Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

jacka
19. okt 2012

hotovo...navarené...idem to tu aj ja trošku zludniť 😉

leninka75
19. okt 2012

@jacka ...vieš keď Lilka podľa mňa ani sama nevie prečo plače 😒 .....asi sa potrebuje odventilovať.....o kapustu sa stará svokra 😀 ..vždy keď vyberá ak aj pre nás 🙂 ...vyberie viac a ja si to natlačím do pohára a dám do chladničky...dlhšie tak vydrží 😉 ......to bude taká rýchla opekačka na stojáka 😀 ..hlavne ide o prechádzku a chcem aj nejaké farebné listy...... 😵...........čo si navarila??

jacka
19. okt 2012

@leninka75 z čoho sa potrebuje odventilovať?......má tam stresy?..... ☹ ☹ ..................................hlavne že kapusta je aj od svokry jedlá 😉 😉 😉 ..................my sme mali doteraz kapustu.....v septembri som brala posledný kus na varenie.... 😉 ............musím aj ja vyhodiť muža nech pokuká ked čo ....s kým a ako..... 🙂 ...............................na stojáka 😀 😀 😀 😀 😀 ...................čo budete z listami robiť................................varila som.......brokolicovú polievku s chlebíkom.......fliačky s kalerábom....a to mi jest nebudu.......stavím sa......tak som im odložila také suché bokom.....ešte neviem čo im potom dám na ne 😝 ..................vy máte čo?...

utka
19. okt 2012

Ahojteee...
Konečne piatok. A dnes nejako nič nestíham, sme tu len dve.
@denisenko, veru, mal ho vo fľaši od večera. Dala som mu ho na noc, ale on sa ani trošku nenapil a tatino mu ho teda dal do školy ☹. Ach chlapi...
@jacka zatiaľ dobre. V noci spinkal dobre, tak šiel do školy.
@leninka75 budete mať super víkend. Ale v nedeľu už má byť trošku chladnejsie...
My ideme ku svokrovcom.

leninka75
19. okt 2012

@jacka ....Lilka má ťažkú mužovu povahu, takú uzavrenú ☹ ...nevie sa vyrozprávať a dusí v sebe ☹ ☹ ☹ ......a preto potom toľko plaču ☹ .......snažím sa, ale asi málo ☹ ☹ ☹.......je to už trošku lepšie, ale aj tak ma to trápi ☹

jacka
19. okt 2012

@utka veru hurá piatok.......... 🙂 .........hádam budu volať zo školy ked bude z ním zle,že?....................chlapi 😠 😠 😝 ......ako malé deti.... 😔 😔 ......všetko kontrolovať....... ☹ ..................................................vy budete čo robiť pri svokre?.....

jacka
19. okt 2012

@leninka75 juj to je potom velmi ťažké ☹ 😢 ...................... ☹

leninka75
19. okt 2012

@jacka ....to si dobrá, že vám vydržala doteraz 😵 😵 .......tak by som si dala, takú dobre kyslú mňam 😵 😵 ......listy by som chcela do vázy, na veniec a Lilka bude nalepovať na výkres a domaľuje k tomu niečo 🙂 🙂 ...dobré papanie máte 😵 ..ten kaleráb ako robíš??.......ja mám zeleninovú polievočku a haruľu (zostala mi ryža, tak čo s ňou)......

jacka
19. okt 2012

@leninka75 aj moj muž je taký......a dúfam že deti nebudu po nom ani len trošičku ☹ ..................................a to sa len vy samé rozprávate či je niekto pri vás?.....

leninka75
19. okt 2012

@utka .....veru som si aj myslela, že máš asi moc roboty 😉 .......aspoň sa tatino poučil 😉 ...čo bude u svokrovcov, máte nejaký plán?

jacka
19. okt 2012

@leninka75 čo??...ryža a harula?.... 😕 😕 .............................mne ked ostane ryža ..............tak urobím k nej praženicu....deti sa idu zabiť........................................mnam....teším sa na obed......... 🙂 .............len na cibulke a postruhaný kaleráb.,....osoliť......podusiť..........a na vrch slaninku.....ale nemám.....tak bude len tak............................aj ja by som si dala kapustu......a ta voda z nej............vypila by som všetku na raz 🙂 .................................vela sme jej mali.........a celkom fajn ju osolil....tak sa nedal jesť surová 😠 😝 ...........som si narobila chute na nu....teda ty.... 🙂

jacka
19. okt 2012

@leninka75 myslíš že sa chlap poučí?????

leninka75
19. okt 2012

@jacka .....no keď sme samé, lebo keď je pri nás Lolka, tak nám skáče do reči........dúfam, že sa to spraví aspoň trošku lebo by bola potom v živote veľmi nešťastná ☹

jacka
19. okt 2012

moja striga bude mať v novembri 70.......čoby asi len tak mohla dostať.........aj ma niečo napadlo.... 😀 😀 😀 😀 ale som hnusná...fuj 😉

leninka75
19. okt 2012

@jacka ...to ja tak vždy robím, že dávam do harule ryžu 😀 ...svokra zasa dáva pohánku 😝 ..to má potom takú chuť ako kôra źo stromu 😀 😀 .......ja som zasa teraz prvýkrát počula kombináciu ryža+ praženica 🙂 ......sranda 🙂 ..ten kaleráb vyskúšam 😵 .....ja som optimista, stále dúfam dokonca aj v tom, že sa chlap poučí 😀 😀 😀 😀

leninka75
19. okt 2012

@jacka ..tie muchotrávky si jej mala nasušiť 😀 😀 😀 ......

jacka
19. okt 2012

@leninka75 veru tak ..musíš ju naučiť sa otvoriť......aby zistila že to velmi pomáha.............pomaličky....ale isto..................presne ako píšeš......bude nešťastná.................................dúfam že sa ti to podarí... 🙂

leninka75
19. okt 2012

@jacka ...tak aspoň metlu 😀 😀 😀

jacka
19. okt 2012

@leninka75 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 .......................... 😀 😀 😀 😀 .......... 😀 😀 😀 😀 😀

jacka
19. okt 2012

@leninka75 pomoc.... 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

jacka
19. okt 2012

@leninka75 pochybujem že niekdy jedla .....hríby.... 😀 😀 😀 😀 ......................metlu......ale len takú jednosmernú........... 😀 😀 😀

leninka75
19. okt 2012

@jacka .....blbé typy??? 😀 😀 😀

leninka75
19. okt 2012

@jacka ..no vidíš!!...a vieš ako by si tie muchotrávky pochvaľovala??!! 😀 😀 😀

jacka
19. okt 2012

@leninka75 fuj pohánka..... 😝 som kúpila také pohánkové chrumky......a nejedol to ani pes 😉 ................to namiesto múky dáš ryžu..či ako?......................vyskúšaj uvidíš je to fajné..............muž ked to videl.......ešte si aj kečup na to dávaju..........sa chytal za hlavu....vraj keby to videli čínania..... 😠 😀 😀 😀 😀 😀 😀

jacka
19. okt 2012

@leninka75 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

jacka
19. okt 2012

@leninka75 ja som mala horší tip......len neviem či možem takto verejne...... 😀 😀 😀

leninka75
19. okt 2012

@jacka .....nie ja múku nedávam vôbec, tú ryžu dám tak naviac....aby bola chutnejšia..ale to dávam len trošku ryže......niekde robia aj a s krúpami 🙂 ........a muž to tak nejedáva??? 😉 ...môžeš aj verejne daj 😀 😀

leninka75
19. okt 2012

..pôjdeme my von..zatiaľ 🙂

jacka
19. okt 2012

@leninka75 ......chryzanténu..... 😀 😉

jacka
19. okt 2012

@leninka75 aha....a drží ti pokope?.........muž len doje čo nechaju...ak nechaju 😉

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre