Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😃 😃 😃
jacka
16. okt 2012
@letty86 vidím ťa x-)
jacka
16. okt 2012
@utka tá už šla na dochodok je tam mladšia....uvidíme či je lepšia 🙂 ...............uvidím čo mi povie....ak na to nezabudnem do mesiaca :-|
jacka
16. okt 2012
koláčik napečený........jablčka suším......deti nervy pília..........a najhoršie je že stoja hodiny :-p :-p
letty86
16. okt 2012
@denisenko dakujeme, tak dufam, že ked jej pohrozím jazvičkami, tak sa nebude velmi skrabkat...spolieham sa na to 😉....som rada, že nie som sama, ktorá nič nevie o tom striebre :-N
@jacka
@leninka75 teší ma váš záujem :-N :-N :-N čo po tom, že nás "chcete" len kvoli kiahnam :-N 😉 škoda, že nie ste bližšie, žienky :-S
v triede je ich tusím 21
už sme oslavovali, v sobotu, vyslo to presne na narodky, manzel mal volno, prisla aj svokra, tak sme sa pohostili a tak
jacka
16. okt 2012
@letty86 a som o tom tu čítala......ale neviem nič bližšie.......... :-S .................................................s kiahnami si bola u dr.?.............dáš aj fotočky z oslavy?:............................ááále nechcem ťa len kvoli tomu.....čo si 🙂 🙂 ..................škoda že ty si tak daleko 😞 :-S
utka
16. okt 2012
Ach jáááj...ako docieliť aby Viki krajšie písal??? 😢
jacka
16. okt 2012
@utka ..... 😞 ......asi len trpezlivosť....... 😉
dlhýýýýý den dnes..... :-p

dobrú noc......
utka
16. okt 2012
@jacka nie som si istá...dnes chudáčik napísal skoro dve celé strany a bolo to hrozné...
utka
17. okt 2012
Dobré ránko.
jacka
17. okt 2012
ahojte......

@utka neboj naučí sa..... 🙂 🙂
utka
17. okt 2012
@jacka ja viem, že sa naučí, ale asi som ja dosť náročná :-|
jacka
17. okt 2012
@utka musíš aj ty trošku ubrať... 😉 ...... 🙂 .........už v práci?.........ešte chodíte na logo?...
utka
17. okt 2012
@jacka asi budem musieť...Jasné, že som v práci. Od 6:15. Na logo chodíme. Včera sme mali ísť, ale bolo tak otrasne, že sa mi nechcelo a odhlásila som ho. Teraz ideme až 31.10., ale už asi naposledy. Poviem jej, že už nebudeme chodiť. Už mu ide všetko. Konečne 😉...
jacka
17. okt 2012
@utka na tu plaváren už chodíte?....
utka
17. okt 2012
@jacka ešte nie. Začíname 6.11.
utka
17. okt 2012
@jacka dnes sme tu len my dve?
jacka
17. okt 2012
ideme von pokial je teplúúúčko...... 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎
jacka
17. okt 2012
@utka vyzerá to tak :-|

perinky v okne a padáááme....🙂
utka
17. okt 2012
@jacka a kam idete? Ako je u vás?
jacka
17. okt 2012
@utka len tak na prechádzku.........krásne je 😎 😎 😎 😎 ....asi 15st...... 😎 😎 😎 😎 ....aj u vás?.....

ale už fakt padám 😉 ...prídem.....
utka
17. okt 2012
@jacka ani neviem ako je vonku, ale slnko nesvieti. Bola dlho hmla...
jacka
17. okt 2012
kuki kuk...... 🙂 🙂
jacka
17. okt 2012
@utka dobrú noc.... 🙂
utka
17. okt 2012
@jacka aj tebe moja...
jacka
18. okt 2012
dobré ránko.....

@utka 🙂
leninka75
18. okt 2012
ahojte!!! 😎 .....ako ste sa tu včera mali? 😉

@utka...nám učka povedala, aby sme to s cvičením písania nepreháňali, že skôr dosiahneme opačný efekt ako chceme 😞......

@jacka..robíš chlapcom jabĺčkové žuvačky?? 😃 ......

@letty86 ..jaj však mi si hľadáme zámienku, aby sme ku tebe došli a kiahne sú perfektná zámienka x-) x-) x-)
leninka75
18. okt 2012
chcete sa zabaviť?... :-N :-N :-N ...včera na kožnom som sa od pána primára dozvedela, že za ten prst si môžem sama lebo si vraj moc často umývam ruky :-N :-N.....vraj načo si umývam ruky keď som doma s deťmi a mám tam naše domáce baktérie :-N........načo si umývam ruky keď prídem z obchodu a lebo busu..keď som mu povedala, že veď umytie rúk je základ čo môžem urobiť preto aby nešli na nás kadejaké pliagy a však to všade píšu, že si treba ruky umývať, tak sa len zasmial, že je to zbytočné.....vraj si mám kúpiť umývačku a nerobiť žiadne mokré domáce práce :-N :-N :-N ............tak som sa ho s rehotom opýtala či mi to dá na papieri a on úplne vážne, že hej :-N :-N :-N :-N ......nechápala som.....mala som pocit, že som totálny debil.....potom som objednala muža, a že čo má...tak vravímkožnú pleseň...pán primár na to, že vraj sa môj muž moc sprchuje :-N :-N :-N :-N ......to ma už dožralo tak som sa ho opýtala ako on rieši hygienu........
utka
18. okt 2012
Ahojte...
@jacka 😉

@leninka75 no neviem, či cvičením dosiahnem opačný efekt??? Zatiaľ sa mi to nezdá 🙂 ... A čo ti odpovedal ujo doktor na tú jeho hygienu??? 😃
leninka75
18. okt 2012
@utka ..veď ako myslíš 😉
leninka75
18. okt 2012
@utka ..vraj sa sprchuje každý deň čistou vodou a krátko....

Začni písať odpoveď...

Odošli