Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

jacka
10. aug 2012

@utka ty ideš do Zv?

denisenko
10. aug 2012

@jacka Oilatum....to sme dávali len do kúpela, nám to zakázala dávať na kožu....a dobre je v tom sa dlho vymočiť.... 😉 ..ja kupujem Bio Clin a topic...ale u nás sa nedá kúpiť..... ☹ @utka ešte asi maká....alebo rovno odpadla..... 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

jacka
10. aug 2012

@denisenko asi ju rovno odvalilo 😀 😀 ....len si zrátaj kolko musela robiť....ved mi sme tu tri na dovolenke 😀 😀 ..................viem že treba vymočiť.....ale on by musel 10 min ležať......a to si neviem predstaviť..... ☹ ...pojdem k dr.vypítam niečo druhé...nevieš poradiť?
ju zas do 23 vydržať....ufff 😝

jacka
10. aug 2012

leninka je už doma.......ale to čo ju čaká už nezávidím...vybalovanie 😝

asi si tu budem viesť sama monolog 😀 😀

jacka
10. aug 2012

no fajn........balím caky paky.......muž chce tiež niečo poťukať 😀 😀

dobrú nocku..... 🙂 🙂 a.....pekný víkedník 😵 😵

leninka75
11. aug 2012

ránečko!! 🙂 .....zdravím vás hérečky 😉 😉 ......rýchlo som vás prelúskala a teda moc pozitívneho tam nebolo ☹ .......

@jacka..ako sa majú detičky??......a čo váš nový plot?? 😵........už viackrát som si všimla, že máš rada búrky, to fakt??? 😕 😕

@denisenko...ty si už v poriadku, či ešte bolká? ☹ ........daj ešte pokoj s prácou, mužíček sa postará 😉

@utka.....nič si nepísala o dovolenke 😕 .....ako bolo?....hotel, strava, more ??????????.....všetko dobré k meninkám prajem, veľa lásky, spokojnosti a radosti v živote!!! 😵 😵 😵

jacka
11. aug 2012

ahojte............ 🙂 🙂

leninka75
11. aug 2012

..ja teraz len na skok, musím ísť nakúpiť, lebo v chladničke je len pivo 😀 😀 .........a idem nadávať na počasie, že nemôžem priebežne prať a sušiť 😝 😝 ............o dovči napíšem neskôr 🙂 🙂

jacka
11. aug 2012

@leninka75 nemožeš spávať?.......vitaj domka.....ako bolo?.....teším s na foto.......a doniesla si mi vodu? 🙂 😉

jacka
11. aug 2012

@leninka75 hlavne že si skočila 😉 ešte prídi............

plot......nočná mora s nimi.....potom pridám foto.... 🙂

leninka75
11. aug 2012

@jacka ...to vieš ešte fungujem v bulharskom čase 😀 ..ďakujem!!.........bolo dobre, ale keby mali baby o pár rôčkov viac bolo by ešte lepšie 😉 ......jasan, že doniesla, aj piesok, mušle a suchých krabov...rozhodíš okolo bazéna a máš malé more 😵 😵 ...idem pa 🙂

jacka
11. aug 2012

@utka všetučko najlepšie.....vela lásky....šťastia a zdravia nech ťa chlapi poslúchaju 😵 😵

denisenko
11. aug 2012

dobré ránko... 🙂
@leninka75 vitaj dovolenkrka...tá predstava, že rozhodiť všetko okolo bazéna ako more.....páááááči sa mi..... 🙂 sa už teším, čo a aako.... 🙂 ...už nebolká.....ešteže mi @jacka dobre poradila.... 😉 😉 😉 😉
@jacka... 😀 😀 😀 😀 😀 ..dúfam, že sa @utka neoduje..... 😎 😎 😎 😎 😎
@utka všetúčko najlepšie k meninkám, hlavne zdravíčko...... 😉 😉 😉 😉 😉

jacka
11. aug 2012

@denisenko to dúfam aj ja 😉 ....ktovie kde je.....

@leninka75 a ako sa to všetko ku mne dostane?................ešte treba aj teplo.....ráno 10st 😝 😝

jacka
11. aug 2012

@denisenko noo nie všetko som ti poradila......ten kapustný list som si ja nikdy nedávala......... 😉

denisenko
11. aug 2012

@jacka ... 😉 ...ale ten zvyšok bol od teba.... 😉 😉 😉 😉 😉

denisenko
11. aug 2012

joj, navarené, upratané, umravčaný Simonko sa zas zobudil.... 😝 😝 😝 😝 ešteže tu bola teta Heidi, že zoberie Deniska na výlet....a bola by vzala aj Simča, keby som jej ho dala..... 😀 😀 😀 😀 😀 ..vraj, nech si oddýchnem.... 🙂 fuj, zas je hic...hádam skončíme poobede na kupalisku, ak nepríde búrka.... 😠

denisenko
11. aug 2012

@jacka a ten ExcipialLipo ...nepomohlo???

jacka
11. aug 2012

@denisenko ked tak na to pozerám bol ovela lepší..aj ked som ho patlala dva krát za den.........a super naj....bolo ked bol v bazéne......neviem prečo 😕 😕 😕 ....či ten opalovaci...alebo tie "prísady" do bazéne.......zachvílu ho budem z neho šúpať požku ☹ ☹
to by bol veget kedy ti aj Simka zobrala,že 🙂 🙂 .........tatinko pracuje?.................u nás na kúpanie možeme zabudnuť............zima...čakám ked začne pršať...... 😝 ......

@denisenko dakujem ..hocikedy pomožem.... 🙂 ale radšej nech si zdravá,že?....

som napiekala jablkový koláč...taký že sa všetko pomieša..........uvidím ako bude chutiť...na vrch dám čoko.......ešte som dala zajka na pekáč na zajtra bude toto
http://www.toprecepty.cz/recept/4620-berovicky-...
muž v robote.........dvor strašný.........trošku klud..... 🙂

utka
11. aug 2012

Ahojteee...
Jasné, že som sa neodula...nie som...niekto...
Včera som šla vlakom do ZV a odtiaľ sme šli s chlapmi k našim.
A ďakujem pekne za gratulácie...Dnes nás čaká oslava. ale počasie nič moc. Tak max. 20 stupňov je. Už aj trochen spŕchlo.
@leninka vitaj domka. Dúfam, že si sa mala tak super, ako my. Hotel bol super, nemám žiadne proti. Strava tiež dobrá. Mlai sme len raňajky. Boli švédske stoly a vždy sa dalo vybrať. More teplučké-28 stupňov. Chodili sme na severnú pláž a 2x sme boli na južnej. Na severnej sa nedalo plávať, lebo tam sú stále vlny, ale bola to zábava. Vodička čistučká. Tá južná je taká kľudná, čo sa vĺn týka, ale voda bola špinavšia a bolo tam veľa rias-brrr...A raz sme videli pri brehu aj velikánsku medúzu. Jedno poobedia sme boli na výlete v Sozopole. Bolo to spojené s hodinovou plavbou po mori+hodinová prechádzka po meste so sprievodcovým výkladom a potom 2 hodky voľný program.

denisenko
11. aug 2012

@utka ..no, už som sa zľakla, že sme ťa odplašili.... 😀 😀 😀 😀 ale konečne viem, ako bolo na dovolenke.... 🙂
@jacka vyzerá to dobre..ale ja zajka nemusím.... 😝 ....aký máte opalovák???? 😕 ..sa ti šúpe aj po oilate, a balneum ste mali?

letty86
11. aug 2012

ahojte 😉
@utka všetúčko naj k meninkám ti prajem 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵
@jacka 😵....to sa ti tak petulko šúpe 😖može byť, že mu škodí aj vodička, ked je v nej dlho 😖 vikinka to až také nemá, má len suchú pokožku, takže nám to oilatum a excipial pomohli....oilatum plus nepoznám. Skús zájst na kožné, možno vám predpíše niečo fajnovejšie pre petulka 😉
@leninka75 vitaaaaaaaaj 😵 😵 😵 😵 😵 😵 teším sa na foto a infošky...ked pán boh dá, na budúci rok sme v Bulharsku aj my 😵
@denisenko zlatá teta Heidi 😵

letty86
11. aug 2012

dobru noc, herečky 😵

jacka
11. aug 2012

@letty86 ahoj 😵 😵 ...........ved sa chystám......niekedy bud. týžden aj na kontrolu s Peťkom.........dnes mi vo vnai hovoriť že ho to štípe 😕 😕 .....asi sa vrátim k indulone.......len chcem aby to videla aj dr....

@utka myslíš zyko 😀 😀 😀 😀 .......................ved my nie v zlom.....to v rámci srandy...... 🙂 aby sme zabudli na starosti 🙂 😵 😉

to čo bola dnes za zima......16st.....brrrrrrrrrrrrrrrrrr 😝 😝 .....a fúúúj vetrisko 😝 😝

jacka
11. aug 2012

dobrú nocku..... 🙂 🙂

jacka
12. aug 2012

ahojte......... 🙂

mucinkaa29
12. aug 2012

Awojky kočky ako sa mate???Moji chlapi išly k svokruške na 2 dni a ja sa dnes idem zo segrinimy tuuuuuuuuuulat 🙂 😀 😀 😀 😀 😀

denisenko
12. aug 2012

ahojte... 🙂
my sme včera len boli na prechádzke, mali sme horúco, ale nechcelo sa mi na kupalisko...Simčo tam býva nervozny, pokiaľ mu nenamočím aspon pätičky..... 😠 ....len ked okolo bazena tak praží, že nemám ani najmenšiu chuť tam s ním vystávať..... 😠

dnes nevarím...mame od včera......teda len pre malého muža som parila cuketu a som zvedavá, čo povie...nad zemiačikom ohrnul nos, nedostala som do neho nič...mrkvička šla v pohode...a teraz cukina...som zvedavá.... 😅

jacka
12. aug 2012

@denisenko to už maličkému dávaš?.........chutila?... 🙂 ..............................že horúco pošli trošku tepla.......tu ja hrozne.....prší neprší......zima........proste hnus......

@mucinkaa29 kdeže sa ideš túúúúlať..prezrať...........

denisenko
12. aug 2012

@jacka ..posielam...chytáááj....nás čakajú 34.....horúčavy... 😝 😝 😝 😝 Simonkovi nechutilo...ale mama nakladala, tak musel.... 😀 😀 😀 😀 spapkal.... 🙂 🙂 🙂 ...ale zajtra bude radšej niečo spolu s mrkvičkou...tú má rád.... 😉

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre