Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

jacka
11. júl 2012

@leninka75 som si vygooglila tie prípravky do bazéna.......fajné ceny.... 😔 😠 😠 .............to ti ako dlho vydrží?

leninka75
11. júl 2012

@jacka .....to musí byť Maťko rád takto "týrať" bráška ešte aj s maminkiným dovolením 😀 😀 😀 😀 ..ten uniflox je dobrý...........to si bola na očnom či u vašej Dr.?......môžem sa pochváliť??? 😵 😵 😵 😵 .........už od minulého týždňa sme celý deň bez plienky!!!!!!!!!!!!!! 😵 😵 😵 .....minulý týždeň behala Lolka holatá, takže nebol problém, a teraz som jej dala už aj nohavičky a buď na mňa zakričí alebo sa jej podarí a stiahne si ich sama 😵 😵 .......a včera sa u mňa stavila jedna známa, má o 7 mesiacov mladšieho syna a hneď na mňa, že prečo Lolku takto nasilu odvykám od plienky 😅 😅 😅 😅.......tak som sa zasmiala, že zrovna sme to s mužom preberali, že ako prirodzene sa "odplienkovala" 🙂

leninka75
11. júl 2012

@jacka ...však zato som ti hovorila, že treba sledovať výpredaje a tam nakúpiť 🙂..teraz si kúp len tie chlórové tablety a ostatné postupne ...vydrží to to tak cca 2 roky.....ale oplatí sa to, nemusíš stále meniť vodu...

jacka
11. júl 2012

@leninka75 super..... 😵 😵 😵 😵 ...........teším sa s tebou........a na noc?.......to vieš chlapci sú lenivý 😀 😀 😀 ......................prirodzene je to najlepšie......

@leninka75 takže len tie tbl stačí.........a to aj denzifikuje......,....to kvoli Peťkovi...lebo ten zápal dostal do vody....aby sme to nedostali zas......

jacka
11. júl 2012

@leninka75 inak to potom dosť dlho vydrží.....lepšie ako meniť každý týžden vodu......... 😝 😝

jacka
11. júl 2012

mohla by prísť taká fajn búrka.........aby som nelutovla že sme dnu.....

jacka
11. júl 2012

@utka vidím ťa.... 🙂

leninka75
11. júl 2012

@jacka ...chlór by mal stačiť, len musíš k tomu aj ten plavák kúpiť 😉......

utka
11. júl 2012

@jacka tak super, že už mu je dobre. Viki je tiež v pohode...A v robote? Dnes konečne trochu viac práce...
@leninka75 Lolka je teda šikulka 😉.

leninka75
11. júl 2012

@jacka ......nepôjdete podvečer trošku von?....na noc to ešte neriešim, to ešte potrvá, ......ale tomuto dennému úspechu som moc moc rada 😵 😵 😵 ..prečo tá Liluša stále užiera!!?? 😠 😠 😠 😝 😝 😝

jacka
11. júl 2012

@leninka75 to jediné máme..plavák 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

jacka
11. júl 2012

@utka aspon ti rýchlejšie ubehne den....s Vikim každý den voláš?.....

@leninka75 prečo.....noc nám prišla bez plienka po dvoch týždnoch...sám nechcel......to som zas v noci nespala....čo som ho skušala...... .....pojdeme........ale už nie do bazéna.... ☹ ...........pošli Lilkušku.......ku nám......tá jedna sa stratí 😉 😉

jacka
11. júl 2012

ako sem teraz chodíte.........to je večnosť............vymýšlaju somariny.....do roboty snimi 😠 😠 😠

leninka75
11. júl 2012

@jacka ..že do roboty s nimi 😀 😀 😀 😀 .........ja mám túto tému v obľúbených tak cez to 😉 ...skúšala som to hľadať v "prežívame to isté", ale to sa nedá 😝 😝 😝 .......

leninka75
11. júl 2012

@jacka ..to fakt ti tak pekne rýchlo aj v noci začal bez plienky??!! 😵 😵 😵 .....ja to nejdem znásilňovať uvidím 🙂 ......aj teraz sa mi tak zle píše..to je stále potrebujem nožnice, daj mi lep, no fajn zasa si pri počítači a so mnou sa nerozprávaš 😅 😅 😅 😅 ........a ja potom aj zabudnem čo som vám chcela 😝 ......veru ti ju pošlem a rovno kuriérom, nechju tam máš hneď 😀 😀 😀

@utka.....a čože lekári začali pracovať?? 😀 😀 😀 ...ešte nenakupuješ veci na dovču?? 🙂

jacka
11. júl 2012

@leninka75 ved aj ja som to mala v oblubených...teraz je to páči sa mi úplne v prčiciach dole 😠 😠 😠

čo robia detičky,.....?....idete do bazéna?

jacka
11. júl 2012

@leninka75 pošli pošli.....deti si s nou daju rady..... 😀 😀 😀 😀 ........................aby si za nou ešte neplakala.... 😀 😀 😀 .............ale slovník maju rovnaký...zase za pc.... 😀 .......................veru tiež som ostala v šoku s odplienkovaním.........pri Maťkovi to bolo na dlhšie lakte na noc..... 😉

utka
11. júl 2012

@jacka voláme keždý deň aj 3x. Ale povie mi len ahoj, mám sa dobre a nemám čas sa s tebou rozprávať 😀 .
@leninka75 tak sa zdá, že lekárom skončili dovolenky 🙂 . Ale je to lepšie ako sa tu nudiť. Na dovču mám v podstate už nakúpené. Ešte musím popozerať lieky. A čo mi pochybí, kúpim tam.

leninka75
11. júl 2012

@jacka ..práve som bola vonku pospratovať lebo hrmoce 😝 😝 ...........dnes asi bazén nebude ☹ ...večer by sme mali ísť so známymi na kofču, vrátili sa z poznávačky, tak budú rozprávať zážitky 🙂 🙂 ...len aby nám prialo počasie 😒 .....práve som rozmýšľala, že sa celkom teším na obodie keď už bude viac samostatná, bude mať kamošky a trošku pôjde aj ku nim 🙂 .......veru slovník rovnaký 😀 😀 😀 ...čím to bude 😉 .......

@utka..aké ideš brať lieky??.....

utka
11. júl 2012

@leninka75 klasika Ibalgin, Kalciový sirup, kvapky do očí, do uší, proti hnačke...

jacka
11. júl 2012

som už k.o.........Maťkovi zas vystúpila teplota.....tak po 5h zas čípok a potiť sa.......pustila som mu rozprávočku.....nejaký Rio či ako sa to volá.........pri nej sa fajn vypotil.........na noc som dala ešte nurofen.......terz je zas mokrý ako myš......ach jáj......Peťko má červené očká....nechce si dať kvapkať.......všetko vyplače von.......ked vyšiel z vani dostal záchvat kašlu......večeru vygrckal.....tak znovu pod vodu......a teraz je tu také ticho........

@leninka75 ako bolo u známych....vykecali ste sa 🙂 🙂 .........................................nechápem prečo maju rovnaký slovník..... 😅 😀 😀 😀 😀 😀

@utka ty mu fakticky dávaš ibalgin...ved to je také svinstvo......brrr............................vy to kedy idete....nejak som zabudla ..... 😅 😔

idem sa vyvaliť....dobrúúúú

denisenko
11. júl 2012

ahojte... 😉
idem len jedným očkom..... 🙂 včera sme sa vrátili a ešte dnes to všetko periem a upratujem... 😀 😀 😀 😀 ale bolo dobre...dokonca som bola aj ja v jaskyni, potom vo Vlkolínci a nakoniec v Habakukoch....takže nielen doma zavretá.....Denisko stihol ľadovú jaskynu, jaskynu slobody, Chopok, Vlkolínec a Habakuky.....a bol spokojný... 😉 niekedy vás dočítam, len ešte neviem kedy...ale sľubujem 😵
@jacka skoré uzdravenie, čítam že bacily a choroby zas útočia.... ☹ ☹ ☹

denisenko
11. júl 2012

a ešte pár foto ....

utka
11. júl 2012

@jacka akože Ibalgin je svinstvo a Nurofen alebo niečo iné nie? Nepochopila som ťa nejako...
Sirupy mu nedávam, lebo na jeho váhu toho musí spapať veľa a to sladké veľké množstvo mu nerobí dobre. Paralen mu zaberie na chvíľku. A keď mal kiahne, tak mu v nemocnici dali Ibalgin a ten mu zabral na dlhšie. Tak mu ho dávam...
@denisenko mali ste super výlet. Na Habakuky sa chystáme aj my. Už sme tam raz boli, ale nás už nepustili, lebo zatvárali ☹.

jacka
12. júl 2012

ahojte.....

@utka Ibalgin by nemali ani dospelý brať........ja som musela dať Maťkovi nurofen....prvý krát v živote......dávam vždy čapíky...ale nemala som na výber ani po vypotení mu teplota......neklesla........a chcela som aby sa v noci dobre vyspinkal......

@denisenko dakujem .....určite už bude dnes lepšie........vy ste sa mali skvele 😵 .....a vidím že máte asi taký bazén ako my..... 🙂 ...........Denisko mal zážitky....a ako to všetko prežil Simonko?

utka
12. júl 2012

Ahojteee..
Ja mám dnes už piatok. Super!!!
@jacka každý liek je svinstvo, ale čo, keď sa bez ních nedá zaobísť ☹.

jacka
12. júl 2012

@utka super.....tento týžden nejak rýchlo ubehol.... 😉
je svinstvo.........ale ked už tak čapíky tak nezaťažuju oranizmus......a su aj panadol 😉

mne sa tak nič nechce.....aj dukátky som dala do pekárničky 😔 😅 😒

denisenko
12. júl 2012

dobré ránko... 😉
@jacka to bol bazén na chate....teda my sme boli v domčeku, ale patrili k tomu ešte dve nové drevenice.... 🙂 máte taký? je super, len my sme kupovali nižší, lebo aj v tomto ked sa šmyklo Niskovi tak skončil pod vodou 😝 ..to by som ho nemohla s kludným svedomím pustiť na dvor.... 😔 😔 😔 ...už je lepšie? tak som rada..... 🙂 čo za pliaga vas to chytila?... 😕
@utka...všetky lieky sú svinstvá, že? ale čo už, ked bez nich to niekedy nejde.... 😔 ja som proti všetkému čo obsahuje brufén, ale niekedy proste treba.... 😔 😔 😔 😔 😔 😔 😔 paracetamol nie je všemocný...a je to škoda... 😔 ...ha ha...si ma dostala, už som bola kuknúť na dátum, či fakt nie je piatok 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

jacka
12. júl 2012

@denisenko ked boli obaja v bazéne ja som mala oči na stopkách......a samých som ich tam nemohla nechať.....ale su spokojný.....a ja tiež...... 🙂 .........................

denisenko
12. júl 2012

@jacka ved o to ide...oči na stopkách.... ☹ ....nemožem byť všade a bojím sa, že aj keby bol zakrytý a on sa pojde len tak hrať do záhrady, može tam spadnúť....je schopný všetkého.... 😠 😠 😠 😠

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre