Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😃 😃 😃
denisenko
23. okt 2012
@leninka75 dakujem....veru žubatý..... 😃 😃 😃 ..ale aj tak na dasienkách chrume piškoty len také fukoty.....
utka
23. okt 2012
@leninka75 no v práci na to nemám bohužiaľ čas 😞. Mám pol hodku na to, aby som sa prezilekla do civilu, išla o poschodie nižšie do jedálne, najedla sa, vyšla nazad hore, prezliekla sa do pracovného 😞
utka
23. okt 2012
@denisenko zlatý 😉
denisenko
23. okt 2012
@leninka75 ešteže si mi to tak pekne vysvetlila....hned mám lepúšiu náladu...obed uvarený, Simonko vyspinkaný, požehlené.....šicí stroj na stole a hor sa na to.....pekne poporiadku.... 😃
@jacka už si našla tie palacinky???? 😃
@utka aj jja som sa zľakla....

ešte som stihla so svokrou vypiť aj kávu......už len to slniečko...dneska ani my nemáme..... ]-(
denisenko
23. okt 2012
@utka uf, to máš rýchly obed....
utka
23. okt 2012
@denisenko veru rýchly...
My máme 😎 ...chytajteeeeee...
denisenko
23. okt 2012
@utka chytááám... 😉
utka
23. okt 2012
@denisenko máš???
jacka
23. okt 2012
u nás už je 😎 😎 😎 😎 😎 .....dakujem.... 😎 😎 😎
jacka
23. okt 2012
no tak nemám rybu....... 😞 asi vyhodím muža do metra....... 😉 ked príde.......a..............už NIKDY NIKDY viac...nikdy kura na mede..........to je taký hnus......na jedlo sa nehovorí fuj...ale na toto si to zaslúži ]-( :-p ]-( :-p
jacka
23. okt 2012
@denisenko nenašla som palacinky........................ 😞 😉 😃 .......................pekne ti to leninka podala,že........mať tak jej optimizmus celý den..... x-) x-)
jacka
23. okt 2012
kdeže ste ?....vypekáte sa 😎 😎 ..ideme sa aj my trošku zohriať x-) 😎 😎 😎 😎
denisenko
23. okt 2012
@utka a vieš že prišlo? dakujéééééém....... 🙂
denisenko
23. okt 2012
ja som bola v tescu na nákup a po deniska v škole.... 😉 a Simonko vstal hore zadkom...polhodinku v kočíku driemal a teraz piští...ešte aj nad mliečnou ryžou ohrnul nos...chudý je jak palica...... :-S
utka
23. okt 2012
@denisenko tak to som rada, že prišlo...
@jacka ja som tuuuu...no ja sa tak môžem vypekať 😉
denisenko
23. okt 2012
@utka @jacka ibaže by sme si zapli rúru a dali sa tam...to je to pravé vypekanie..... 😃 😃 😃 😃
denisenko
23. okt 2012
mamy, hlod dnešného dňa: Denisko berie v škole rozkladanie čísiel.....Denisko, predstav si, že tá2-ka sú dve jablká.....ako ich rozdelíš.....dve jablká? no...na dve hrušky....... 😃 😃 😃 😃 😃
leninka75
23. okt 2012
@utka ..fúha ty sa musíš prezliekať keď ideš na obed? 😞 ..to je teda fajn strata času :-p ..a to máte nejaké nariadenie? =-)

@denisenko @jacka..dievčatá hocikedy sa s vami podelím o pozitívne myslenie 🙂 😉 😉

@jacka ..a teba kto naviedol robiť také hnus jedlo? :-p :-| .....nejaká prajná suseda?? 😃 😃

@denisenko ..Denisko je inak šikovný 😃 😃 😃 ......ale tam sú dôležité tie dve x-) x-) x-) .....čo tam po hruškách 😉 ....a oni už rozkladajú?? =-) 😕 😕 😕
jacka
23. okt 2012
@leninka75 presne tak...vraj ostane kuriatko chrumkavé.....pekná korčička...........ale to že je hnus na entú....to nepovedala.............teda na čom musel muž vyrastať.....tomu to chutí 😃 😃 :-p :-p :-p
jacka
23. okt 2012
@denisenko 😃 😃 😃 😃 dve hrušky...........................no inak by ma šiblo.....ale takto sa aspon zasmejem 😉 😉 😉
jacka
23. okt 2012
@leninka75 najlepšie každý den..... x-) x-) x-)
denisenko
23. okt 2012
@leninka75 hej.....dneska rozkladali 2 a 3.....som sa tiež čudovala....... =-)
@jacka aj ja som už sto krát videla ten recept...tak vravíš že humus? =-) ....no, tak díky, aspon ma to už lákať nebude... :-N
leninka75
23. okt 2012
@denisenko ..akurát sa tu vypytujem Liluši na rozkladanie čísel a ona, že ani neviem o čom hovoríš 😃 😃 😃 ...takže naši to ešte nerobili...ale videla som v matike, že začali sčitovať 🙂

@jacka..ty máš vlastne chlapcov do kedy doma? ......už nemajú teplotu?
leninka75
23. okt 2012
...ideme kakavkovať a do hajan.......dobrú noc |-|
denisenko
23. okt 2012
@leninka75 naši sčítavali do 5...a teraz sa začali učiť rozkladať.... 😕 ...pijete kakavko????...u nás neprešlo.... ]-( ale pohár mlieka musí byť.. 🙂 a Simonko flaša riedkej kaše a spí...aspon na hodinu určite.... :-p ešte mu dávam pár dní a ak sa nemieni učlovečiť, pojde len na fľašu.....bohužial, aj ja mám svoje hranice...... 😃
denisenko
23. okt 2012
@leninka75 dobrú nocku... 😉
utka
23. okt 2012
@leninka75 veru musíme sa! Sme v bielom a v infekčnom prostredí. A do jedálne chodí veľa ľudí z iných firiem. Jednoducho sa nemôžeme pohnúť z nášho poschodia v bielom.
@jacka ja mám tiež rada grilované kuracie krídelká s medom...len to dosť horí...
@denisenko ani naši ešte nerozkladajú čísla. tear zatiaľ píši len č. 4. Dnes kreslil 4 veci, ktoré potrebuje kráľ. No úžas...
denisenko
23. okt 2012
@utka a čo nakreslil???
denisenko
23. okt 2012
dobrú nocku, maminky..idem off a smer kniha paragraf číslo 25 až 60... 😞

pekné sny
jacka
23. okt 2012
@leninka75 mám doma oboch.....vytešujem sa s nich 😉 .......aj ked neposlúchaju.......lubim ich....... 😉 🙂 🙂 x-)

@denisenko neboj nič zvládneš to......ved si superdvojmama.........veríme x-)len sa pekne uč....zíde sa ti to x-) .....................vieš čo vela zlých jedál som jedla....ale toto je na prvom mieste......som nebola to schopná zjesť...........len pred detmi....ale aj oni to hádzali psovi 😉 😉 😉 ..........................a pokial že máš hranice x-) do roka a do dna 😃 😉 😉

@utka ten med som dala len 10min pred koncom..........takže nezhorelo......škoda kuriatka 😞
idem aj ja ..........dobrúúúúúú........

Začni písať odpoveď...

Odošli