Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

utka
23. okt 2012

@denisenko žezlo, jablko, korunu a trón...

utka
23. okt 2012

Aj vám dobrúúúú...

denisenko
24. okt 2012

dobré ránko 😉

utka
24. okt 2012

Dobré ránko...
@denisenko dnes si ma ty predbehla? 😠

utka
24. okt 2012

@denisenko 😀

denisenko
24. okt 2012

@utka 😀 😀

utka
24. okt 2012

@denisenko aká bola noc?

jacka
24. okt 2012

ahojte.....

tak dnes ste ma predbehli obe.... 😝 .................nemožete spávať...deni 😉

denisenko
24. okt 2012

@jacka trafila si presne..nemožeme spávať 😀 😀 😀 😀
@utka des ako vždy....no comment..radšej...ale tentokrát to bolo viac menej tým, že prvý krát v tomto roku sa u nás objavil komár...... 😝 😝 😝 vážne.....pišťal mi okolo hlavy celú noc...... 😖 😖 😖 ...ale už je po nom... 😀 😀 😀

jacka
24. okt 2012

@denisenko vidím ťa 🙂

denisenko
24. okt 2012

@jacka ako chalani??? kedy do školky???? 😕 .....baby....čo zas dneska variť? mna už to nebaví....... 😝

denisenko
24. okt 2012

@jacka ja viem, ako správna mama...oči všade...jasné že ma potom vidíš........ 😀 😀 😀

jacka
24. okt 2012

@denisenko ktože ti v tom bráni.... 😀 😀 😀 😀 😉 .....................................tie hnusné bzučiace potvory ma dokážu v noci riadne nas....ť........ 😝 ......

jacka
24. okt 2012

@denisenko v pondelok.........idú.....to varenie....uff......kyslé krumple....a mám aj trochu mäska na rizoto..... 😉

jacka
24. okt 2012

@denisenko ........ 😵 😵 však aj ty máš oči všade..nie 🙂

denisenko
24. okt 2012

@jacka ale mna najviac nase...kalo to, že celé leto som nevidela ani jedného a teraz??? nemali už dávno niekde zaliezť? našťastie nepoštípal...ani na Simonkovi som nič nenašla...... 🙂

denisenko
24. okt 2012

@jacka až v pondelok....si užiješ..... 😠 ....kyslé krumple...sm,e mali minulý týžden...... 😀 vlastne, polievku má...robila som včera rascovú s vajíčkom...Denisko si nakázal.....ale niečo druhé, takle aby vyhovelo aj tej preberčivej potvorke.... 😝 😝 už aj parené buchty z mrazáku došli....tak zas asi skončím na palacinkách...lenže...výživová hodnota nula bodov..... 😖

denisenko
24. okt 2012

ešteže kocúrovi stačia len granule...... 😀 😀 😀 😀 😀 😀

jacka
24. okt 2012

@denisenko my máme komáre asi mesiac.....každe ráno zabijem jedného...taký rituál hnusný 😝

jacka
24. okt 2012

@denisenko užijem si ich.....ale Peťko je ešte spolíkavý....nech sa riadne prelieči....a zas počúvať krepu učku nechcem....,....................MAťko nechce sám.....aspon je Peťkovi veselšie..............palacinky som robila včera....asi len jedna ostala 😝

kocúr nie ej náročný 😀 😀 😀

denisenko
24. okt 2012

je koniec oktobra....pošleme Marušku na jahody?????....u nás ešte sú...... 🙂 🙂 🙂

leninka75
24. okt 2012

ahojte!!..kto ma vidí??? 😀 😀 😀 😀

jacka
24. okt 2012

@leninka75 ja 🙂 😵 .....................

leninka75
24. okt 2012

..Lolka má fajnú nádchu, jupi 😝 😝 ☹ ☹ ☹

jacka
24. okt 2012

viet čo urobili....pokial som vysávala čerpiny s kompotovej misky.........rozpárali plyšovu hračku.......a u nás doma sneží 😠 😠 😠

jacka
24. okt 2012

@denisenko mnam pošli..... 😵 😵 😵 ...expresne rýchlo 🙂

jacka
24. okt 2012

@leninka75 ju nechala doma?.........skoro sa vyliečte......čo jej dávaš?

leninka75
24. okt 2012

@jacka ......čože urobili tí tvoji zbojníci??? 😅 😅 😅 ........misku to ešte chápem, ale ako rozpárali plyšáka???? 😅 😅 😀 😀 😨 😨 ........nehrali sa na patológov?? 😀 😀 😀

leninka75
24. okt 2012

@jacka ..tak inak 😉 ..Laurinka má nádchu ☹ .......navarila som jej čajík pri nachladnutí s medom a rozmýšľam, že ešte urobím bazovo - lipový s medom a striekam jej olynth a vysávame ☹ ☹ ☹ ......pre istotu som nachystala sirup od teploty........

jacka
24. okt 2012

@leninka75 inak??? 😕 ....................len nech nemá teplotu?.......

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre