Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😃 😃 😃
jacka
27. jún 2012
už tu nie som....pa 🙂
denisenko
27. jún 2012
@jacka ...poslala som ho upratať hračky...tak dosť nahlas protestoval..... ]-( ]-( ]-( ]-( ]-( no, niekedy mu stačí aj mucha a je hore a niekedy može padnúť aj bomba a spí.... ]-( ]-( ]-( ]-( ....liečiť, veru liečiť.....zatial len inhaluje, tak aspon už nemá záchvaty kašla v noci...ale na hrdlo to nie je...... |-| |-| |-| |-|
denisenko
27. jún 2012
@jacka pekné sny.... x-)
utka
27. jún 2012
@jacka jasné, že cez víkendy budeme chodiť za ním...Tak zase aj Maťko 😞. Skoré uzdravenie...
@denisenko aj Niskovi skoré uzdravenie.
A dobrú noc!
utka
28. jún 2012
Ahojte...
Prvá??? =-)
jacka
28. jún 2012
ahojte......

druhááá 🙂
utka
28. jún 2012
@jacka ako detičky? Maťko šiel do škôlky?
jacka
28. jún 2012
@utka šiel do školky........ráno mi povedal vraj ho nebolí....ale vykloktal pusu........uvidím ako bude....ešte hádam vydržíme tých pár dní..................a Viki ako?.......máte aj rozlúčku?
utka
28. jún 2012
@jacka mali sme v utorok. Ale bolo to také dosť slabé. Ale nevadí, kašľať na to. Však už len tento týždeň a dovííííí...
utka
28. jún 2012
@jacka a rúčka? Má ju takú dosť červenú, zapálenú, ale už ho to začína svrbieť, tak už to snáď bude dobre.
utka
28. jún 2012
Božeeee...to je nudaaaaa...
jacka
28. jún 2012
@utka hádam už bude dobre...................................... 😉 ...som myslela že ešte v piatok budu mať čosi......

ja som myslela že dnes je piatok ....upiekla som korpus..... :-p
denisenko
28. jún 2012
ahoojte...... 🙂
@jacka máš dobrý týžden??? 😃
@utka zajtra už piatok..... 🙂 🙂 🙂 🙂
leninka75
28. jún 2012
ahojte!.....už som tu zo školskej akadémie, sme tam teda s Lolkou vydržali až 30 min :-p :-N ..Lilka mala sama jednu básničku o tom akí sú už veľkí a že sa lúčia so škôlkou a tešia sa do školy x-) x-) x-) x-) ....pokecala som s riaditeľkou a pripomenula som sa jej s Lolkou..lobujem za škôlku už teraz 😃 😃 😃 😃 ..lebo vraj je z roka na rok viac detí =-) ........

@jacka...čože??.... tebe nebodaj pokračuje včerajší deň len trošku v inom podaní?? 😕 😕 😕 😕 .....čím Maťko kloktal??.......nemá nič len to hrdielko?.....a Peťko ako? ....a budú mať niečo v piatok?

@denisenko ........keď už vieš čo funguje na simka, tak pekne krásne starší bráško bude utišovať 😃 😃 😃 ..že čokoládová pomsta 😃 😃 😃 😃 ........takú by som aj ja brala x-) x-) x-) ........ozaj nejaké bazény som videla v kauflandovom letáku 😉

@utka..a ty si nevieš násjť prácu?? 🙂.....pekne obehni kolegynky a pomáhaj 😃 😃 😃 😃 😃 😃.......
leninka75
28. jún 2012
@jacka ..však hej, ten family day bude zaujímavý 🙂 ..len vieš čo neznášam?.....všetko to chystanie a vláčenie harabúrd :-p :-p :-p ....ja musím všetko nachystať a muž si len vezme doklady a kľúče od auta a má hotovo :-p :-p :-p..... ..včera muž povedal, že je tam nahlásených 12 000 ľudí :-N :-N :-N :-N :-N ....Lilušu prihlásil do nejakej kresliacej súťaže, tak som zvedavá ....
leninka75
28. jún 2012
@denisenko ........ozaj aký bol ohlas u mužíčka na tvoj nový účes? 😉
jacka
28. jún 2012
@utka prečo nuda? =-)
jacka
28. jún 2012
@leninka75 je to poznám...aj moj muž si vezme len svoju riť..... ]-( ]-( ........................a nezabudni foťák x-) x-) ........................ja neviem čo mi......že som nejak mimo ]-( ]-(
leninka75
28. jún 2012
@jacka ....som rada, že ma chápeš 🙂 🙂 🙂 🙂 ......keby sme už aspoň plienky nemuseli trepať všade :-| ..........máš nárok byť mimo, v pohode mi to nikomu nepovieme 😉 .....a čo vlastne ideš piecť, nejakú trotu?...
utka
28. jún 2012
@jacka lebo máme málo roboty...
@denisenko, veru sa teším, ale nechce sa mi ku svokrovcom...
@leninka ani ony nemajú čo robiť 😉.
leninka75
28. jún 2012
@utka ..tak potooooom čo ja viem..pomôžte tetám upratovačkám a šup umyť okná na celom labáku 😃 😃 😃
jacka
28. jún 2012
@denisenko a teba som si ani nevšimla.... 😃 😃 ..ide mi :-p
jacka
28. jún 2012
@leninka75 😃 😃 😃 😃 😃 😃
jacka
28. jún 2012
@utka vidíš leninka ti nájde hned robotu...len sa posťažuj 😃 😃 😃
jacka
28. jún 2012
@leninka75 tortičku..idem si ešte nájsť ten recept na plnku čo deni dala aby som mala veci k tomu..................................

som písala mužovi aby nezabudol kupiť kvietky.......no necháme sa prekvapiť 😉
jacka
28. jún 2012
robí kelové karobnátky.......dúfam že sa nebudem musieť pozvať ku vám na obed :-p :-p
leninka75
28. jún 2012
...dnes mi dali v škôlke fotky a to moje decko :-N :-N :-N :-N :-N :-N ......si predstavte hromadná fotka, dievčatá sedia na lavičke, chlapci za nimi stoja..všetky dievčatá pekne nožičky pri sebe a obuté v papučkách a tá moja drnda vyzutá, nohami krčí prezúvky :-N :-N :-N :-N :-N :-N .......skúsim to odfotiť a ukázať vám......
jacka
28. jún 2012
@leninka75 kloktal......tým čo mi sestra dala ...taký dezinfekčným roztokom.......vraj ho štípalo hrdielko....s toho 😞
jacka
28. jún 2012
@leninka75 hod som zvedavá 😉 ........že drnda 😃 😃 😉
leninka75
28. jún 2012
@jacka ......ja nájdem robotu hocikomu len sebe nie 😃 😃 😃 😃 😃 ...........nič v zlom,ale definovala si presne aké kvietky má doniesť???? 😃 😃 😃 😃 😃...........som zvedavá na tú plnku aj ju chcem robiť Lilke do torty 🙂..........ku nám môžeš na obed hocikedy 😉....máme síce od včera, ale dobré x-) x-)......do karbonátkov dávaš aj mäsko??

Začni písať odpoveď...

Odošli