Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

jacka
12. aug 2012

@denisenko chytááám 🙂 🙂 🙂 ale nie tak velmi......len tak akurát 🙂
to nejak skoro dávaš príkrmy?....ja som začala okolo 6 mes.......sa mi pre Peťkovi velmi nechcelo variť 😀 😀

jacka
12. aug 2012

dobrú..... 🙂

letty86
12. aug 2012

ahojte 🙂 ste toho dnes vela nepočmárali 😀
@jacka jaaj, veru, kosa je 😖 ja som otravna 😅 mne ani horúco nevyhovuje, ani ked je chaldnejšie 😝 čo už so mnou 😝
idem nás baliť k svokre, zajtra odchádzame na 2 týzdne...viete ako sa mi nechce baliť ☹
majte sa mi kráááááásne, herečky, o dva týzdne som tu ako na koni a čmárajte pomaly, ale isto 😉

dobrú 😵

jacka
13. aug 2012

ahojte.......... 🙂 🙂 🙂

@letty86 .........ved to balenie a potom vybalovanie na držku 😝 .....len si pekne oddýchni.......a neboj nič......budeme čmárať pomaličky aby si stíhala čítať 🙂

jacka
13. aug 2012

@letty86 aj ja som nespokojná.......ale to bude tým že je bud velmi horúco.....a teraz velmi zima........ráno je tu 7st.....hmla.....no brrr..............som sa kuk von a som mala hned po nálade 😠 😉 😉 ......

utka
13. aug 2012

Ahojte...
My sme mali 11,5 stupňa, tiež nič moc, ale aspoň svieti slniečko.

utka
13. aug 2012

Kde ste baby???

mucinkaa29
13. aug 2012

@jacka Ahoj boli sme v Kolarove na trhu 🙂)) Ako sa tu mate???Zajtra idem do poradne ,som zvedava ako narastol štuplik🙂 😀

jacka
13. aug 2012

@utka ja som túúú..... 🙂
@mucinkaa29 ty sa ako máš?

jacka
13. aug 2012

@utka aj u nás je už slniečko........už ste doma všetci*?

denisenko
13. aug 2012

ahojte..ja zas dnes len jedným okom.. 😉

@jacka aj mne sa zdalo na prikrm skoro, ale detská nám kázala od *4.-teho... 😎 ..dneska mrkva so zemiakom....prežili sme 😀

utka
13. aug 2012

@mucinkaa29 ahoj...tak daj zajtra vedieť, ako ste dopadli...
@jacka ja a manžel...Viki je u našich...ale už nám hrozne chýba. A aj my jemu 😢

utka
13. aug 2012

@denisenko pokiľ je bábo iba kojené, tak kážu až od 6. mesiaca, ale ty si ho tuším aj dokrmovala UM, nie?

jacka
13. aug 2012

aj pri Peťkovi to bolo inakšie ako pri Maťkovi.....ale kedže to Matko prežil ......bez ujmy....tak som to robila tak........ale je pravda že piškotku alebo kuku. chrumky...dostal sme tam.........a tiež viac som sa tešila na varenie pre Maťka ako pre Peťka....... 😀 😀 ........ale tiež som asi začalla o pár týždnov skor ako od ukončeného 6mes. 🙂 🙂 🙂 .........................ja som velmi neposluchala dr... 😀 😀 😀 😀 😀 ........

@utka už je vám smutno......ale jemu je tam dobre....... 🙂 ...........len nech sa vyblázni ked je volno 🙂 .........tam má kamošov?........kedy príde už nastálo domov?........ešte budete mať dovolenku?

denisenko
13. aug 2012

@utka no, doktorka ho berie ako iba kojené dieťa, lenže už dosiahol hranicu šesť kíl a pýta velmi často cicík, tak vtedy už možeme začať s príkrmom.....vraj ...nová doba 😀 😀 😀 😀

denisenko
13. aug 2012

@jacka vraj medzi 4-5 mesiacmi je alergické vákuum, tak je to najvhodnejší čas..... 🙂

denisenko
13. aug 2012

@jacka Peťulko je už zdravučký????

jacka
13. aug 2012

@denisenko 😀 😀 😀 nová doba 😀 😀 😀 ja umriem 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ...............hlavne že deti sú stále rovnaké 😀 😀 😀 ............................a ak má alergiu dostať tak ju dostane...... 😝

zdravučký......... 🙂 ...len to budenie na lieky.-.....už aby skončilo ☹

vy ako sa máte?..........už sú chlapci vyspinkaný?

utka
13. aug 2012

@jacka nám veru smutnbo je, ale včera keď sme odchádzali, tak povedal, že ide s mani...Kamošov veľmi nemá. Jednu takú 3-ročnú kamošku a dve baby od susedov-14 a 16 ročné...Takže nič moc. A u svokrovcov to isté...
@denisenko ahaaa...nová doba. Tak OK 😀

utka
13. aug 2012

@jacka domov príde až 2.9. My už nemáme dovolenku. Mám už len 7 dní a do konca roka ďaleko. A okrem toho budeme teraz 3 týždne v práci len dve...takže sa ani nedá ☹.

denisenko
13. aug 2012

@utka @jacka... ja neviem, čo sa rehlíte..... 😀 😀 😀 ved už vobec neplatia tie veci a postupy ako pri Niskovi... 😠 😠 😠 😠 ...si niekedy pripadám ako zaostalý dinosaurus...... 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

utka
13. aug 2012

@denisenko Tak to si neviem predstaviť, ako si budem pripadať ja, keby som mala druhé bábo niekedy...

jacka
13. aug 2012

@denisenko 😀 😀 😀 😀 dinosaurus 😀 😀 😀 .......................ja som to už pri Peťkovi videla kolko vecí sa zmenilo......to bol rozdiel len 3roky.......hroza 😝

@utka ja sa teším ked budete mať bábo aj vy 😵 😵

jacka
13. aug 2012

dobrúúú.......

leni???? 😕 😕 😕

leninka75
14. aug 2012

ránečko!!! 🙂 .......uf konečne sa vám môžem venovať, teda dúúúfam 🙂 ...ako tak vybalené, ešte mám nejaké pranie, keďže je také skvelé počasie 😝 😝 😝 ......včera som sa bola dať doporiadku u kaderníčky 😀 .....a potom školské nákupy s Lilkou, myslela som, že to odorazíme, ale ešte nám zostali kúpiť obaly, prezúvky, a botasky na ihrisko..Liluša šťastná ako blcha, že koľko má nových vecí 😀 😀 😀 ........no a potom zlatý kliniec dňa, spratovanie bazéna ☹ 😝 😝 😝 .......s mužom sme skonštatovali, že jednoduchšie ho je rozkladať 😉 .........

leninka75
14. aug 2012

@denisenko.....ja by som sa s tebou vymenila, tie horúčavy by som brala 😵 😵 😵 ....čo najviac chutí simkovi zo zeleninky?........

@letty86.....verím to balenie a vybaľovanie, brrr 😝 .........uži si mini dovču! 🙂

@utka......blbá predstava, že už len 7 dní dovolenky ☹ ....a vianoce ďalekooooooooo!!......pýtala som s ana ten váš hotel lebo muž ho už dávnejšie mal omrknutý, že sa mu celkom pozdáva na ďalšiu dovču 😀 😀.....som rada, že ste boli spokojní....ale ešte som chcela, ako ďaleko to bolo na pláž?....podľa foto sa mi zdalo, že dosť ste šlapali.......a tie tobogany, to ste boli v nejakom aquaparku?

@jacka....vy ešte nespratujete bazén?........čo tie Peťkove výtery, zistili mu niečo?...........už si dostala ten piesok a vodičku?
😉 😉 😉

leninka75
14. aug 2012

skúsim teraz o dovolenke, ak si ešte pamätám 😀 😀 😀 😀 ........cesta tam dopadla nad očakávanie, bála som sa ako bude reagovať Lolka, ale ako sme spali u tety v BA, tak tam mala neskutočne horúco, takže baby spali dosť zle a nebol problém ich ráno pred treťou zobudiť.............prvýkrát som zažila pilotku ženu a letela s nami dobre, až tak dobre, že to Lolka vôbec neregistrovala a pri pristávaní v Burgase mi zaspala na kolenách 🙂 ........pospala cca hodinku........cesta do hotela autobusom už bola brnkačka, trvala asi 10 min, vystupovali sme druhí......hotel a služby ma príjemne prekvapili, čakala som kadečo, ale fakt som vybrala dobrý hotel a môžem doporučiť 😉 .........je to celý komplex, má dva bazény, hlavnú reštiku a dve také menšie,ale tam sa už platí........trošku bolo zlé, že sme boli v hoteli už okolo deviatej ráno a izby sme dostali až pred druhou......mohli sme sa už kúpať, ale nejako sa mi tam na recepcii nechcelo prehrabovať kufre a hľadať plavky, tak sme chodili po blízkom okolí......len chúďatko Lolka už bola potom unavená, až tak, že mi na obede zaspávala na kolenách 😔.........izbu, vlastne to bol apartmán (spálňa, obyvka, kuchynský kút), čo ma tiež milo prekvapilo sme dostali tak fajne, že sme boli na prízemí 5 m od bazéna a 10 m od mora 😵 😵 😵...úplná bomba...takže keď som sedela na terase keď Lolka spala videla som na Lilku a muža v bazéne aj v mori 🙂 🙂 🙂.......... jedno bolo super, vždy varili bulharské jedlo + také bežné, ovocie, koláčiky, šaláty.......atď............čo som bola tiež milo prekvapená, tak v hoteli bol detský klub, kam sem chodili keď už bolo prudké slniečko, Lilka si tam vymaľovala sadrového zajaca a tričko.....vždy večer bolo tancovanie pre deti a neskôr bingo pre dospelákov..počas dňa sa hralo pólo, volejbal, cvičilo sa v bazéne.........v hoteli bol 24 h lekár, akceptovali tam všetky druhy poistenia bez priamej platby, našťastie sme nemuseli využiť 🙂.........táto časť Pomoria bola pokojnejšia, menej rušná asi 2x sme boli taxíkom v strarom rušnom Pomorí...a hneď vedľa nášho hotela bol obrovský rezort, kde bol každý večer nejaký program, takže bola aj kultúra 😀...more bolo teplučké, plytké tak, že Lolka z vody zberala mušličky.......keď boli vlny, tak boli také akurát, že nevadili ani Lolke......riasy sem tam prišli, ale boli priplavené v páse ku brehu, dali sa prekročiť a za nimi už bolo more čistučké 🙂........cesta späť bola trošku horšia lebo pilot sa rozhodol, že skráti let, tak začal prudko klesať, muža začali bolieť zuby a nás tri uši.....baby neplakali, statočne vydržali, ale obe povedali, že ich bolia ušká..ja som mala v jednom uchu zaľahnuté až do druhého dňa 😝......asi toľko naša dovča...doporučujem hotel!!!

denisenko
14. aug 2012

dobré ránko... 😉
@leninka75 téééda...tysi sa rozpísala...... 😅 ale aspon ste sa mali super.... 🙂 jáááj, hned by som šla...aj ked.....so Simčom..tak možno, ked pojde do školy..... 😝
@jacka ....veru, kopa sa pomenila..... 😖 😖 😖 už ani neviem, čo robím dobre a čo nie...ale to je asi fuk... 😀 ....tak fajn, že Peťko je v poriadku...na ako dlho vám dali lieky, ked ich ešte beriete???..ozaj, a ako ich do neho dostávaš v noci? našla si už nejakú fintu????? 😕
@leninka75 Simonko musí zjesť nedobrovolne všetko...ale chutí mu len mrkvička...zvyšok...akože prežije, ale pusu neotvára 😠 😠 😠 😠 😀

denisenko
14. aug 2012

tak...odcháádzam...polievočka navarená,stehienka sa pečú.... 🙂 pomaly sa idem hádam baliť.... 😀 😀 😀 😀 😀 ak to pojde takto dalej, pojdeme domov cez víkend..neplánovane...Simonko tu vobec nevie spať.........celé noci je hore a to nehovorím o tom, že ked raz denne spí, tak som rada.... 😝 😝 😝 😝 😝

utka
14. aug 2012

Ahojte..Ja mám dnes lekarsky den.Rano hematologia-mám 107tis.dosticiek,co je na mna celkom fajn.Teraz sedim na koznom.Je predo mnou cca 8 ludi.A potom ešte idem na imunoalerg.Vikimu. pre papier na odbery.
@leninka tak vám bolo tiez super,a bála si sa...V Primorsku nie su hotely blizko plaze.Su tam velke vlny.Mali sme to okolo 400m z hotela.Ale v pohodicke...
@jacka moj manžel by chcel velmi babo,aj hned.
@denisenko takže cesta spat na SK?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre