Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

aninka29
22. jún 2009

ahoj utka 🙂 ...........ani ja si neplatím 😒 joj,manža pozisťuje u účtovníčky 😠 .....normálne mám nerv 😝 😠

leni,veru som závisláčka 😀 sa neviem odtrhnúť od vás 😵

aninka29
22. jún 2009

ja som bola na vyvolávačke dva dni a nič 😉 nakoniec mi prepichli plodovku a už to išlo 😉

leva
22. jún 2009

leninka presne tak,mohli dat niake informacie o tom,ved vselijake hluposti ti pisomne davaju a takuto dolezitu vec nie,je to v riti ako pise aninka.By som ich nakopala do zadku najradcej.Inak asi mi nebudete vediet hodit radu ake doklady potrebujem na urad prace???

leninka75
22. jún 2009

veď tu je to všetko nejaké pomýlené!!!.......čo by mali dať materskú aspoň 270 eur oni zvýšia ten príspevok pri narodení.......je to fajn, ale ja potrebujem plienky, jogurty, mlieko.... kupovať stále a nie iba raz!!! 😠

jacka
22. jún 2009

teda to je sila..len škoda že neznalost neospravedlnuje 😝 ..ani tak podaj info..aby som to ešte stihla ked pojdem na ten urad...

utka
22. jún 2009

Ani ja neviem, ako to vyriešim. Asi budem musieť dať výpeveď, lebo budem musieť býť august, september doma...A aj tak sa nechcem vrátiť do starej roboty... 😠

leva
22. jún 2009

Aj mne oboch vyvolavali,Simonka mala uz malo plodovky a okrem toho bola voda uz kalna az zelenkava,neotvarala som sa vobec,kontrakcie boli,tak cisarak na poslednu chvilu.Pri Romankovi som bola otvorena velmi rychlo,az na pocudovanie doktora.

jacka
22. jún 2009

leva ...veru nie...a kedy ti končí MD......

aha leninka je vytočená.. 😀

jacka
22. jún 2009

nestíham.....pomoc......

utka
22. jún 2009

No a viete, že idú zvýšiť rodičovský príspevok? neviem či od júla alebo od septembra..."až" o 168Sk 😀

leva
22. jún 2009

Teraz v Juli.

utka
22. jún 2009

Ste sa riadne rozpísali 😉

leva
22. jún 2009

Utka ale prerataj si aj ty ci nemas narok na soc.davky.

leninka75
22. jún 2009

aninka, jacka...čo budete robiť s toľkými peniazmi!!! 😎 .........

jacka
22. jún 2009

utka ajoj.....

jej to som nevedel že budem taká prcháčka 😀 😀

jacka
22. jún 2009

leni ..budeme ti posielat...ked závidíš 😀 😀 😀

leninka75
22. jún 2009

ja vám doprajem 🙂 .......veď pred rokom som tiež žila len z toho a z toho čo muž doniesol ☹ .........len sa čudujem, že im to nie je trápne!!!.........keby tam aspoň nulu pridali.......

jacka
22. jún 2009

leni..tým je to jedno..hlavne že oni maju plné vrecká 😠 😠

a konečne prestalo pršat 😀

leninka75
22. jún 2009

idete von jacka??

jacka
22. jún 2009

hádam pojdeme trochu von.....ale zas prideme ako prasiatka 😝

utka
22. jún 2009

leva, prerátam, ale pochybujem, že by mi to vyšlo ☹.

jacka
22. jún 2009

ved tebe sa to už kráti..pojdeš aj ty domkov....ale dnes ti bolo dobre v práci,že? 😀 😀

jacka
22. jún 2009

sa bojím že ked sa poobliekam tak zas bude liat 😝 😠

utka
22. jún 2009

No u nás leje. My sme boli doobeda v obchode a hneď ako sme sa vrátili, začalo liať... 😒

jacka
22. jún 2009

my sme tiež zmokli...ale boli sme na dvore...tak Matko bol aspon tam...má sa kde schovat...

a mám hroznu chut na čerešne..len budem mokra ako myš ked sa tam vopchám 😝

leninka75
22. jún 2009

hej dnes bolo fajnovo v robote, ale zajtra už musí aj robiť, ....dúfam 😀 ........jacka, daj si aj za mňa čerešničky...včera večer som sprášila misisko jahôd, sa mi aj snívalo o nich.......
utka, nečkalo sa ti v nedeľu???.....som na teba myslela, keď sme boli v Nimnici, že si tam mala ísť 😉

jacka
22. jún 2009

no ideme....zatial sa majte 🙂 ...ale prideme 🙂

utka
22. jún 2009

Mňam, čerešničky by som si aj ja dala 😉

leninka75
22. jún 2009

pa, pa jacka!!! 🙂

utka
22. jún 2009

jacka, paaaa...
leninka, nečkalo ;-!. Ale som rada, že si si na mňa spomenula 🙂.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre