Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

leninka75
7. sep 2012

@utka ..si ma predbehla 😉 ....babina 😀 😀 😀

leninka75
7. sep 2012

@utka...gitaru máte či idete kupovať?........aspoň sa zabavíš a pokecáš so spolužiakmi 🙂

jacka
7. sep 2012

@utka nie nie....,.nebrala som ich.......vzal ich muž............ale asi to velmi nepomohlo..... 😝

@denisenko neboj raz s určite vyspinkáš.......... 🙂 .....jemu sa ako páči v škole?..........................ja som si bola v záhrda ena trahť...nech sa trošku poteším........čo si si kupila?.... 🙂

@leninka75 chalani sú viac na čísla....... 😉 😀 .....a počítanie.........

jacka
7. sep 2012

@utka kde ju máte?.........

leninka75
7. sep 2012

..dievčatá ja cikám od smiechu 😀 😀 😀 .....Lolka prišla stonajúc, že " bolí chlebat, natleť"....potom sa zabalila do dečky a prišla šťastná "už neboli".. 😀 😀 ..to na 100% počula svokru 😀 😀 😀 😀

leninka75
7. sep 2012

@jacka ...veru tá matika, ja som ju nikdy nemala rada 😝 😝 😝

leninka75
7. sep 2012

@jacka ..čo ti kvitne v záhrade?..gladioly, astry???

leninka75
7. sep 2012

..ideme von a potom rovno pre Lilku, majú dnes 4 hodiny do 10:55...ak by som už nestihla, tak pekný víkend!! 🙂

jacka
7. sep 2012

@leninka75 zlatá je 😵 😵 😵 😵 ...škoda že sme ju nevideli 🙂

tak tak......potešili aj man kvietky.... 😵 😵

aj tebe pekný víkendík.........ale mohla by si stihnúť 🙂 😉

denisenko
7. sep 2012

@utka stará???? to si kde zobrala?? 😀 😀 😀 😀 my sme večne mladé..... 😉
@leninka75 Simonko je síce od včera bez teploty ale je velmi mrzutý..... 😝 😝 😝 😝 dávaš Lilku aj na nejaké krúžky??? 😕

utka
7. sep 2012

@leninka75 gitaru máme starú, ale určite mu budeme kupovať. Ešte máme čas, lebo pol roka bude mať len teóriu.
@jacka máme ju v Krupine. Veľmi sa neteším, lebo tie, na ktoré som sa tešila nedojdu, ale však trochu pokeciame...
@denisenko pekná kvetinka...nooo, veru večne mladé...hahaha. Však za chvíľu 40-tka na krku. A to sa už potom nemôžeme hrať na schovávačkyx, lebo by nás už nikto nehľadal 😀 😀 😀

denisenko
7. sep 2012

@utka 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

denisenko
7. sep 2012

@utka tak sa budeme hrať na piesočku.... 😀 😀 😀 😀

denisenko
7. sep 2012

@jacka ak som dobre pochopila...Peťko plačkal aj tatinkovi????

jacka
7. sep 2012

@utka 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ja umriem........ 😀 😀 😀 😀 😀 .....pri tej mojej depke mi toto dobre padlo 😀 😀 😀 😀 😀 😉

jacka
7. sep 2012

@denisenko krásny kvietok.................ako sa volá....nejaký mi je povedomý.... 🙂

veru plakal..........a nech ma učky v pondelok neželaju ak mu daju stoličku k oknu a on a bude kuk ako odchádzam.........uvidia ten prievan 😠 😠 😠 .........idem volať mužovi či ide pre nich.... 😵

jacka
7. sep 2012

@utka no ....s tou 4Otkou sa velmi neponáhlaj .....ešte je tu niekto pred tebou...... 😀 😀 😀 😀 🤐 😉

jacka
7. sep 2012

ha....už je s nimi.......o chvílu su tu....pánečku......ako rýchlo mi to ubehlo 😅

utka
7. sep 2012

@jacka kto je predo mnou? Nebodaj ty???

utka
7. sep 2012

@jacka to mu vážne dajú stoličku, aby videl ako odchádzaš? To nemyslíš vážne? Čo sú tie učiteľky???

denisenko
7. sep 2012

@jacka to mu dali stoličku k oknu???? 😕 😕 😕 už načisto blbé??? 😕 😕 😕 ..kvetinka je antúria...známa 🙂 🙂 🙂

no nič, bežím ja...ešte chcem zohnať iný kvetináč a potom do školy....majú vyučko do 11.25... 🙂 a Simčo aj tak nespí.... 😠 😠 😠

jacka
7. sep 2012

@utka ja mám pocit že ja som tu druhá najstaršie....a ty tretia..... 🙂

utka
7. sep 2012

Všetky zdrháte???
Tak pekný víkendík. Ale ja tu ešte budem kuk...

jacka
7. sep 2012

@utka
@denisenko vážne má stoličku pri okne ......verte.....keby som mala odvahu tak ho odfotím .....nech to všetci vidia....ako velmi plačká

utka
7. sep 2012

@jacka no vidíš...sa ani nespamätáme a pôjdeme do dôchodku 😀

utka
7. sep 2012

@jacka tu sú ale kravy tie učky 😠

jacka
7. sep 2012

@utka ja zachvílu padám.......idem si pomojkať plačka..... 🙂 ..................aj ty si uži stretávku a tešíme sa na fotos.... 🙂 ...aj tebe pekný víkendík.......tiež tu ešte prídem....pokial ma Maťko nevyhodí od pc

jacka
7. sep 2012

@utka ved im nelichoť by som ich inak nazvala........ 😠 😠 😠 😠

denisenko
7. sep 2012

@utka si to dobre napísala....ale @jacka má asi pravdu...lichotíš im.... 😝 😝 😝

tak....Denisko doma.....už sú presadený, som to chcela učke navrhnúť, ale jej to došlo...vlastne Denisko sedí sám....a je to super 🙂 🙂 🙂 tak dúfam, že už bude dobre, ked ho nebude mať kto rozptylovať..... 😅 a majú sa naučiť naspamäť básničku.....

utka
7. sep 2012

@jacka len si ho pomojkaj 😉
@denisenko aj ja by som bola rada, keby Viki nesedel s Maťkom...Však učka na to dojde. Maťko je taký "pokušiteľ". Ale Viki mi hovoril, že Maťko plače v škole, lebo sa mu tam nechce sedieť a čo ja viem čo ešte...
Fotky zo stretávky snáď budú 😉...

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre