Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

utka
18. okt 2012

@leninka75 no ja tak nemyslím, ja to vidím 😉... Aha, tak čistou vodou a krátko...a mal tam vôňu? 😀

leninka75
18. okt 2012

@utka 😔 😔 😔 ...............v nemocnici a vôňa 😅 😅 ...ten nemocničný puch prerazí aj neviem akú vôňu ☹ ......

....ja som už nejaká hladná 😒 ...a ešte nemám podusenú zeleninku.....idem na to 🙂

@jacka...a ty si kde zmizla??? 😕

utka
18. okt 2012

@leninka75 to malo byť "vôňa"...keď sa umýva iba čistou vodou 😉...

utka
18. okt 2012

@leninka75 ja som dnes mala Plnenú kápiu sójovým mäsom,zapečená so syrom na čerstvom šaláte. Bolo to super, ale nejako mi to nesadlo ☹...

leninka75
18. okt 2012

@utka .....vyzerá to také ľahké jedlo...žeby ti nezapasovala tá kombinácia? 😨 ......je ti ťažko?... ☹ .......

leninka75
18. okt 2012

@utka ..u nás v škole sa nejako rozmáhajú pokémoni, nebolo také niečouž dávno? 😕 ........žeby sa to zasa vracalo..a možno prídu aj Cé-čka 😀 😀 😀

utka
18. okt 2012

@leninka75 asi to bolo tou paprikou. Ale už som OK. Nooo, Pokémoni boli veľmi dávno...asi tak pred cca 12. rokmi

jacka
18. okt 2012

@leninka75 o akože ten dr....nemá chybu......ešte k nemu niekdy pojdeš?.... 🙂 😀 😀 ...................... 😕 😕 😕 😕 .....................nechápem ako rýchlo určil dg.......klobuk dolu 😠 😠 😠

jacka
18. okt 2012

ujo sused nás zobral do lesa....na toto........takže ak sa nebudem hlásiť..... 😀 😀 😀 😀 😀 ......................deťom sa velmi páčilo.........ja sama by som nešla.....moj muž nevidel hádam les v živote tak nie je zvyknutý...........budeme tam častejšie chodiť...len škoda že sa bojím 😅 😅 😔

Peťko spinká........ráno skoro vstával.........ešte aj toto ho unavilo..........moje zlatko........ešte Maťka poslať....ale ten má čas.... 🙂

krásne hríbiky.....škoda že nie ju aj na zjedenie....že?.....🙂

jacka
18. okt 2012

dobrú noc........ 🙂

utka
18. okt 2012

@jacka dobrúúúú

utka
18. okt 2012

Viki vracal ☹ . Neviem, či nejaká viróza...ale asi skôr nie. Lebo sa ma spýtal, či sa mu mohol pokaziť čaj vo fľaši. On ho pil a bol skyslený ☹

denisenko
18. okt 2012

@jacka to ste našli? 😀 pekné 😀
@utka to by ho tam musel mať dlho,aby skyslil 😖 aj denisko vracal,ale jeho napína z hlienov,asi ho zajtra predsa len vezmem k mudrej ☹ teplotu nema,ale kašle už hodinu v poSteli,ani fenistil nezabral ☹

Ale jednu dobru sms som dnes dostala-zajtra mi ujo kurier dovezie moj pc 😉 juchú

jacka
19. okt 2012

ahojte.....

@denisenko našli našli....... 🙂 krásne boli.......... 😉 ........tešíme sa s tebou aspon tu budeš častejšie 🙂 😉 ............................len ho vezmi k dr.........aj moji mali teplotu v noci.....som im dala čapík.....vypotili sa ráno nič.....uvidíme ako bude dalej................a Maťkovi tiekla aj krv z nosa......celý vankuš je od krvičky........ ☹ ..................Peťko v noci vyvádzal......neviem čo sa mu snívalo....
@utka ako Viki?..........

neviem čo mám navariť..... 😝

jacka
19. okt 2012

@leninka75 vidím ťa......... 😵 😵

leninka75
19. okt 2012

ahojte!! 🙂 ....

@jacka..a ja že kde si sa včera stratila 😕.....a ty si sa hrala na lesnú žienku 😀 😀...nádherné hríbiky, ako maľované 😵 😵 😵 😵......a jedlé ste nenašli nič?? ..........ako dnes chlapci sú v pohode?......Peťkovi sa možno snívalo o lese 😨

leninka75
19. okt 2012

@jacka...ja sa nehráááááááááááám 😝 😝 😀 😀 😀

leninka75
19. okt 2012

@jacka...no dúfam, že už toho Dr. neuvidím 😝 ......

@denisenko.......tešíme sa, že už budeš "oneline" 😵 😵 😵 😵 ......veru len choď s Niskom, nech ho Dr, pozrie 😉

jacka
19. okt 2012

@leninka75 skor divožienka..... 😀 😀 😀 😀 .............................krásne keby si ich na živo videla hned by si si dala 😉 .................nič im už nie je...inak by nešli do školky......ráno nemali teplotu.....uvidíme či nebudu volať...... 😉 .................neviem....chcel zapálené velké svetlo a schovať sa pod perinu.......chápeš??? 😕

jacka
19. okt 2012

@leninka75 ale hraj...... 🙂 😉 ............pošlem ti hríbik................maslák....alebo rídzik..... 😉 ...sušia sa.... 🙂 do kapustnice na vianoce....ešte o tom nevedia 😀 😀 😀 😀

leninka75
19. okt 2012

@jacka .....vieš čo ja by som ich radšej niekomu podstrčila, tie muchotrávky 😀 😀 😀 ..........to ho fakt muselo niečo vo sne mátať, chúďatko malé ☹ .....a Maťko nerušilo svetlo?........vieš, že ja mám zvyčajne pocit, že tie moje dietka nechápem ☹ ☹ ☹ .....Lilka zasa včera pišťala v družine, že chce ísť domov ☹.......a to som si myslela, že sme si už plač odskákali v škôlke 😝 ..ale vidím, že som sa mýlila 😖

leninka75
19. okt 2012

@jacka..to bude fajná kapustnička 😵 😵 ...už aby boli vianoce 😵 ....

jacka
19. okt 2012

@leninka75 čo bojíš sa 😀 😀 😀 😀 😉 ........................to vieš že vadilo....zobudil sa...... ☹ moje zlatko......som nevedela čo skor a muž kuk TV 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😝 ..............................................................možno mala len zlý den.... ☹ ......a zase?....už niekdy plakala?............juj chudatko ☹ 😢

jacka
19. okt 2012

@leninka75 teším sa.....mnam.... 🙂 ............................aj na vianoce....hlavne 😵 😵

jacka
19. okt 2012

@leninka75vy si nakladáte kapustu?

leninka75
19. okt 2012

...včera ma zas vytočili pre zmenu v Lídli 😠 😠 ...od včera mali byť v Lídli detské vyteplené rifle, tak utekáme poobede...2x sme to prešli a nič..pýtam sa predavačky, tak sa zasmiala, že tei sa rozchytali hneď ráno 😠 😠 😠 .......načo robia akciu keď majú pár kusov??? 😠 😠.......a idem im rovno napísať 😠 😠

leninka75
19. okt 2012

@jacka ......a má sa báť?? 😉 😀 😀 😀 😀 ..no už asi 2x plakala, keď jej kamošky išli domov skôr ako ona 😝 .......hej nakladáme so svokrovcami.....teraz vyčkávajú, aby sa popredala mäkká kapusta 😅 😅 😅 😅 ......

leninka75
19. okt 2012

..mala by som si dnes upratať..muž naplánoval na zajtra opekačku v lese, cvičenie so psom a v nedeľu ideme vraj do Bojníc keď je tak krásne 😎 ........

jacka
19. okt 2012

@leninka75 toto ma vždy vie potešiť....len sa nedaj...daj im.... 😠 😠 😠 ..............................................tak je jej tam asi smutno....nie?... ☹ ....či čo?...........ty si potom chodíš brať ku nim?.... 😕 .................

jacka
19. okt 2012

@leninka75 o budte mať krááááááááásny víkend?..........................ja neviem čo nás čaká...uvidím podla detí..... 🙂 ...................a nie ej na opekačku zima?... 😕 😕

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre