku aj ju chcem robiť Lilke do torty 🙂..........ku nám môžeš na obed hocikedy 😉....máme síce od včera, ale dobré 😵 😵......do karbonátkov dávaš aj mäsko??

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre