Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

leninka75
19. júl 2012

@jacka .... 😨 😨 😨 😕 😕 😕 😕 ..kde si sa stratila??

denisenko
19. júl 2012

@leninka75 ....ja som ranné ptáče...len som vás nechcela pobudiť..... 😀 😀 😀 😀 ...tatinko sa odsťahoval zo spálne.... 😀 😀 😀 😀 😀 pre istotu.... 😀 😀 😀

soni1
19. júl 2012

@denisenko Ďakujem za odpoveď, potešila si ma.

soni1
19. júl 2012

@leninka75 presný termín mi ešte nebol povedaný, ale tehu kalkulačka vypočítala, že to bude okolo 19.3., takže uvidíme 😉

utka
19. júl 2012

@leninka75 kúpila som hylak, ale neviem, či mu ho idem dávať. Oni jedli v hozteli...

siwike25
autor
19. júl 2012

Awojky zas pod inym nickom,hehheheeh,stary my nejde naskočit sakriš,ako sa my tu maaaaaaate?????????????????

mucinkaa29
19. júl 2012

Mam novy nick ,tak že tento budem mat definitivneeeeeeeeeeeeeee 🙂))) .Zas tu neni ani jedna ☹

utka
19. júl 2012

@siwike25 alebo
@mucinkaa29 máme sa tu fajne...ty sa pochváľ. To, že bude chlapec je na 100%??? A nie je to ešte skoro?

mucinkaa29
19. júl 2012

jeeeeeeeej utka 🙂)).Na 100% to bude chalan ,aj doktorka hovorila že to krasne bolo vidiet ako sa tam na ultrazvuku otrčal,heheheheheh,uvidime pojdem aj na 3d,ale je to chalan 🙂)) 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

utka
20. júl 2012

Ahojteee...
Huráááá piatooook!!! Dnes zdrhám o pol tretej a dva týždne vegeeeet!!! 😀

jacka
20. júl 2012

ahojte......

@utka tak hádam ti tento den rýchlo ubehne..... 😵 😉 🙂 ...a že skočíš cez tie dva týžden aj na kona... 🙂

@mucinkaa29 aj sa tu ohrejše alebo zas zdrhneš... 😀 😀 😀

@leninka75 tu som..... 😉 .....................o tých črevných v BG som aj ja počula.....boli tam susedia...tak vraveli......brrr.....
@denisenko a to sa už definitívne odsťahoval 😀 😀 😀 či sa vráti ked bude väčší 😀 😀 ...............aku kašu si mu dala.....že sa tak fajn vykakuškal.... 🙂

jacka
20. júl 2012

@leninka75 vidím ťa...... 😵 😵

leninka75
20. júl 2012

ahojte!!......

@jacka..som zvedavá čo ti deni odpovie 😕...ja ju zasypávam otázkami, na mňa zvysoka kašle 😠 😠 😝 😝..ako sa máš? 😉

@utka...tak nech ti ten dnešok rýchlo utečie! 😵.....a v ktorom letovisku boli tí známi?

jacka
20. júl 2012

@leninka75 ..ani mne už neodpovedá.........asi zabúda..... 😉 .................pochybujem že kašle.....lebo potom aj na mna 😀 😀 😀

leninka75
20. júl 2012

@jacka ..nezdá sa ti, že tie prázdniny nejako rýchlo utekajú? ☹ 😕 ......však pomaly končí júl a leto žiadne 😠 😠 .....varíš dnes?

leninka75
20. júl 2012

..pomoc krpaňa ma vytláča 😠 😝 😝

jacka
20. júl 2012

@leninka75 veru utekaju....aj v lekárni sa zarazli že už je taký vysoký dátum.......aj Maťkovi som povedala že už má polovicu prázdnin fuč.........lebo sa tu nemá s kým hrať.....nereagoval.....aj tak dobre 😉
varím......hráškovu polievku....a granadír..........a ty?

leninka75
20. júl 2012

@jacka ......takže nie som sama s tým utekajúcim časom ☹ ......varím zeleninovú polievku a syr s hranolkami....zdravá strava 😀 😀 😀 .....
..taká som nejaká zbitá.....a ešte ajten zub čo som mala naň atb sa mi zasa ozýva 😝 .....mám nepríjemný pocit, že pôjde von ☹ ........

jacka
20. júl 2012

@leninka75 juj zub......brrrr..... ☹ ☹ ☹ ...............tak nech ten tvoj pocit je rýchlo fuč........to stolička?......
mnam ..fajnotku máte...........syr vyprážaný?

jacka
20. júl 2012

som chcela ísť s nimi trošku von....ale ked sa tak pekne hrajú..... 😵 😵 ..........................aj tak je tam nejak divne......zamračené 😝

leninka75
20. júl 2012

@jacka ..veru stolička ☹ ......vyprážaný 😵 😵 😵 .....len ho idem ešte kúpiť 😀 😀 😀 .......len ich nechaj keď sa hrajú, pôjdete neskôr 😉 ....my vyrážame, zatiaľ 🙂

utka
20. júl 2012

@jacka
@leninka75 ďakujeeeem...snáď ubehne, ale roboty je málo, tak sa to trošku povlečie... @eninka , oni boli vo Sveti Vlas... @jacka, takže je to pravda s tými črevnými...som ešte tajne dúfala, že to len tam, kde boli tí, čo som spomínala...

utka
20. júl 2012

@leninka75 ty už nedržíš diétu?

mucinkaa29
20. júl 2012

Awoooooooooooooj som tu 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ,no budem sa snažit sem chodit 🙂

utka
20. júl 2012

@mucinkaa29 vitaj...

mucinkaa29
20. júl 2012

awoj 🙂 😀 🙂

denisenko
20. júl 2012

ahojte... 🙂
@leninka75 jááák kašlem???? nečííítaš???? 😀 😀 😀 😀
@mucinkaa29 ahoj, stratená.... 😉
@jacka nie natrvalo, niekedy sa priplichtí..... 😀 😀 😀 ...máme veľmi dobrú postel, tak nevie odolať..... 😀 😀 😀 😀

denisenko
20. júl 2012

jupí, tatinko už dal dokopy PC stolík....a vybalil aj PC...tak sa konečne nemusím krčiť k notebooku.... 😀 😀 😀 😀
baby....noc otras....ani kaša nezaberá....niiiiiiiič........ 😠 😠 😠 😠

mucinkaa29
20. júl 2012

Denisenko no mam čas?nemam.....heheheh 😝 😀

mucinkaa29
20. júl 2012

Denisenko tak to pozname ani mojmu nezabrala kaša 😠 😉

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre