Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

denisenko
22. jún 2009

leni, drobec vstáva od narodenia ráno o šiestej, potom ide o desiatej spať a potom o siedmej večer je už v posteli a prespí celú noc od troch mesiacov. takýto rituál má celý život, len ked bol menší spával ešte aj po obede. 😎 zatial ahojte, ideme sa najesť a hrať človeče, vždy musí mať zelené panáky! 😅

jacka
22. jún 2009

deni...dobru chut.... 🙂

jacka
22. jún 2009

leni...tak potom musíš podávat info každy mesiac 😉

anink ani ja nestíham...a za chvilu tu bude mrtvo 😒

denisenko
22. jún 2009

diky, tak my sme tu zas až večer, ked spíme ahojte

leninka75
22. jún 2009

pa deni!! 🙂
jacka, a to chces info o aktivitách či o výsledku??? 😀 😀 😀 😀

jacka
22. jún 2009

pa deni.. 😉

jacka
22. jún 2009

leni 😀 😀 😀 .......mne bude stačit aj o vysledku..ale ak chceš pokecat... 😀 😀 😀

leninka75
22. jún 2009

😀 😀 😀 😀 😀
ma napadla taká príhoda: susedia majú takého malého sivého asi teriéra a priviedli mu fenku, mladý pes moc nevedel ako na to, tak mu majiteľ fenky trošku pomohol.....a keď už bolo po všetkom, tak si všetci pochvaľovali "dobré to bolo, teraz to bolo ono!".....rehotala som sa na tom týždeň......a teraz ma to napadlo, že ti budem jacka takto nejako hlásiť výsledok !!! 😀 😀 😀 😀 😀 😀

jacka
22. jún 2009

😀 😀 😀 😀 😀 😀

jacka
22. jún 2009

leni...nejak máš dobru náladičku..super 😉

leninka75
22. jún 2009

to z toho hnusného počasia!!!!! 🙂 .......vonku blbo, tak aspoň mne nech je dobre!!! 😉 .........včera som mala depku........idem z extrému do extrému 😀

jacka
22. jún 2009

a tu super náladičku posielaš aj mne...aspon 😉

nám tu už fuka vietor..a som zvedava kedy bude zas pršat 😠

leninka75
22. jún 2009

ja by som aj slnko poslala, ale kde ništ tu ništ!!!! 😠 ........... jacka, kukáš ordináciu???......alebo tuším aninka kuká???.......no to je jedno, ale povedzte mi teraz pred prázdninami to končí???........tuším som tam videla písanú poisťovňu šťastia....... 😨

jacka
22. jún 2009

ja ordináciu nekukám...a neviem kedy končí..ale postovnu som aj ja videla...2x do týždna...a ak sa nemýlim tak od tohoto? 😅

a na slniečko si ešte počkáme 😝 ..ale mne to vyhovuje ...aspon nie je hnusne teplo....a leto by nemuselo byt horuce

aninka29
22. jún 2009

leni ja kukám,ale neviem, či to končí 😒 .....ale predpokladám, že áno 😉

aninka29
22. jún 2009

jacka,moja reč 🙂 😉

leninka75
22. jún 2009

no veď uvidíme čo dajú do telky........ ani, čo dobré si navarila??? 🙂

leninka75
22. jún 2009

práve som náhodou odšpehovala ivellu, ešte stále nič!!!.......že vo štvrtok vyvolávačka.......to jej nezávidím.....je to dobre na nervy 😖

jacka
22. jún 2009

aha....aninka je moj človek..... 😉

leni..dokedy si v práci 🙂

jacka
22. jún 2009

a kde je ivella?....chuda...take nervy nechcem 😝

aninka29
22. jún 2009

leni dnes som nevarila 😉 dojedli sme od včera mäsko na šťave a tarhoňu 😉 ............a mám plný bachor, a moja energia je v ťahu.......bude mi trvať také dve hodky kým sa preberem 😝..............ale však nemám v pláne robiť nič,tak neviem čo ma to trápi 😀

ivella
22. jún 2009

ahoj dievcata,uz som zase doma,dne to trvalo..daco sa im nezdalo na ctg,tak ma supli este na tie pasy-neviem aky to ma nazov-tam babo spalo,ani bolesti,nic
zato teraz tu skuvinam ako pri kontrakciach 😢
z 2.5cm som zrazu len na 1cm,,asi mal dnes doktor hrubsie prsty 😅 😅
ak do stvrtku nic,tak vyvolavacka 😠
ja varim tiez...sackovu polievku a vysmazany syr,na nic lepsie sa nezmozem momentalne 😀 😀

leninka75
22. jún 2009

o 16:15 príde po mňa muž a skočíme spolu do maxu a potom fujás rovno domov 🙂 ......zasa ma príde šéfino vyháňať ako v piatok, že čo tam ešte straším 😀 😀 😀

aninka29
22. jún 2009

podla mňa do štvrtku porodí 😉 ..........nedáme stávku???????? 😀

leninka75
22. jún 2009

ivell, tomu drobcovi sa na tento svet fakt nechce......ani sa mu nedivím!!! 😉

leninka75
22. jún 2009

o čo aninka??? 🙂

aninka29
22. jún 2009

ivella zlatko 😵 😵 ......tie prsty sú dobrééééééééééé 😀 😀 to aký orangután ťa vyšetroval 😀

ivella
22. jún 2009

leni,tak ty ma spehujes??? 😀

jacka
22. jún 2009

aninka dáme.....nechem jej zle...ale asi neporodí ☹

ivella..držime palce 🙂

leninka75
22. jún 2009

náhoda ivell......... 🙂........aspoň viem čo je s tebou 😉

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre