Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

leva
22. jún 2009

😉

jacka
22. jún 2009

leni..no super...a nádor bol asi nezhubný..nie?..teda si mala trápenie 😅

leva
22. jún 2009

Nas Romanko ma teraz obdobie uplneho neposluchania a zabrdania,provokuje ako sa len da,Simonka je momentalne chora,tak je doma,no je to od rana hrozneee,uz som niekedy zufala.

leninka75
22. jún 2009

tak to hej aninka, keď máš takú dobrú skúsenosť.......dúfam, že ti to víde!!! 😉 .......dá sa to zariadiť???

jacka
22. jún 2009

leva nekráti...teda aspon mne zastal čas 😝 ..sa neviem dočkat...kedy to budem mat za sebou...a dufam že bez problemov...leninka ma teraz šokla

leninka75
22. jún 2009

ano nezhubny........to vieš jacka, ten tuk sa mi nemá už kde ukladať, tak robí takéto psie kusy!!! 😀 😀 😀 ......ale ja s ním zatočím!!! 😉
ahoj leva!!!.......vydrž moja, bude aj lepšie......a simonke prajem rýchle uzdravenie veď idú prázdniny!!

jacka
22. jún 2009

leva no mne všetci hovoria že mna vobec neposlucha...a že druhe mam držat na krátko 😝 ..zbožnujme takéto reči 😝

jacka
22. jún 2009

leni...stále ta to drží... 😀 😀

jacka
22. jún 2009

aninka prečo si chodila každy den ...niečo nebolo v poriadku? 😕 😅

aninka29
22. jún 2009

nestíham 😝

ahoj leva 🙂

aninka29
22. jún 2009

strašili ma, že mám malé bábo 😒 .joj,veru každý deň som chodila na monitor a každý druhý deň mi kontrolovali prietoky...........od 30tt,bola Simka pripravená na porod,akurát, že som nebola otvorená 😖 ...ale teraz mám to isté aj so Sabínkou 😒 ..už sa neviem dočkať najbližšej poradne 😵 čo mi zase povie

leninka75
22. jún 2009

no drží a stupňuje sa to........keď si pomyslím, že dnes som mala na pláne všeličo porobiť a zatiaľ nič .......od rána len na konovi, tak sa rehocem, že mi snáď aj cvrkne........ 😎

aninka29
22. jún 2009

a furt mi pichali nejaké injekcie a dávali nejaké kvapky 😒 .ja som už chorá bola z toho 😒

aninka29
22. jún 2009

leni ty máš dnes velmi dobrý deň 😵 😵 😵

jacka
22. jún 2009

fiha...to som netušila......som zvedavá čo ti povie....to ideš až budúci týžden.....ale doteraz bolo všetko dobre..nie?? 😅

jacka
22. jún 2009

leni...aby si ešte dnes neplakala 😀 😀

aninka29
22. jún 2009

ano budúci týždeň.............všetko bolo dobré až na tú placentu moju.....uvidím čo mi povie doktorka 😒

jacka
22. jún 2009

a leva už zdrhla....fakt u boli dnes všetky....treba to oslávit 😉

aninka29
22. jún 2009

aj teraz naposledy,keď som bola na 3D na kontrole prietokov,tak bolo všetko ok až na to, že je bambulka ceeeeeeeeeeeelkom dole

aninka29
22. jún 2009

ako všetky??? veď bubba tu bola včera,dnes sem ešte nezavítala 😒 alebo som prehliadla?

jacka
22. jún 2009

tak ju ešte nikam nepuštaj..aj ked sa ti to rýchlo kráti 😉 ...a to je dole pre tu placentu čo máš tiež dole?

leninka75
22. jún 2009

jacka, neprorokuj zlé!!! 😠 .......ja sa ukľudním.......
aninka, aj si sa nejako zle cítila pri simke???.....

leva
22. jún 2009

Jaculik nezdrhla,len som sa tu s niecim mordovala,nie a nie odoslat 😝

jacka
22. jún 2009

aha tak to bolo včera...tak soráč 😉

aninka29
22. jún 2009

jacka nie 😒.... .pri Simonke som mala placentu ok,a aj tak bola úplne dole 😒 ja neviem z čoho to je ☹

leni necítila som sa zle pri Simke,akurát prvé tri mesiace som prevracala 🙂 a bola som stále unavená 🙄 inak pohodička

leva
22. jún 2009

Dakujem babule,ja dufam ze ho to prejde,bo uz mu asi nalatam na zadok ale poriadne.Uz som mu pacla no nepomohlo,tak asi musim viacej.Simi este na 2 dni do skoly,potom pre vysvecko a prazdniny.

jacka
22. jún 2009

leva je spät.....ideš aj do práce 😉

aninka29
22. jún 2009

jacka čo bolo včera? 🙂 nejak mi to nepáli dnes 😀

jacka
22. jún 2009

aninka hlavne že je Simka zdrava.....nik ti nepovedal ked je chyba?

jacka
22. jún 2009

no bubba...nemám prehlad 😅

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre